Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba sam kupie tego sampla bo widzę, że niektórzy nie czują odpowiedzialnosci za projekt...będą rozrywać szaty o koszt masła osełkowego.

Dałem Wam możliwość tzw. sampla bez zobowiązan. Oczywiste jest ze producentowi zależy aby ten sampel wyszedł bardzo dobrze bo dostanie wtedy wieksze zamówienie. Opcja z aukcją charytatywną jest OK ale musial by sie zglosic ktos kto by chcial i miał czas tą akcję przeprowadzić, ja sam wszystkiego nie ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą aukcją myślę że nie będzie dużo zachodu. Np. do WOŚP zgłaszasz że masz coś do sprzedania i goście pchają to na allegro. Mogę to wziąć na siebie. Ewentualnie trzeba się będzie w mediach wypowiedzieć przed kamerą, ale myślę że to za mały gadget żeby do tego doszło ;) Chyba że dojdziemy do wniosku żeby jednak sampla zatrzymać.

 

Poza tym nie płać sam za sampla. Lista chętnych na zegarek jest obecnie dłuższa niż liczba sztuk - się nie podoba dopłata za sampla, to robimy zmiany na liście - prawo rynku. Na chwilę obecną nikt nic nie wpłacił więc to jest ostatni (prawie) dzwonek do takich zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za tym by uczestnicy projektu zapłacili za próbkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV pusc maila do wszystkich z prosba o wplate 12 zl. Mysle, ze spora grupa osob wplaci jezeli cos tam bedzie brakowalo to wtedy sie pomysli jak zatkac dziure. Nie powinno byc tego wiele. Najwazniejsze zeby ruszyc z kolejnym etapem. Wazne jest zeby wybrac dobra fabryke. Ufam Ci, ze zrobiles odpowiedni rekonesans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słać na @ dane do przelewu i nie bić piany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam kupie tego sampla bo widzę, że niektórzy nie czują odpowiedzialnosci za projekt...będą rozrywać szaty o koszt masła osełkowego.

 

Myślę, że opcja którą przedstawił muchacho jest słuszna. Skoro sampel ma się przysłużyć 300 zegarkom w tym 150 forumowym to płatność 50 % kosztów przez forumowiczów jest uzasadniona. I nie chodzi tu o "koszt masła osełkowego", ale o zasadę - skoro weźmiemy połowę to płacimy za połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer konta i robimy przelewy.

Szkoda czasu na zbędne wywody i filozofowanie.

Sampla musimy zobaczyć na żywo i tyle.

Każdy kto zadaklarował zakup zegarka powinien czuć się odpowiedzialny za produkt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć spóźniłem się na główna listę i też oczekuję na utworzenie listy rezerwowej, uważam że faktycznie robi się z igły widły - 12zł to żaden majątek, a za tą kwotę można zyskać gwarancję dobrego wykonania przedmiotowego zegarka.

 

 

Nie chce byc zlosliwy ale vice versa. Gdyby nie forumowicze to ten projekt w ogole by nie powstal, albo zegarek sygnowany Twoja marka kosztowalby Cie 2 razy tyle.

 

muchacho zapominasz o tym że QV poświecą swój czas na załatwienie całej tej sprawy - gdyby robił projekt tylko dla siebie to nie musiał by liczyć się ze zdaniem zamawiających zegarek - zrobił by go tak jak chce i na 100% oszczędziło by mu to sporo czasu i zachodu... Myślę że sporo użytkowników tego forum nie miało by tyle dobrej zabawy... ;) Tak że nie ma się co tutaj kłócić o jakieś "drobne".


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słać na @ dane do przelewu i nie bić piany.

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ślij maile i będziemy wpłacać. Jak ktoś chce taki niepowtarzalny zegarek to wpłaci bez problemu.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ślij maile i będziemy wpłacać. Jak ktoś chce taki niepowtarzalny zegarek to wpłaci bez problemu.

