Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Dla nowych milośników zegarków[i nie tylko]ciekawe strony o tematyce zegarkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem ;) -ale wiedzy nigdy za duzo......no i tu jest bardziej widoczny.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-43126-0-94182700-1382557474.jpgpost-43126-0-92979900-1382557489_thumb.jpgwitam ,jestem nowy na tym forum ,jestem w posiadaniu ponad stu letniego zegarka(chyba) CYMA ,czy jest ktoś kto mógł by to potwierdzić?w załączniku zdjęcia może nie najlepszej jakośći szkiełko wymienione ponieważ oryginalne szkiełko było spękane i przeżółknięte nie było widać tarczy moim zdaniem bardzo ciekawa tarcza obok koronki do nakręcania wystaje przycisk do ustawiania godziny koronka służy tylko do nakręcania ,bardzo ciekawy jest również mechanizm zegarka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifc1.jpgattachicon.gifc3.jpgwitam ,jestem nowy na tym forum ,jestem w posiadaniu ponad stu letniego zegarka(chyba) CYMA ,czy jest ktoś kto mógł by to potwierdzić?w załączniku zdjęcia może nie najlepszej jakośći szkiełko wymienione ponieważ oryginalne szkiełko było spękane i przeżółknięte nie było widać tarczy moim zdaniem bardzo ciekawa tarcza obok koronki do nakręcania wystaje przycisk do ustawiania godziny koronka służy tylko do nakręcania ,bardzo ciekawy jest również mechanizm zegarka 

 

A gdzie tu ciekawa strona o tematyce zegarkowej?

To co masz, to pasówka - przeróbka z kieszonki na naręczny i nie jest to Cyma.

Daj dobre fotki i załóż temat w dziale Vintage, to pogadamy, bo tutaj to tylko offtop


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.