Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Wiem ze nie można ale w salonach tez kiepsko z tymi rabatami na treka ... albo ze mnie kiepski negocjator

Chyba nie jesteś odosobniony w tej kwestii, mierzyłem dwa dni temu FX3 i cena sztywna jak Pal Azji - zero pola manewru albo d.. jestem ;)

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Może i kupiłeś, ale mnie na forum rok nie było. Gratuluje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może i na rower się uda.

Co tam za cudo sobie sprezentowałeś?

Edited by suqub

Z pełnego nalane. Gz. Wsparcie dla rodzimej produkcji.

Edited by suqub

Suqub mi ciekawie w tym ns wyszło.

Najlepiej był plan na fula xc.

Ale zrozumiałem, że to bez sensu.

Potem miał być dartmoor bluebird.

Potem canyon neuron..

Potem Burns zaczął mi uświadamiać, że 130mm nie ma sensu.

Potem Canyon specral był na tapecie. Już zamówiony nawet. Ale po przedłożeniu realizacji u canyona, zrezygnowałem.

Potem rozeznanie czy idzie kupić scotta ronsoma albo geniusa. Nie idzie.

I poszła szybka decyzja o ns i w ten dam dzień zamówiony.

suqub gdzie byłeś jak Cię nie było ?

No właśnie egzo jak wrażenia ? W "lesie" nie wygląda, aż na takiego reksia, ale jak na reksia to te magury jakieś za potężne. Zalałeś mleko ? Te opony były w standardzie bo nie chce mi się sprawdzać.

Wrażenia dobre. Super ten rower się prowadzi. Magury to jest złoto. Z czystym sumieniem polecam.

Koło 29. Świetna decyzja. Toczy się to jak czołg. Trochę też poskakałem. Niestety nie mam foty. Ale też pozytywnie. Podjazdy. Wolno, mozolnie, ale wytocze się tym wszędzie.

Nie, mleka jeszcze nie ma.

Przód magic mary 2.35

Tył nobby nic 2.35

Tak, w standardzie.

Edited by egzo18

U mnie wyzwanie prywatne. Za kilka miesięcy koniec i wtedy myśle, będzie już więcej roweru. Niestety całych czas ten sam Giant trekking.

Panowie,

za chwil parę będę kupował dla syna nowego górala. Młody ma 14 lat, 175cm wzrostu i szybko rośnie ( w ciągu ostatniego roku +10cm), 59 kg wagi. Obecnie wykańcza Unibike, z którego b. szybko wyrósł. Drogi szutrowe, leśne, duże ilości dziur. Budżet 3-4k.

Co możecie polecić? 

Edited by mario1971

Nic.

Pogadaj z Synem czego chce od roweru i w jakiej dyscyplinie i z kim się rozwijać. Nie oceniaj swoją miarką. Może chce z kolegami na pumptracku ćwiczyć skoki wtedy dirt/bmx, może inaczej kolarzówka, albo cyklotrial, albo góry i enduro. Takim wpisem jak zrobiłeś tylko zaszufladkujesz chłopaka...

Marcin, gadałem z nim. Dojazdy do szkoły, skoki, jazda na tylnym kole, ostre hamowanki, taki rower do wszystkiego. Ten, który ma, jest już dla niego za mały.

W przyszłym tygodniu wjedziemy razem do Gianta i zobaczymy, na czym najlepiej będzie się czuł. Wtedy będę pytał dalej... 

Nie mówię, że ten i tego producenta, ale ten koleś raczej bez ściemy wyjaśni.

Pokaż synowi, to nakreśli punkt startowy.

Giant, centrum handlowe - markowerowery.pl. Mają w ofercie Unibike, Scotta, Gianta, Bgamonta i Kellysa. 

Sprzedawca wstępnie zaproponował Scotta Aspect 910 lub 920. 

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-910-2020-5652.html#/kolor-grafitowy/rozmiar_ramy-l

http://www.markowerowery.pl/rower-scott-aspect-920-2020-5653.html#/kolor-granatowy/rozmiar_ramy-l

Nie mówię, że ten i tego producenta, ale ten koleś raczej bez ściemy wyjaśni.
Pokaż synowi, to nakreśli punkt startowy.

Dzięki, prześlę młodemu do oglądnięcia  :)

wiadomo, że to ryzyko ale - pytanie czy musi być nowy. Syn znajomego ma teraz +/- 12 lat - zajechał chyba 2 bmx, teraz katuje kolejnego na zmianę z dirtówką. Kumpel te rowery kupił na olx - ogólnie to nie ma rzeczy niezniszczalnych a fantazja dzieciaków jest ogromna. Jak syn kumpla wrócił ze złamanym widelcem to się okazało, że z kolegami na spółę ubili bmx na skakaniu z jakiegoś murku  :P Nie upilnujesz a jak po 2 tyg przyjedzie z uszkodzonym nowym rowerem to będzie kwas. Nie ma się co oszukiwać - taki rower to maszyna do wyżywania się

fot bmx'ów nie mam, ta dirtówka kosztowała parę stówek, wszystko hula

tqVVqrx.jpg

jak następny deal wypali to niedługo dołączy zjazdówka Treka