Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Za "drugim razem dostałem odpowiedź",a niby jaką? ,bo dla mnie to był przekaz -nie zawracaj mi głowy !!!

Wyluzuj Kolego ,swoje już zrobiłeś /według mnie ogrom pracy, i pełny profesjonalizm w temacie/ ,a teraz spokojnie czekamy ,QV wie co robi ,i da znac jak będzie coś do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka, ze sampel nie został zamowiony, wiec nie ma żadnych konkretnych ruchów w temacie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil ,ja wierzę w profesjonalizm QV ,i dajmy mu spokój ,niech działa.Nie ma sampla na razie ,trudno -będzie.

A ile daliśmy kasy na projekt?- "0" , to czemu się denerwujesz?

Wiesz co? ,ja w zegarkach siedzę dopiero od 4 lat,i moja największa nauka z tego to -cierpliwośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem wątek. Można się jeszcze dopisać do projektu?


Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy przebierają nogami bo im brakuje dyskusji na temat krzywizny kąta prowadzenia wskazówki sekundowej chronografu i jej odcienia po podświetleniu światłem o barwie 2800K z lampki choinkowej :D A do Świąt jeszcze chwila więc spokojnie, poczekamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?- masz rację ogólną ,czyli taką generalnie do d*py

Krzywizna wskazówki chronografu jest OK ,choc ,ma dziwne skłonności do ulegania wpływom Księżyca ,te lekkie ugięcia mogą zmieniac ruchy tej małej wskazówki ,na plus lub minus ,a biorąc pod uwagę ,że nadchodzi dzień "bobrowy" ,to i tak jest do de...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie złe mnie zrozumieliscie. Ja sie nie denerwuje. Jasne, ze trzbeba cierpliwie czekać. Zapytałem podbilem, dostałem odpowiedz i end od story. Natomiast, bardzo mi sie podoba, ze jest bieżący kontakt z QV i skorzstalem z tego.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zapisz :)

Jest lista rezerwowa ...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest miejsce to mnie też zapiszcie :)

Pozdrawiam,

 

Odsyłam do tych dwóch tematów:

 

http://zegarkiclub.p...laracje-zakupu/

 

http://zegarkiclub.p...umowych-chrono/

 

W pierwszym podlinkowanym temacie (pierwszy post) masz dokładną instrukcję postępowania, a w drugim pojawisz się na liście rezerwowej, kiedy QV Cię doda.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dwoma zdaniami napisać mi jak postępy :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dwoma zdaniami napisać mi jak postępy :)?

Czekamy na QV zeby zamowił sampla.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwie czekać.

Medytować. Umm...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeeezzzz - QV finalizuje teraz projekt Squale - zapewne nic się nie wydarzy do czasu zakończenia tamtego projektu.

 

ZEN :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy jest finalizacja przewidziana? W tym roku jeszcze?

BTW nie jest to złośliwe pytanie. Zwyczajnie fundusze chce podzielić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złym prorokiem, ale - uwzględniając doświadczenia z poprzednich projektów - mam wrazenie, ze chrono to będzie hit lata 2014.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

In QV we trust. Wolałbym Boże Narodzenie 2013...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia braku zaufania, ale zazwyczaj tyle czasu zajmuje realizacja takiego projektu, a przynajmniej poprzednio tyle zajmowała innym.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk obiecuje w max 4-5 miesięcy ale wiecie jak jest.....Skoro Niemcy i Szwajcarzy mają problemy z dotrzymywaniem terminów to co wymagać od Chińczyka....ale w sumie możemy się pozytywnie rozczarować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie podejście mi sie podoba. Lepiej zostać pozytywnie zaskoczonym, niż negatywnie rozczarowanym :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na miły bóg... Nie można się pozytywnie rozczarować. Negatywnie z resztą też nie... 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na miły bóg... Nie można się pozytywnie rozczarować. Negatywnie z resztą też nie... 

 

Nie lubisz absurdów językowych ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jestem, drażnią mnie ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego na końcu posta byl uśmiech...


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.