Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

A ja ostatnio wybrałem się na pierwszą wycieczkę na gravelu. Po tylu latach tylko na szosie była to dla mnie ciekawa odmiana 🙂

W moim wypadku efektem tej trasy jest oczywiście film, relacja 😉

Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam 🙂

Coś tam było jeżdżone

Niestety był dzisiaj bieg 3 kopców więc w lesie co chwilę wyskakiwał jakis mundurowy lub inny dzieciak z liceum o profilu wojskowym drąc ze "tędy Pan nie przejedzie bo bieg" 🤦🏻‍♂️ dodatkowo ślisko jak ch**era wiec kilka razy tańczyłem na zjeździe a raz sprawdziłem z bliska jakość runa leśnego 

IMG_20221111_170116.jpg

IMG_20221111_125127.jpg

W dniu 10.11.2022 o 12:31, teston napisał(-a):

IMG20221110083832.jpg

IMG20221110090032.jpg

Nie uważasz, że licznik na mostku jest nieco niefortunnym rozwiązaniem? Też tak mam, i z minusów stwierdzam gorsza czytelność, i brak możliwości prowadzenia roweru za mostek (prowadzenia gdy nie jedziemy) z zalet widzę zwartość i oszczędność masy. Ale mam licznik przewodowy, więc przewód puściłem pod kapslem i w ruszę od amortyzatora. Nie ukrywam, że dalej szukam optymalnego rozwiązania. Piękny Zegarek.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

I ja dziś się pokręciłem.

albiNOS 01 jak jeździłem z licznikiem to też na mostku i było git, od kilku lat nie montuję na kierownicy żadnych liczników i jadę, jak noga daje, telefon w plecaku zgra ślad i tyle. Mnie najlepiej prowadzi się rower trzymając siodełko. Ważne żeby się ruszyć.

IMG20221111111409.jpg

IMG20221111121435.jpg

Znowu było jeżdżone. W dobę przeschło ale tym razem siły jakoś nie dopisały

IMG_20221113_002811.jpg

IMG_20221112_142117.jpg

Cześć.

Poszukuje lampki rowerowej przedniej a najlepiej zestawu z tylną do 100PLN. - bez wodotrysków.

-z akumulatorem ładowanie przez USB. 

-zastosowanie głównie miejskie i podmiejskie aby dobrze oświetlało na kilka metrów przed rowerem i jednocześnie zaznaczało moja obecność na drodze. 

Obecnie mam jakieś badziewie co bardziej działa jak obrysówka niż lampka oświetlającą. Nie potrzebuje szperacza do straszenia wiewiórek w lesie. Może macie jakieś propozycje? 

2 minuty temu, satanic napisał(-a):

Dzięki za propozycję.

I takie małe daje radę? 

14 minut temu, kałaszek napisał(-a):

Dzięki za propozycję.

I takie małe daje radę? 

W mieście bez problemów, a jak jadę do domu to nie mam oświetlenia i też dają radę.

W piątek i dziś pierwsze kilometry na rowerze, po małym odpoczynku. Oczywiście gravel. Niestety dziś gleba na mokrych liściach. Upadek na lewą stronę i mocno obite żebra... Ale jedziemy dalej 😉

IMG_20221113_091742-01.jpeg

IMG-20221113-WA0004-01-01.jpeg

10 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

W piątek i dziś pierwsze kilometry na rowerze, po małym odpoczynku. Oczywiście gravel. Niestety dziś gleba na mokrych liściach. Upadek na lewą stronę i mocno obite żebra... Ale jedziemy dalej 😉

Rafał, zwolnij, to nie szosa. Dobrze ze nic nie polamalaes!

Teraz, Teufel26 napisał(-a):

Rafał, zwolnij, to nie szosa. Dobrze ze nic nie polamalaes!

Cały paradoks tej sytuacji polega na tym, że jechałem dość wolno. Po prostu na mokrych liściach poszedł bokiem, a ja już nic nie potrafiłem zrobić 🤷 Trudno, pech... A cały dzień był fajny i nawet po lesie spoko się jeździło... Choć ja w lesie pojawiam się trochę z musu, jak za karę. Dla mnie gravel to zimowa szosa. Ale wiem też, że to dzięki jeżdżeniu po lesie, jest później większa pewność na szosie właśnie. Gleba zaliczona daleko od domu, więc powrót nie był najprzyjemniejszy, tym bardziej, że ...po lesie 🤭

Liście są teraz bardzo zdradliwe a w zeszłym tyg po wyprawie gravelem do lasu stwierdziłem, że jednak w tych warunkach opona 2.4" szerokości daje większą pewność :P

Dzisiaj bardzo przyjemne 40km

IMG_1890.jpg

IMG_1893.jpg

IMG_1900.jpg

IMG_1906.jpg

Fajnie wam... Zazdraszczam jazdy.  Ja się pochorowałem, a jak już jestem zdrowy... To spadłem z bunkra... Chodzę jak statysta filmu wojennego...

Chyba ostatni cieply dzien..

a w lewym gornym rogu wieza widokowa Gory Klodzkiej

rowerek531.jpg

Nowe lampki przyjechały
9e6974628b31ae8e7d0f705976b763be.jpg

Pierwsze kilometry nocą już za nami. Muszę przyznać, robi wrażenie! W połączeniu z tylna lamka - Bontager Flara RT, można czuć się bezpiecznie.

Edited by Teufel26

jak ktoś szuka małego plecaka z bukłakiem to można złapać Oakley SWITCHBACK za 165 na zalando lounge