Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

chinczyk mnie dzis dobił kolejnymi kosztami. Poprawa koperty 650usd, inny kolor bezela 650usd. Forma dla skroconych indeksow 200usd. Projekt pod znakiem zapytania.... :-/ nie chcial bym podnosic ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie swoje i kolegi sneer - po co zmieniać bezel?????


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczyk mnie dzis dobił kolejnymi kosztami. Poprawa koperty 650usd, inny kolor bezela 650usd. Forma dla skroconych indeksow 200usd. Projekt pod znakiem zapytania.... :-/ nie chcial bym podnosic ceny.

Jak dla mnie koperta i bezel są OK. Mogą pozostać. Skrócone indeksy jednak by się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sa ok. Pozniej wam wkleje foto.

A kolory w realu sa mocno przygaszone. Niebieski jest granatowy zamiast niebieski. Na zdjeciach wychodzi duzo jasniej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczyk mnie dzis dobił kolejnymi kosztami. Poprawa koperty 650usd, inny kolor bezela 650usd. Forma dla skroconych indeksow 200usd. Projekt pod znakiem zapytania.... :-/ nie chcial bym podnosic ceny.

 

A czy możesz wrzucić nam porządne zdjęcia zegarka z każdej strony? Prowadzisz projekt (bardzo dobrze), ale myślę, że sporo też zależy od opinii pozostałych osób, a nie sposób jej wyrazić (choćby w kwestii bezela, ale też kolorów), jeśli nie wiemy, jak dokładnie wygląda zegarek.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sa ok. Pozniej wam wkleje foto.

A kolory w realu sa mocno przygaszone. Niebieski jest granatowy zamiast niebieski. Na zdjeciach wychodzi duzo jasniej.

Yhy. No dobrze. Ty widzisz to lepiej. My mamy tylko kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłaby pewność, że to już ostatnie "koszty dodatkowe" to można ustalić kwotę limitek na te 444 zł (2 raty po 222 zł). Ale to już chyba trochę napina budżet. Nie wiem, czy wszyscy się zgodzą :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a możesz wkleić listę poprawek do sampla, chyba że przeoczyłem wcześnniej. Z tego co pamiętam pisałeś że w cenie są dwie matryce do indeksów i mamy 2 indeksy.

przy dokładnym obejrzeniu zdjęcia widać różnicę między tarczą a bezelem, ale nie jest to przypadkiem efekt różnego podłoża? Co do poprawy jest w kopercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

a można się jeszcze zapisać na ten drugi nielimitowany z szaro-czerwoną tarczą?

czy obudziłem się z ręką w nocniku?  :huh:

 

pozdr.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel2499, nadal możesz się zapisać na listę rezerwową, tutaj masz temat do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

a można się jeszcze zapisać na ten drugi nielimitowany z szaro-czerwoną tarczą?

czy obudziłem się z ręką w nocniku?  :huh:

 

pozdr.

Paweł

 

Na niego nie musisz się zapisywać, to seryjny projekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dać sobie spokój z jakimś niepotrzebnym limitowaniem tej wersji? I po prostu wyprodukować tyle sztuk, ile będzie chętnych? Nie za bardzo kumam tę limitację, i co ona symbolizuje. Dużo rozsądniej byłoby po prostu zebrać jasne deklaracje od wszystkich chętnych nabywców, i produkcję takiej ilości zlecić. Zredukuje to te dodatkowe koszty, a zegarek tak czy inaczej pozostanie forumowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niego nie musisz się zapisywać, to seryjny projekt. 

 

czyli nie trzeba się dopisywać do listy rezerwowej ale zdeklarować się chyba trzeba ?

w każdy razie jestem chętny na ten nielimitowany szaro-czerwony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dać sobie spokój z jakimś niepotrzebnym limitowaniem tej wersji? I po prostu wyprodukować tyle sztuk, ile będzie chętnych? Nie za bardzo kumam tę limitację, i co ona symbolizuje. Dużo rozsądniej byłoby po prostu zebrać jasne deklaracje od wszystkich chętnych nabywców, i produkcję takiej ilości zlecić. Zredukuje to te dodatkowe koszty, a zegarek tak czy inaczej pozostanie forumowym.

Zdecydowana większość głosowała za limitacją i myslę, że na tym etapie nie będzie zmian - ja też jestem za limitką i mam nadzieję, że jednak tak zostanie. Pozdrawiam serdecznie.

