Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

To inaczej. Zrobił ktoś przejściową ramę kolarzówki z hydrauliką na obręcz przed wprowadzeniem tarcz, albo szczękowe hamulce hydrauliczne jedno i drugie oczywiście wprowadzone do sprzedaży?

To źle widzicie. To najwyższa grupa XX1!

Na tym z artykułu tak. Ale trollu i Keniutek mówią o pełnej ofercie i model ze Sram NX kosztuje 4499EUR. 

Ten na XX1 co w artykule jest pokazany to 9,5k EUR.

IsoSrut ;) czy mi się wydaje czy z powodu braku jednego łożyskowania górne rurki tylnego trójkąta wyginają się przy pracy zawieszenia? = IsoDrut ;)

Edited by Burns

IsoSrut ;) czy mi się wydaje czy z powodu braku jednego łożyskowania górne rurki tylnego trójkąta wyginają się przy pracy zawieszenia? = IsoDrut ;)

Dokładnie

Z innej beczki. Czy jakiś producent albo osoba prywatna zastosowała Magurę hudrauliczną na obręcz w kolarzówce?

Widziałem takie numery w przełajach.

@kaido2, bo hamowanie. Jechałem na szosie z karbonową powierzchnią hamowania. Nie chcę za darmo :). 40mm też by było. Na obręczy alu-karbon pewnie. W najbliższej przyszłości nie zmieniam.

@burns, tego nie założysz do kolarki. To sie zakłada na piwoty od V. Były obręczowe systemy do szos, ale nie wiem kto to robi. Stosowane w rowerach tt.

No to jesteś mocno do tyłu.

Obecne obręcze i klocki  niczym nie różnią się jeżeli chodzi o siłe hamowania od klasycznych alu.

Nie, zwykłe aluminiaki też są. Spoczko kółka, piasty mi znajome, byłbyś zadowolony.

https://pl.aliexpress.com/item/32853965140.html?spm=a2g0o.detail.1000014.5.758936cfRfHDUI&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.133244.0&scm_id=1007.13338.133244.0&scm-url=1007.13338.133244.0&pvid=a36da942-b824-4e66-9694-e547ed9d59b0

Edited by kaido2

Jechałem szosą na oryginalnych zippach.. i to hamowanie było ciulowe. Może gość miał marne klocki

To dotycxzyło wszystkich kół. Po prostu takie osiągnięcia pod tym kątem w tamtym okresie ( sprzęcie z przed 3-5 lat) Teraz już nie ma problemu, hamowanie jak na alu. Inna sprawa, ze często ludzie pewnych rzeczy nie wiedzą i zakładają podzespoły bez zastanowienia/ sprawdzenia przeznaczenia.

Drogawo jak na ten osprzęt..

Poza tym ok.

GT będzie szedł na sprzedaż. Rodzi się myśl o fulu

Edited by egzo18

Drogawo jak na ten osprzęt..

Poza tym ok.

GT będzie szedł na sprzedaż. Rodzi się myśl o fulu

Tak jak wczesniej pisalem chcialbym sprobowac rowerka z baranem .z racji mojej wagi typowa szosa moze nie wytrzymac.a nie chce wydawac tysiecy zl na rower ktory sie nie przyjmie i bede chcial go sprzedac .za duze straty ....

Ale mały ful. Bo nie wykorzystam dużego. 120.

Taki skok to ślepy zaułek. Nie chodzi o to kiedy go wykorzystasz a kiedy go zabraknie. Lepiej wydać na skok 160+ i przebierać w zawiasach, które nie pompują a takich obecnie wiele, albo szukać z blokadą na kierownicy...

Fajny ten GIANT, ale wiesz, że będziesz go musiał rozebrać, bo nowe nie znaczy, ze jest wszystko OK :P:D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Z moim pedantyzmem i tak bym to zrobił.

Szczególnie amor i damper. Bo suntoury wychodzą suche z fabryki. Miałem raz raidona 100mm na serwisie. Zrobiłem go jak należy.

Edited by egzo18

Fajny ten GIANT, ale wiesz, że będziesz go musiał rozebrać, bo nowe nie znaczy, ze jest wszystko OK :P:D

Nie każdy umie zrobić to samemu ;)

Fakt, nie każdy ma moje zaplecze serwisowe.

Chociaż pewnie nie jeden mirek by całego rozebrał cęgami..

Najpierw GT musi się sprzedać.