 

A jeśli nie, to jest lista rezerwowych. Trzeba zarządzać projektem w zdecydowany sposób. Tylko wtedy jest szansa na jego sprawne przeprowadzenie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś coś na mail ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV mam pytanie. Wspominałeś coś o samplu dla niemieckiego kontrahenta który będziesz mógł obejrzeć i tym samym potwierdzić jakość wyrobów fabryki. Jak w tym kontekście wygląda zamówienie naszego sampla? To z innej fabryki? :ph34r: Oczywiście te 12zł wpłacę, więc możesz zapodać numer konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwólmy QV podejmować decyzję. Mail i po 12 zł na konto to dobry pomysł i ja popieram ale pamiętajcie że trzeba też pomyśleć co będzie jak wpłaci 70 osób a 70 nie?! To tylko czarny scenariusz. Ja jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwólmy QV podejmować decyzję. Mail i po 12 zł na konto to dobry pomysł i ja popieram ale pamiętajcie że trzeba też pomyśleć co będzie jak wpłaci 70 osób a 70 nie?! To tylko czarny scenariusz. Ja jestem dobrej myśli.

 

A co będzie jeśli zaliczkę wplaci 70, a 70 nie? Pewnie to samo. Projekt ne ruszy. Zawsze jest ryzyko tego typu i póki nie ma zaliczek, to ja traktuje każdy projekt z rezerwa. Dlatego tym bardziej wpłata na sampla ma sens, bo da nam obraz, ile osób rzeczywiście jest zdeterminowana zapłacić za zamówione zegarki.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... co będzie jak wpłaci 70 osób a 70 nie?...

Jest lista rezerwowa.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu doliczmy to do ogólnej ceny jaką przyjdzie zapłacić - czyli 420 zł za zegarek i tyle

teraz będziemy sie bujać przez 2 tyg żeby wszyscy zapłacili 12 zł - ktoś będzie musiał zrobić listę - kontrolować itp bez sensu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polać koledze wyżej, dobrze gada.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może po prostu doliczmy to do ogólnej ceny jaką przyjdzie zapłacić - czyli 420 zł za zegarek i tyle

teraz będziemy sie bujać przez 2 tyg żeby wszyscy zapłacili 12 zł - ktoś będzie musiał zrobić listę - kontrolować itp bez sensu

Pozdrawiam

To dobry pomysł, w tym czasie projekt idzie do przodu, można ogłosić wpłatę zaliczek i uruchomić listę rezerwową której jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV mam pytanie. Wspominałeś coś o samplu dla niemieckiego kontrahenta który będziesz mógł obejrzeć i tym samym potwierdzić jakość wyrobów fabryki. Jak w tym kontekście wygląda zamówienie naszego sampla? To z innej fabryki? :ph34r: Oczywiście te 12zł wpłacę, więc możesz zapodać numer konta :)

 

Dostałem na tyle dobre fotki tego sampla, że zdecydowałem że nie muszę tego macać aby ocenić. Generalnie nie było się do czego przyczepić...ale tarcza była "diamonds" z kryształkami....wiec zegarek zupełnie inna bajka niż nasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale tarcza była "diamonds" z kryształkami...

 

A możemy jeszcze do projektu wrócić? Te indeksy z "diamantów" i do tego szklane wskazówki, a zamiast niebieskich rombów, szafiry polerowane. No i zamiast bezużytecznego tacho piękna korona z rubinów! Teraz jak już się wygadałeś, że fabryka umie to robimy na bogato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, założę ze swoich żeby nie opóźniać a potem się uzgodni co jak i kiedy.

Wlicz cenę za sampla do ceny zegarka i będzie OK!

Jedź z koksem, żeby zegarek był jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam propozycję.

 

Jestem nowy na forum, i spóźniłem się w zamówieniu a projekt zegarka bardzo mi się podoba, może wpłacę pieniądze za sampla i w ten sposób otrzymam ten zegarek na własności i wszyscy będą zadowoleni.

 

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.