 

EDIT: doczytałem o kosztach - trudno, jak kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt złotych trzeba będzie dołożyć, ja nadal się piszę. Do tego skórzane rally też bym brał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co będzie jak nowy kolor też nam nie podejdzie? Pamiętam jak się bujaliśmy z kolorami w projekcie 303, rzeczywistość potrafi brutalnie weryfikować kolory z softu, pantoniarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość głosowała za limitacją i myslę, że na tym etapie nie będzie zmian - ja też jestem za limitką i mam nadzieję, że jednak tak zostanie. Pozdrawiam serdecznie.

 

EDIT: doczytałem o kosztach - trudno, jak kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt złotych trzeba będzie dołożyć, ja nadal się piszę. Do tego skórzane rally też bym brał. 

Ja staram się nie mierzyć tylko swoją miarą, tym bardziej, że i tak zegarka nie zamierzam kupić. Ciekawi mnie po prostu, co takiego magicznego jest w liczbie 150, że tak trzeba usilnie limitację na tym poziomie trzymać, a nie można zrobić, przykładowo, limitki 236, czyli tyle, ile chętnych w ankiecie. Tym bardziej, że rozmowy zaczynały się od kwoty 380 zł, a teraz zbliża się do 440. Ot, zwykła moja ciekawość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - możesz przedstawić koszty per sztuka zegarka, żeby jasno było ile trzeba dołożyć do poszczególnych opcji? Bo w tym momencie nie wiem nad czym mam głosować.

 

Przy okazji głosowań - czy można by zrobić taką ankietę jak na górze wątku i dać 24h na zebranie głosów zamiast zaśmiecać wątek? Albo zewnętrznego narzędzia użyć np. doodla? Raz, że łatwiej policzyć, dwa, że czytelniej będzie.

 

Jestem raczej przeciwny podnoszeniu kosztów, ale jak ma być ropa, to wolę sprzedać butelki ;) i dołożyć. Bezela bym nie tykał. Co do kolorów to trzeba będzie polegać na ocenie QV, bo przekłamuje matryca aparatu, kolory na kompresji w zdjęciu, potem kłamie monitor każdego z nas, a jeszcze każdy kolory trochę inaczej postrzega :D Zmiana jasności i kontrastu na monitorach już wpływa na wygląd koloru, a LCDki lubą do tego dodać swoje 3 grosze od producenta ;) CRTki tak nie lżyły grafikom prosto w twarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zamierzasz kupić, to nawet nie widzę powodu do zabierania głosu - przepraszam że tak dosadnie, ale takie jest moje zdanie. Ale fakt, koszty rosną, projekt się komplikuje, limitacja nie musi mieć magicznego i głębokiego sensu, poza tym, jak pisałem, zdecydowana większość była za limitką, więc nie patrzę przez pryzmat siebie, tylko ogółu. Zobaczymy jak będzie - jestem dobrej myśli mimo przeszkód i wierzę że się uda :)

 

PS: Dla mnie może i być limitka na 200 osób - to mi akurat nie przeszkadza.

Ja staram się nie mierzyć tylko swoją miarą, tym bardziej, że i tak zegarka nie zamierzam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DMR

Pewnie tak by było najrozsądniej, limitacja do np. 250 szt. rozwiązała by problem i pomniejszyła koszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wrzucę Wam zdjęcia co jest do poprawy. Limitacja będzie 150sztuk i na pewno nei zostanie zwiększona, wiec proszę a nie poddawanie tej kwestii pod dyskusję. Były wybory numerów itd. Jest już za późno. wersja grafitowa jest także atrakcyjna wiec nie widzę problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się nie mierzyć tylko swoją miarą, tym bardziej, że i tak zegarka nie zamierzam kupić. Ciekawi mnie po prostu, co takiego magicznego jest w liczbie 150, że tak trzeba usilnie limitację na tym poziomie trzymać, a nie można zrobić, przykładowo, limitki 236, czyli tyle, ile chętnych w ankiecie. Tym bardziej, że rozmowy zaczynały się od kwoty 380 zł, a teraz zbliża się do 440. Ot, zwykła moja ciekawość.

Myśle ,że to byłby bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tą limitacją. Była o tym dyskusja na początku projektu. Sprawa została rozstrzygnięta i koniec tematu. Skupicie się na bieżących kwestiach.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chinczyk mnie dzis dobił kolejnymi kosztami. Poprawa koperty 650usd, inny kolor bezela 650usd. Forma dla skroconych indeksow 200usd. Projekt pod znakiem zapytania.... :-/ nie chcial bym podnosic ceny.

1500dol, czyli 10 na zegarek

 

Mysle ze 440 vs 408 pln nikogo nie zniecheci, jezeli zegarek będzie dopieszczony, sporo pracy w to wlozyles


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz wrzucę Wam zdjęcia co jest do poprawy. 

 

No to czekamy :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.