Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

7 godzin temu, Burns napisał(-a):

Mądra decyzja 👍😎

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Defy idzie jak zły 😀

Screenshot 2021-07-15 at 08-43-02 Afternoon Ride Ride Strava.png

Po tętnie wnoszę, że sam nie pędzi tylko właściciel mu cisnął ile wlezie. 

31 minut temu, tessio napisał(-a):

Defy idzie jak zły 😀

Jak w nocy jechałeś przez ten cmentarz to nic dziwnego 🙂

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

23 minuty temu, 70' napisał(-a):

Jak w nocy jechałeś przez ten cmentarz to nic dziwnego 🙂

W nocy byłoby szybciej 😛

44 minuty temu, Burns napisał(-a):

Po tętnie wnoszę, że sam nie pędzi tylko właściciel mu cisnął ile wlezie. 

Zawał serca prawie ;) chociaż maksymalne bywa nieraz wyższe 185.

Mają zwiększyć kary za jazdę po używkach ;)

Patrzząc na dane to i tak przekroczył w pewnej chwili dopuszczalna predkość w terenie zabudowanym 😁

Pozdrawiam Mirek

chłopaki/dziewczyny ;) poszukuję pilnie sztycę o średnicy 34,9 mm, gdyby ktoś z Was miał na zbyciu proszę o info

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Panowie jakieś sprawdzone opony MTB 29 x 2.10, bo żona w ciągu 4 dni dwa razy gumę złapała na system z mleczkiem na razie nie ma floty. Coś polecicie.

Kilka razy w roku odwiedzamy rodzinę żony w Gdańsku. Zawsze korzystam z okazji żeby pojeździć z jej wujkiem, który dużo kiedyś się ścigał w barwach PL
Za każdym razem jestem zaskoczony jak dobrze jeździ się na tak starym rowerze a jeszcze bardziej jak ciśnie wujek, który ma już ponad 70 lat37edd94a079484d849c4e531258e9474.jpg
3159a6d75f86b877b318a6b8b9c40587.jpg
5db7e138cb2e25746e254edf7fd9a8fd.jpg

40 minut temu, ralfbutton napisał(-a):

Kilka razy w roku odwiedzamy rodzinę żony w Gdańsku. Zawsze korzystam z okazji żeby pojeździć z jej wujkiem, który dużo kiedyś się ścigał w barwach PL
Za każdym razem jestem zaskoczony jak dobrze jeździ się na tak starym rowerze a jeszcze bardziej jak ciśnie wujek, który ma już ponad 70 lat

Dawniej to i ludzie byli twardziejsi a i rowery na pokolenia :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Peklo ponad 2000 km na nowej gazelce i przy okazji malego serwisu i czyszczenia wjechaly nowe kapcie od Veloflexa i owijka. Pojezdzil juz  po podkarpackich gorkach i kaszubskich pagorkach, idzie jak zly :) Troche sie balem tych Veloflexow, bo przy zakladaniu sprawialy wrazenie delikatnych, a moje wysluzone Pro 4 Endurance nie chcialy peknac, nawet na najbardziej lichych szutrach z torbami na pokladzie. Pierwsze 150km poszlo, sa miekkie, swietnie kleja sie do drogi i dwie sekcje szutrowe maja za soba bez szwanku. Moze nie bedzie tak zle :)

Brak opisu.

Kupiłem w marcu, rzutem na taśmę cannondale lefty w carbonie

nigdy się nie spodziewałem, że rower może dać tyle radości.

41 minut temu, fonfelinni napisał(-a):

Peklo ponad 2000 km na nowej gazelce i przy okazji malego serwisu i czyszczenia wjechaly nowe kapcie od Veloflexa i owijka. Pojezdzil juz  po podkarpackich gorkach i kaszubskich pagorkach, idzie jak zly :) Troche sie balem tych Veloflexow, bo przy zakladaniu sprawialy wrazenie delikatnych, a moje wysluzone Pro 4 Endurance nie chcialy peknac, nawet na najbardziej lichych szutrach z torbami na pokladzie. Pierwsze 150km poszlo, sa miekkie, swietnie kleja sie do drogi i dwie sekcje szutrowe maja za soba bez szwanku. Moze nie bedzie tak zle :)

Brak opisu.

Piękne okoliczności przyrody :wub:

Posted (edited)

Może kiedyś się skuszę na okrążenie Balatonu na Węgrzech rowerem. Jestem teraz na wakacjach i widzę, że wielu ludzi podejmuje wyzwanie. Ponoć infrastruktura do tego wspaniała, ale km też nie mało bo jezioro ma mniej więcej wymiary 77km/14km.

https://www.krajoznawcy.info.pl/rowerem-wokol-jeziora-8374

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

1 minutę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Może kiedyś się skuszę na okrążenie Balatonu na Węgrzech rowerem. Jestem teraz na wakacjach i widzę, że wielu ludzi podejmuje wyzwanie. Ponoć infrastruktura do tego wspaniała, ale km też nie mało bo jezioro ma mniej więcej wymiary 77km/14km.

Ja lubiłem robić rundkę wokół Kisajna. Piękna Góra, Doba, Pilwa, Radzieje, Sztynort, Pozezdrze i .... i już 🚴

Ale upały w tym roku skutecznie zniechęcają no i ten pesel , co roku przybywa na garbie :unsure:

A Ty się nie martw, jak nie obejdziesz Balatonu teraz to po powrocie do domu załatwisz sprawę jak pan Dulski. Na Kopiec Kościuszki maszerował .... dookoła stołu :P

Guest Kwiatek

Polećcie jakąś dobrą mocną lampę przednią, nie misi być lekka.

I coś dobrego do tylu, żeby było mnie widać z daleka ;)

bede wdzięczny za sugestie. 

Posted (edited)

@Kwiatek na tył Knog Blinder Mob Mr. Chips , na przód mam Nitefighter BT40 - daje dużo światła ,  ma dosyć sporą baterię ale wrzuciłem ją do pojemnika na narzędzia , obie lampki spoko , ale tylna naprawdę świetna. 

Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .

Edited by gszydlowsky

testowałem parę razy gravela i na górskie leśne trasy kompletnie się nie nadaje, niemniej zacząłem badać temat z powodu dojazdówek  - tam zdecydowanie lepiej się sprawdza. Jeśli szukasz połykacza kilometrów w zróżnicowanym terenie, jednak na pewno na dobrych drogach, to polecam. 

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

12 godzin temu, gszydlowsky napisał(-a):

Przy okazji zapytam , jak Wam się jeździ na gravelu ? Ostatnie lata śmigam na mtb xc i powoli zastanawiam się nad czymś nowym i bije się myślami , jakiś lepszy mtb czy może gravel . Jeżdzę trasy mieszane , las i asfalt .

świetnie się jeździ, idzie jak dziki dzik :)