Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Tak zwana "mania lekkości". Ja bym z tym uważał, bo to niezłe świry są. ;)

Rower fajny. Nawet bardzo. Tego czerwonego jak na mój gust odrobinę za dużo. Idealnie bym zostawił tylko czerwone wstawki na bidonie, a pozbył się pedałów i koszyków.

I do porządnej sesji trzeba zdjąć bidony, bo to trzepacko. O i jeszcze zacisk piasty z tyłu jakoś tak bez ładu. :P

Koszyki może będę wymieniał na czarnoczerwone, ale zobaczę jeszcze, bo tak jak jest teraz mi się nawet podoba :) Narazie idzie nowa kaseta (11-25), oświetlenie + pierdoly do konserwacji. Dalej łańcuch, kokpit, czarne szczęki Swissstopa (te co mam do karbonowych kół są żółte :( ), a w póżniejszym terminie pewnie jeszcze siodełko.

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Koszyki może będę wymieniał na czarnoczerwone, ale zobaczę jeszcze, bo tak jak jest teraz mi się nawet podoba :) Narazie idzie nowa kaseta (11-25), oświetlenie + pierdoly do konserwacji. Dalej łańcuch, kokpit, czarne szczęki Swissstopa (te co mam do karbonowych kół są żółte :( ), a w póżniejszym terminie pewnie jeszcze siodełko.

:lol:  :lol:  :lol:

Super wyszedł :) 

Rasowo wygląda - ja tylko czekam aż kierownice i mostek wymienisz i cały 'kokpit' się obniży - wtedy będzie super :) 

Nie wiem czy kierownica nie jest za bardzo zadarta do góry? 

Świetnie wyszło ! :)

Super wyszedł :)

Rasowo wygląda - ja tylko czekam aż kierownice i mostek wymienisz i cały 'kokpit' się obniży - wtedy będzie super :)

Nie wiem czy kierownica nie jest za bardzo zadarta do góry?

Świetnie wyszło ! :)

Dzięki :)

Zauważ, że już troche obniżyłem kokpit - obrócilem mostek i zdjąłem jedną podklądke ze sterówki. Dzisiaj zrobiłem tak pierwsze kilometry i wydaje mi się, że jeździ mi się lepiej. A druga sprawa, to zdecydowanie fajniej teraz wygląda ;) Spróbuje zdjąć jeszcze jedną podkładkę.

:lol::lol::lol:

Cieszy mnie ta zabawka, proszę o wyrozumiałość :D Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zauważyłem i już o niebo lepiej wygląda po odwróceniu  :)

Krótszy mostek i nowa kierownica powinny jeszcze polepszyć wrażenie - no i przedewszystkim ergonomię :)

Edited by Bartosz 86

Cieszy mnie ta zabawka, proszę o wyrozumiałość :D

Wiem i popieram działania - masz możliwości to czemu nie korzystać - wielu by tak chciało ale brak im cza$u

Rower jest przebajerancki :)  :)  :)

Też uważam , że koszyki i pedały do wymiany w pierwszej kolejności . Zupełniei nie pasują do całości .

A generalnie  -   zacny rowerek . 

na zdjęciach twój rower wygląda na ociężały / przeładowany - taki bardzo masywny, jakby był na sterydach,

pewnie to zasługa kół i dolnej rury ramy...

Zgadzam się, jak patrzę na ten rower to widzę koszyki na bidon i pedała, reszta jest na drugim albo trzecim planie. Swoje robi też długa główka ramy. Każdy lubi co innego, a mi podoba się taka kolorystyka.

SW1.jpg

Edited by jareddd

Też uważam , że koszyki i pedały do wymiany w pierwszej kolejności . Zupełniei nie pasują do całości .

A generalnie - zacny rowerek .

Na żywo wygląda to naprawde bardzo fajnie, dodaje takiego smaczku, ale rozumiem, każdemu się podoba co innego. Rzecz gustu :) Edited by carlito1

No ten wyrażnie lepiej zharmonizowany  -  moim zdaniem oczywiście .

Ten Spec jest tak piękny, że w życiu bym na nim nie jeździł, tylko wstawił do salonu...

SW1.jpg

Lepiej by wyglądał na czarnych FFWD takich jak ma Michał. 

