Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartekk

Paski ręcznie wykonane

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra Crazy Horse i kolejny pasek tym razem robiony pod zapięcie motylkowe. Pasek z klinem w uszach 

 

dA5eDv.jpg

 

qc0V6q.jpg

 

a3vAHv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na zegarku na świeżo sprzed wysyłki 

 

EPcxSA.jpg

 

RfWSl7.jpg

 

UxZ0CV.jpg

 

W2tMZb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny pasek! Widać dopracowanie w każdym szczególe, to pewnie lata praktyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny pasek! Widać dopracowanie w każdym szczególe, to pewnie lata praktyki :)

Dzieki za slowa uznania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia !! Super się spasowała ta ładownica ze Speedmasterem. Wrzucę jeszcze zdjęcia poprodukcyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za "ciężko" do Moon-a? Jedno i drugie jest super ale razem  jakoś nie wygląda super....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za "ciężko" do Moon-a? Jedno i drugie jest super ale razem jakoś nie wygląda super....

Ładownica pasuje do wszystkiego :) Pasek vintage a koperta Speed'iego to też nie najświeższa konstrukcja. Ważne że Kolega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za "ciężko" do Moon-a? Jedno i drugie jest super ale razem jakoś nie wygląda super....

Zdjęcia trochę przekłamują. Pasek nie jest gruby i do tego zwęża się do 18 mm. Mi pasuje wybornie taki styl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i to jest najważniejsze. Moze to wina zdjęc- pach wygląda na gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i to jest najważniejsze. Moze to wina zdjęc- pach wygląda na gruby.

Niecałe 3mm, takze grubo nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jestem zielony w temacie pasków ale kozacko wygląda paseczek.

Przed świętami obracająca się tarcza szlifierki (już po wyłączeniu) zniszczyła pasek w zegarku diesel mojego taty. Uchroniło to rękę przed większym uszczerbkiem ale pasek do śmieci.

Jak się dowiedziałem, pasek nie był oryginalny- tańszy zamiennik. Mimo, że był ze skóry (sklejana i przeszywana) to jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego patrząc na Wasze dzieła to jestem pod mega podziwem. Każdy z pokazanych tu pasków wygląda solidniej.

Znalazłem ogłoszenia na olx na zrobienie paska pod zamówienie ale nie wiem o co mam pytać? Pasek ma przy kopercie 32mm szerokości, 24 przy klamerce więc nie jest mały. Jaka grubość powinna być? Bardzo podobają mi się z jednego kawałka, bez przeszyć ale nie wiem jak/czym powinna być wykończona skóra od strony dłoni.

Są jakieś mega podstawowe kwestie o które trzeba zapytać lub wymogi, które muszą być spełnione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wątek dedykowany kolegi, który paski wykonuje. Możesz się do niego odezwać poprzez wiadomość prywatną. Z pewnością pomoże. Tu jednak chwalimy się realizacjami. Które, od razu Ci powiem, bardziej Cię ucieszą niż produkcje z OLX :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku jet ogólnikowy i myślałem, że to ogólnie o paskach ręcznie robionych.

Nie doczytałem uważnie i przepraszam kolegę Bartekk za zaśmiecanie jego tematu.

I idąc za radą moderatora napiszę prywatną wiadomość z zapytaniem o szczegóły czy nawet o możliwość wykonania takiego dobrego paska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkie PW wstepnie odpisalem. Szczegoly po powrocie z nart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odkurzyć warsztat po Świętach :)

Na pierwszy ogień poszła skóra którą dwa lata temu przywiozłem ze słonecznej Italii z małej garbarni pod Trydentem.

A mianowicie pięknie wyprawiona mięsista skóra bydlęca. Poniżej pasek do Pama 22/24, wszywana szlufka dwuwarstwowa, ręcznie profilowany wszywany klin pogrubiający oraz malowane krawędzie. Całość przeszyta lnianą nicią. Efekt poniżej łącznie z klamrą Staruszka

 

ZRsqxh.jpg

 

GcKfQM.jpg
 
Dc6aAF.jpg
 
ltrWse.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka :)

Dzieki :)

Rewelka to jest na Pamie - jutro wrzuce fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoska skóra w pełnej okazałości - wreszcie znalazłem chwilę czasu na zdjęcia :)

 

5NMtEd.jpg

 

kd2tNk.jpg
 
UQfvLO.jpg
 
T99ega.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna produkcja, czyli oliwkowa koza w nubuku na podkładzie z portugalskiego boku bydlęcego. Malowane krawędzie i szycie lnianą nicią

 

Xw1G9w.jpg

 

W9vnaY.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie dwa ... palce lizać Bartku. :)

Oj nie chwalac sie tak :) oliwka bardzo fajnie sie prezentuje - mam nadzieje ze Kolega wrzuci zdjecia z zegarkiem

Edytowane przez Bartekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.