Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Election

Tag Heuer Aquaracer 500m Calibre 5 Automatic

Recommended Posts

Witam Was Drodzy Forumowicze,

Dzisiaj wrzucam do galerii mojego ulubionego divera - Tag Heuer Aquaracer 500m - Calibre 5

Niewiele diverów było mnie w stanie zainteresować - wszystkie są niesamowicie oklepane i nieopisanie wręcz nudne. Wielu forumowiczów nie może wyjść z zachwytu nad Planet Ocean - poszedłem, przymierzyłem i standardowo zero emocji, NIC - totalna nuda (pomijam tutaj jakość wykonania, bo jest naprawdę dobra). Potem zobaczyłem tego Aquaracera i to było to! Brutalny, industrialny, z niesamowitym kauczukowym bezelem, pancernym rozmiarem, ostrymi kształtami i surową bransoletą oraz... lupką na szkle! (tak, w przeciwieństwie do większości - uwielbiam je!).

Co prawda na forum jest już kilka galerii tego modelu ale postanowiłem dorzucić i swoją. Będę zmuszony wkrótce go sprzedać, dlatego postanowiłem go porządnie obfocić i podzielić się z Wami pięknem tego modelu.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

CDN...

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Bo to fajny zegar jest :) Miałem niebieskiego i jakbym trafił znów w dobrej cenie to bym się dwa razy nie zastanawiał :)

Super zdjęcia. Świetny zegar. PS. Ile masz w nadgarstku? Zastanawiałeś się nad ceną? :wub:

Fajny TAG, sam sie kiedyś nad nim zastanawiałem bo ma coś w sobie z divera i tool watch'a. A lupka z lewej strony to taki dodatkowy smaczek :)

Piękne zdjęcia, a zegarek genialny, blisko mojego stylistycznego ideału.

Super zdjęcia. Świetny zegar. PS. Ile masz w nadgarstku?

Mam około 17cm w nadgarstku. Zegarek ma 43mm średnicy - o dziwo dobrze leży ( i wygląda) również na mniejszej łapie.

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Podoba mi się design Aquaracerów . Kolego to jest WAK 2110 ??

Ref WAJ2110.BA0870

Guest xylog

Niebieski kiedyś będzie mój !!!

Świetny zegar. Można wiedzieć czym robiłeś fotki?

Niczym specjalnym - Canonem 600d + kit 17-55, pożyczonym od kolegi

EDIT: Coś serwer ze zdjęciami siadł. Postaram się to naprawić jak najszybciej.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By stanax
      Cześć.
      Prośba o doradztwo w wyborze zegarka. Wszystkie podobają mi się podobnie, może ML lekko prowadzi.

Ogólnie rywalizacja toczy się pomiędzy:

1. https://www.chrono24.pl/ball/engineer-ii-marvelight-herrenuhr-nm2026c-s6j-be--id8636141.htm
      2. https://www.chrono24.pl/tagheuer/aquaracer-calibre-5--id10898210.htm
      3. https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/aikon-automatik-ai6008-ss002-130-1--id7944780.htm

Ball mi się bardzo podoba, ale jest niestety dość gruby. ML niby 42mm, ale z tego co wiem, to nosi się jak większy, a mam dość mały nadgarstek. Co do Taga, to mam oczywiście wątpliwości odnośnie jakości wykonania (plastikowe mocowania mechanizmu wewnątrz?).

Jestem otwarty na inne propozycje, ale na podstawie tych trzech widać jaki zegarek mnie interesuje. No i nie jestem zainteresowany używkami. Budżet do 7k jakoś.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.