Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nato dzielone , czekamy .

Mam nadzieję , że zegarek zdąży dotrzeć przed zającem wielkanocnym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie też miałem pytać jaki mniej więcej termin realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie B - Marcin kurczę wpisz mnie tez na listę rezerwową, może uda się kupić do parki oba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że to "tylko" sampel, to i tak już wygląda świetnie :D  A może być już tylko lepiej ;)

 

Wersja nielimitowana zapowiada się równie ciekawie. Może od razu parkę brać?
Mój głos na wersję:

B

No własnie też miałem pytać jaki mniej więcej termin realizacji.

Jeśli dobrze pamiętam, to QuadrifoglioVerde wspominał o styczniu/lutym 2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z projektem koeprta miła mieć 14.5 mm grubosci jak Autivia, dobrze pamiętam ?. Gdzies im te 2mm uciekły? Tak zostanie czy będzie z godnie z projektem ??


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DMR

Obie wersje wyglądają świetnie więc chociaż jestem za A to wersja B też do mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój gust jest zgodny z większością gustów tutaj. Trapezy pasują imho gdy zegarek będzie miał żywe kolory jak w limitowanym. Ale robiąc go w ciemnych kolorach trapezy wydają się być bardzo awangardowe. Spokojne kolory winny być powiązane z tradycyjnymi figurami geometrycznymi.

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)
 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z projektem koeprta miała mieć 14.5 mm grubosci jak Autavia, dobrze pamiętam ?. Gdzies im te 2mm uciekły? Tak zostanie czy będzie z godnie z projektem ??


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci przeszkadza, ze bedzie mniej o 2mm?

Dla mnie to akurat zaleta, po co dodatkowe 2mm?

 

Poza tym, jesli dobrze pamietam, 14mm to chyba bylo liczone wraz z lukiem jaki ma koperta, od koncowek uszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, ze jestem w mniejszości, ale głosuję na A


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja b

A co do limitki to chyba pora na zaliczki ,chocby w celu zweryfikowania ilości prawdziwych chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Jestem zapisany na limitkę, ale obie nielimitki podobają mi się bardzo. :)

Już nie moge się doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale faktem jest, że oba egzemplarze są bardzo efektowne. Z opublikowanej listy zapisów wynika, że nie załapię się na limitkę, ale kto wie...


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy byłaby szansa na opublikowanie listy tych, którzy złapali sie na limitke (jesli jest juz zamknięta) i listy rezerwowej, myślę że wprowadziłoby to odrobine porządku i spokoju do tematu, bo obecnie jest dość gorący ;)

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV gratulacje - widac ze bawi Cię Twoja praca bo bez tego by nie było takich rezultatów w tak krótkim czasie.


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tymi listami. Jakiś czas temu była aktualizacja rezerwowej, wiec teraz następna bedzie pewnie po wyznaczeniu terminu płatności zaliczki, a potem kolejna po jego upływie. Bardziej czekam na porządne zdjecia sampla z każdej strony.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo może kiedy przypadnie termin wpłaty zaliczki? Tak w przyblizeniu?


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to.

QV kiedy zdjecia z każdej strony?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie pisze to nie oznacza,że nie śledzi. Kiedy wpłata

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.