Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pracownik który prowadził mój projekt się zwolnił ( szkoda bo współpraca z nim była super) i dostałem przydzielonego managera produkcji który będzie teraz prowadził nasz projekt i niestety mam wrażenie że on już nie bedzie miał tyle czasu co poprzednik :/

Wiem że na pewno jest już nowa tarcza ale bez indeksów. I wysłać mają sampla ze starą i nową tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV za mocno cisnąłeś gościa i nie wytrzymał presji. Teraz pewnie ogląda wschody słońca na jakiejś górze otoczony dymem z kadzidełek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Możę przy zamówieniu  300 sztuk  byłoby  szybciej ?   ;)  ...tak się  rozmarzyłem  troszkę  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę przy zamówieniu  300 sztuk  byłoby  szybciej ?    ;)  ...tak się  rozmarzyłem  troszkę  ...

Tyle właśnie zamówione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Hm ..  to  nadzieja u mnie jeszcze nie  wygasła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możę przy zamówieniu  300 sztuk  byłoby  szybciej ?    ;)  ...tak się  rozmarzyłem  troszkę  ...

 

 

Myślę, że damy radę :-) , jestem po wstępnych rozmowach z producentem.

 

Jeśli uzbieramy 150 osób chętnych to rozpoczniemy modelowanie zegarka. Będą sample itd. Zegarków ogółem będzie 300 sztuk. Ale pozostałe 150 będzie na moje potrzeby w innej kolorystyce i będą sprzedawane na wolnym rynku w wyższej cenie.


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa tarcza jest, datownik bez ramki, wykonany prosto i starannie. Indeksy są stare wiec ten na 3ciej i 9tej nadal jest w dużym rozmiarze i delikatnie krzywo siedzi ( krzywo wykonane nóżki metalowego indeksu) ma to zostać poprawione przy właściwej partii indeksów.

 

Sampel mają do mnie wysłać jutro/pojutrze, Fedexem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcia będą?

 

 

Skoro tarczą wysyłają Fedexem to lepiej poczekać, aż Kolega QV zrobi zdjęcia, bo wiadomo jak Chińczycy robią zdjęcia... lokówkami. <_<


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tarczą wysyłają Fedexem to lepiej poczekać, aż Kolega QV zrobi zdjęcia, bo wiadomo jak Chińczycy robią zdjęcia... lokówkami. <_<

Z tego co napisał QV to wysyłają całego sampla a nie tarczę.

No i jednak nie dojdzie na jutro więc pytam o zdjęcia w nadziei że te mogą jutro się pojawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam foto ale naprawdę nie widać różnicy w prócz okna daty w stosunku do poprzedniego sampla. Muszę to zobaczyć w realu i zrobie foty i wtedy wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV wrzuć co masz. "Chwilę" w watku nic się nie dzieje. Tak to chociaż pooglądamy. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sampel w drodze do mnie. Obecnie przygotowujemy projekt nielimitowanej wersji tego zegarka.

Tarcza będzie na 80% srebrno-czarna z elementami ciemniej czerwieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QW to wrzuć jakiś rysunek ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QW to wrzuć jakiś rysunek ;)

 

Chiński grafik go właśnie przygotowuje.

 

Generalnie spodziewajcie się takiej kolorystyki:

 

TAG_Carrera_JackHeuer80_strap_LG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się szykuje wcale ładny zegarek :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta nowa wersja będzie dostępna dla forumowiczów w takiej cenie jak limitka? Czemu by sobie od razu dwóch zegarków nie sprawić jak wyjdzie fajnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta nowa wersja będzie dostępna dla forumowiczów w takiej cenie jak limitka? Czemu by sobie od razu dwóch zegarków nie sprawić jak wyjdzie fajnie. :D

 

Dla tych z listy rezerwowej będzie w podobnej cenie. Może być o te 30zl - 40zl droższy z racji zastosowania innej ( droższej) tarczy. Na konkretną wycenę jeszcze nie jestem gotowy.

 

Ale reszta poza forum w wolnej sprzedaży będzie droższa o min 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ustawie (chyba jako 1) w kolejce do testowania sampla, o ile oczywiście nasz koordynator przewiduje taka możliwość.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dla tej ogólnodostępnej wersji tez poproszę o wpisanie na listę rezerwową;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.