Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Bartekk

Paski ręcznie wykonane

Rekomendowane odpowiedzi

No klasa.Pięknie się prezentuje.Bardzo elegancko i wytwornie.Jednak dalej z charakterem.Jestem pod dużym wrażeniem.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zpięcie Omegi ma 18mm ?Widać że świetnej jakości skóra.Nosiłbym.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zpięcie Omegi ma 18mm ?Widać że świetnej jakości skóra.Nosiłbym.

 

Skórka to Horween Shell Cordovan - jakość musi być :) O ile dobrze pamiętam zapięcie to 20 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie oryginalne od tej Omegi to 18mm Bartku jak do mojej PO. Widzę że szablon już masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie oryginalne od tej Omegi to 18mm Bartku jak do mojej PO. Widzę że szablon już masz :)

 

 

Mam i zapraszam :)

Edytowane przez Bartekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do koziej woskowanej klasyki :) Pasek do Pama 22mm, ręcznie profilowany klin skórzany, wszywana szlufka i malowane krawędzie. Do kompletu personalizowana klamra autorswa Mistrza Staruszka :)

 

nWOxFI.jpg

 

mqydm4.jpg

 

tuEEOU.jpg

 

m8oPs5.jpg

 

GHAS03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radku za zdjęcia - wygląda zacnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravoooo ładnie wyszło.A nawet pokusiłbym się o stwierdzenie,że wyszło...Super. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravoooo ładnie wyszło.A nawet pokusiłbym się o stwierdzenie,że wyszło...Super. :) :) :)

 

Jw. ......Super  :)  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powoli chyba powinienem założyć własny wątek „moje paski od Mistrza Bartka” :). Poniżej FOIS + pasek Bartka + klamerka Staruszka. 2a087f736b5c98744cf2402ef3973525.jpg5b6a5aa848bbebdaf3acaed90ad187a2.jpg38a8655cd2c7123b27bbf20ca20d07d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa zestaw również... :)

Dzięki w imieniu Bartka. A swoją droga to oryginalny pasek od FOIS-a to chyba im odeśle do tej Szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace Bartka bardzo dobrze znam... ;) bo sam mam kilka pasków z pod jego ręki tak samo jak klamerki Piotra/Staruszka.I badzo lubię takie zestawienie Bartek+Staruszek. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty ale ja mam takie odczucia, ze dopiero z takim spersonalizowanym zestawem pasek/klamerka zegarek staje się właśnie MÓJ. Bo przecież takich Moonow na oryginalnej bransolecie są tysiące....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ładnych kilku lat praktycznie nie noszę zegarków na bransoletach(czasami przez chwile jakiś diver w lecie).Wszystkie moje paski jak również klamerki są full custom a co za tym idzie...pełna presonalizacja zegarka o pasek i klamerkę(ręcznie wykonywane)są dla mnie rzeczą naturalną.

Nie dopuszczam myśli,że może być inaczej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w lato wole założyć jakaś kolorowa gumę. Higienicznie i wakacyjnie. Chociaż puryści załamują ręce.551d1240de94bfd345c590b30a2ae20d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, trochę daje po oczach ta guma ;) Pasek do Omegi klasa, choć jak dla mnie klamra za wielka do tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.