Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hola hola, nikt nie powiedział że będziemy robić paski z pomarańczem. Będziemy sondować takie zapotrzebowanie po wpłatach zaliczek na zegarki co nastąpi w Styczniu. Na razie powstrzymajmy się z deklaracjami tutaj. Na pewno będą z czerwonymi akcentami, kwestia czy będą z pomarańczowymi do Limitki nie jest rozstrzygnięta.

 

Zaktualizowałem ostateczne wersje zegarków na 1-wszej stronie tematu:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89915-projekt-bud%C5%BCetowego-zegarka-forumowego-chrono-za-408-z%C5%82/

 

Zegarek nielimitowany srebrny będzie droższy od limitki z racji droższej tarczy i droższego paska. Stawiam na ok 465zl ale to tak szacunkowo. W wolnej sprzedaży jeśli zostaną jakieś sztuki będzie wyceniony na ok 650-700zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha w przygotowaniu są także Bransolety Mesh które będzie można dokupić osobno. Ale czekam jeszcze na zdjęcia od fabrykanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za aktualizację wyglądu limitki i nie-limitki. Przynajmniej odnalazłem się w tym gąszczu opinii i propozycji :).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość! Mesh to jest to!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy też już design pudełka ale chyba go nie ujawnię , niech to będzie dla Was niespodzianka przy odbiorze zegarków :-)

Tutaj znowu podziękowania dla niezawodnego grafika johna.doe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV Możesz wkleić zdjęcie tego mesza.

Jakie będzie zapięcie?

Jakie będzie zakończenie przy kopercie?

Gruby będzie?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV Możesz wkleić zdjęcie tego mesza.

Jakie będzie zapięcie?

Jakie będzie zakończenie przy kopercie?

Gruby będzie?

 

3mm. Tak jak pisałem nie mam jeszcze zdjęcia. Jak będę miał to wkleję. Powinno to być na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie założyłem mu mesha od Squale. Co tutaj dużo gadać, pasuje jak ta lala :-) , Jak by się na nim urodził.

 

nwsd.jpg
dfew.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, czy oferowany mesz będzie podobny do tego, który pokazałeś od Squale?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, czy oferowany mesz będzie podobny do tego, który pokazałeś od Squale?

 

Chciałbym ale nie mogę się dogadać z Chińczykiem. Chyba będę musiał poszukać na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie założyłem mu mesha od Squale. Co tutaj dużo gadać, pasuje jak ta lala :-) , Jak by się na nim urodził.

 

nwsd.jpg

dfew.jpg

 

 

 

genialnie Ci to zestawienie wyszło, pisze się na taki skład bez dwóch zdań - lepiej niż na pasku!


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby chińczycy zrobili nam jeszcze maskownice, aby ewenutalnie można było sobie bransolete dobrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie super pasuje, teraz muszę dokupić mu taki mesh.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genialnie Ci to zestawienie wyszło, pisze się na taki skład bez dwóch zdań - lepiej niż na pasku!

Wyglada świetnie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy  Mesh będzie dostępny do  imitki jak i nielimitki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV nie masz może przez przypadek mesha bez tych "końcówek"? Zakończony "kółkami".


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie mega zegarek :)

Oby tylko kontrola jakosci nie zawiodla przy seryjnej produkcji.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV nie masz może przez przypadek mesha bez tych "końcówek"? Zakończony "kółkami".

 

Meshów bez tych końcówek listew jest pełno na wolnym rynku. Różnica między meshen z tymi listwami a bez jest w tym że ten z listwami jest gęstszy. Te bez listew mają rzadsze ogniwa przez które prześwituje wolna przestrzeń. W meshu Squale jest tak gęsto że nie widać przestrzeni.

Poza tym meshe z listwą są historyczne i vintage te bez listwy to nowoczesne wariacje.

 

Mesh Squale tanie nie jest, dlatego szukam dla nas tańszego odpowiednika. Może się uda może nie. Nie jest to łatwe. Większość producentów produkuje meshe cieńsze bez motylkowego zapięcia itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obłędny jest na tym meshu! Jak tylko będzie można go kupić to się piszę oczywiście. Na pasek z pomarańczowym przeszyciem zresztą też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meshyk must have... Dobry zestaw sie szykuje!

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meshów bez tych końcówek listew jest pełno na wolnym rynku. Różnica między meshen z tymi listwami a bez jest w tym że ten z listwami jest gęstszy. Te bez listew mają rzadsze ogniwa przez które prześwituje wolna przestrzeń. W meshu Squale jest tak gęsto że nie widać przestrzeni.

Poza tym meshe z listwą są historyczne i vintage te bez listwy to nowoczesne wariacje.

 

Mesh Squale tanie nie jest, dlatego szukam dla nas tańszego odpowiednika. Może się uda może nie. Nie jest to łatwe. Większość producentów produkuje meshe cieńsze bez motylkowego zapięcia itd...

Zacięciem sie nie przejmuj - zapięcia nie widac :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem klamerki

 

1. 790

2. 449S45

 

Jako najbardziej neutralne a jednocześnie z pazurkiem. To z racji tego że pasków zostanie wyprodukowanych trochę więcej i klamerki muszą pasować także do innych zegarków.

 

Nie ma możliwości mieszania polerowania i szczotkowania. to info z fabryki. Możemy wybrać albo polerowane albo całe szczotkowane.

Ja bym obstawiał polerkę, wygląda bardziej elegancko i vintage. Usuniecie micro-rysek to przecież w dobie Cape-Codów żaden problem.

 

Znam także cenę tego naszego paska do NON-LE po wliczeniu kosztu zupełnie nowej formy, wykrojników itd ( to nie są paski z katalogu ) tylko zupełnie od podstaw zaprojektowane i wyprodukowane. Koszt to 40zł dla Limitki ( jakos to wliczymy w cenę zegarka której ostatecznie nie potrafię jeszcze skalkulować ). W Wolnej sprzedaży powinny być za 58zł. Wyprodukujemy jakieś 30 sztuk więcej. Czyli będzie 180pasków skórzanych.

 

Wracając jeszcze do tarcz. Podoba Wam się taka groszkowana metalowa tarcza:

 

Omega-Seamaster-Bullhead-Silver-Dial-thu

 

Ależ oczojebna :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie założyłem mu mesha od Squale. Co tutaj dużo gadać, pasuje jak ta lala :-) , Jak by się na nim urodził.

 

nwsd.jpg

dfew.jpg

 

Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh robi robotę!

Dobrze, że wpłaty będą po nowym roku, bo teraz coś z finansami cienko  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.