Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I tak zaraz bedziemy powiekszac bezel bo okaze sie, że wyjdzie za waski i proporcje sie rozjada :P


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poszło info żeby cofnąć. Podziękujcie kolegom którzy stękali :P

Najwyżej wybierzemy wariant z pierwszej grafiki.

Bo podejrzewam, że będzie głupio wyglądało.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo jęczenia... QV mysle, ze powinienes trzymac sie swojej koncepcji, bo wszystkim nie dogodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo jęczenia... QV mysle, ze powinienes trzymac sie swojej koncepcji, bo wszystkim nie dogodzisz.

Dokładnie tak myślę - mnie tam się wystający bezel podobał... Kształt koperty jest jaki jest lekko wystający bezel dodałby jej lekkości...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo jęczenia... QV mysle, ze powinienes trzymac sie swojej koncepcji, bo wszystkim nie dogodzisz.

+ milionpińcet.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mam już rysunki techniczne koperty rozłożonej na czynniki pierwsze. Więc do rozpoczęcia produkcji sampla już tylko dni/godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to dni/godziny a potem tygodniami będziemy czekać :) Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mam już rysunki techniczne koperty rozłożonej na czynniki pierwsze. Więc do rozpoczęcia produkcji sampla już tylko dni/godziny.

 A możesz nam to udostępnić? Tak z ciekawości...


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A możesz nam to udostępnić? Tak z ciekawości...

 

Niestety, projektów takich się nie udostępnia. To są projekty które kosztują i nie robi się prezentów konkurencji ;-)

Powiem tylko, że Chińczycy zrobili odpowiednie wcięcie w kopercie od dołu które umożliwią włożenie paznokcia w szczelinkę i wygodne odciągnięcie koronki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry. Nie wiedziałem.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mam już rysunki techniczne koperty rozłożonej na czynniki pierwsze. Więc do rozpoczęcia produkcji sampla już tylko dni/godziny.

Tylko nie zapomnij o wystającym bezelu. :)

A jak się nie spodoba "marudzącym" to jest lista rezerwowa ;)  :D  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel nie będzie wystawał , będzie na równi z wcięciem w kopercie. Zostało to poprawione. Na razie współpraca z Chińskimi przyjaciółmi układa się bardzo dobrze zobaczymy jak będzie później....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamawiaj sampla ,i może czas na pokazanie nowego pomysłu , o którym Wspominałeś /manualu/.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że Chińczycy zrobili odpowiednie wcięcie w kopercie od dołu które umożliwią włożenie paznokcia w szczelinkę i wygodne odciągnięcie koronki :-)

 

No to mogę spać spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, projektów takich się nie udostępnia. To są projekty które kosztują i nie robi się prezentów konkurencji ;-)

Powiem tylko, że Chińczycy zrobili odpowiednie wcięcie w kopercie od dołu które umożliwią włożenie paznokcia w szczelinkę i wygodne odciągnięcie koronki :-)

Nikomu nie powiemy:)


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piątej fotce coś uszy się krótkie wydają, ale to pewnie optyka.

Zamawiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie w dobrym kierunku. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na razie współpraca z Chińskimi przyjaciółmi układa się bardzo dobrze zobaczymy jak będzie później....

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :)

Aczkolwiek znam takich, którzy we współpracy z chińskimi wykonawcami mają tylko pod górę B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piątej fotce coś uszy się krótkie wydają, ale to pewnie optyka.

Zamawiaj!

 

Bo one są dość krótkie. Takie były w Autavii. Na razie się zrobi sampla...jak będą za krótkie to się w finalnej wersji je przedłuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą pierdołkę trzeba przeanalizować i uzgodnić, wykonac korektę rysunków technicznych. Czasami mała zmiana powoduje duże zmiany w pozostałych elementach i w efekcie trzeba zrobic rys techniczny niemal od nowa i wszystko od nowa przeliczyć i wyskalować.

 

Obecnie zastanawiam się nad długością uszu. Chińczycy zaprojektowali 3mm z każdej strony. Ponieważ, słusznie zresztą założyli że nie jest porządana duża szpara pomiędzy teleskopem na krawędzią koperty. Jeśli zegarek dostarczamy na pasku nato który jest miękki i cieniutki to tym bardziej. Jesli ktoś jednak będzie chciał wcisnąć tam gruby hand-made pasek to może napotkać na problemy. Więc pytanie do Was czy powiększamy długość uszu do 4mm z każdej strony czy zostawiamy 3mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zostawił jak jest... Lepiej już nic nie mieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.