A ja tam wolę jak szosa ma odrobinę agresji i kolorów, te całkiem czarne krążowniki nie całkiem od mnie gadają. W końcu szosa to wyścigowy rower a nie karawan :P 

Te mi się podobają: 

f6acda52252bb586c5cc288b70f852fe.jpg

io6zmzu.jpg

basso-2012-astra-507-zoom.jpg

bike2012-95.jpg

campagnolo-push-bikes.jpg

Edited by Bartosz 86

Lepiej by wyglądał na czarnych FFWD takich jak ma Michał. 

A ja tam wolę jak szosa ma odrobinę agresji i kolorów, te całkiem czarne krążowniki nie całkiem od mnie gadają. W końcu szosa to wyścigowy rower a nie karawan :P 

Te mi się podobają: 

Wtedy to dopiero byłby karawan ;)

Odrobinę - zgadzam się.

Edited by jareddd

Wtedy to dopiero byłby karawan ;)

Odrobinę - zgadzam się.

Z S-Workiem jest tak, że może wyglądać jak chce - w końcu to S-Works ;) 

Mnie ten się strasznie podoba, ale poza zasięgiem ;)

specialized-s-works-mclaren-venge-01.jpg

Nie dziwię Ci się, wyglądają świetnie .

Szkoda by było takim sprzętem wyjechać na ulice .

Kumpel kupił tego Storck'a czasowego - dokładnie jak ten na zdjęciu... niepojęty rower :)

Sam się dziwię jak on ma odwagę tym na wyścigi jeździć ;)

Mam jeszcze jednego faworyta ale ten pewnie nie będzie się już tak podobał ;) 

2014-look-695-aerolight-ipack-mondrian-d

Edited by Bartosz 86

Storck jak znalazł do TRI.

On tym czasówki jeździ, do ścigania miał Bianchi Oltre :) 

Raz biedne Bianchi położył i pouszkadzał dosyć boleśnie - aż się serce kraje :(

Edited by Bartosz 86

Bartek, super rowerki. Ten Look powyżej na żywo prezentuje się znakomicie, mimo troche kontrowersyjnego malowania ;) Mnie sie marzy jakaś Dogma od Pinarello, albo jakiś Cipollini, a tak bardziej przyziemnie, to ten Canyon jako docelowy rowerek na następny rok byłby wyśmienity :

https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3612

Bardzo mi się podobają rowerki na Sramie, ostatnio nawet miałem okazje pojeździć Wilierem z takim osprzętem - bajka!

Musze gdzieś jeszcze spróbować pojeździć typowo wyścigową szosówką. Gdyby mi się spodobało, to wtedy najchętniej pod swoim tyłkiem widziałbym ten rowerek :

https://www.canyon.com/_pl/roadbikes/bike.html?b=3518

Tak się prezentuje na żywo :

http://www.roadbike.de/videos/roadbike-auf-der-eurobike-2014.1232628.9.htm

post-27475-0-93553200-1414139644.jpg

Jak dla mnie bomba! Zresztą cała linia Aeroad powoduje u mnie szybsze bicie serca :) Przepiękne maszyny.

ps. u mnie w mieście na wystwie w jednym ze sklepów stoi oczojebny jaskrawy rower Cipollini. Za każdym razem jak koło niego przejeżdżam, to sie zatrzymuje i patrzę na niego jak dziecko w wymarzoną zabawkę :D Jest moc jak diabli te rowery!

Edited by carlito1

Ale zdajesz sobie carlito sprawę że kolarstwo szosowe nie polega na zmianie rowerka na "szybszy". W pierwszej kolejnoci jedzie głowa jeźdźca,dalej wydolność i noga(moc), rower jako pomocnik i sprzęt są  na dalszej pozycji. Ciekaw jestem czy nadal będziesz tak zadowolony z tych karbon koszy jak na "mocnej" kostce bidony zaczną wyskakiwać bo im nie wygodnie.

Czerwone akcenty dodają prędkości i rower dzięki temu jest szybszy :)

Hmmmm i to jest myśl, dokleje czerwonych naklejek, albo cały machne na czerwono i być może teraz utrupiony peleton nie rozbroi mnie taktycznie. ;)

Nie, nie zdaje sobie sprawy z rzeczy oczywistych ;) Bądź spokojny :)

A już się bałem...zatem piona! Miliona kilometrów ukręconych, a i wiecej wyścigów wygranych!