Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym traktował Was tylko jako konsumentów to zebrałbym zaliczki albo nawet całe wpłaty od Was już wiele miesięcy temu. A mimo Waszych ponagleń tego nie robię...z resztą podobnie postępowałem w projekcie Squale. W projekcie obok zebrano zaliczki a nawet design zegarka nie został uzgodniony. Wszystkie opłaty za formy, sample zrobiłem z własnej kieszeni więc Twój osąd jest dla mnie bardzo krzywdzący. Jeśli Kamil nie utożsamiasz się z Tym projektem to zrezygnuj, naprawdę. Nie robimy zegarka za 4000zł, ryzyko jest minimalne.

 

Co do oglądania zegarka u mnie. Mam siedzibę w domu prywatnym na poddaszu ( fajny widok z okna ;-) ) :D, kto był ten wie. Umawianie się na oglądanie sprawia, że muszę warować na miejscu i trochę paraliżuje to moje życie....by zwykle rozmowy są długie ( sam jestem gadułą ). Wiem bo czasem z klientami przy okazji innych zakupów się umawiam. To nie są moje widzimisię Kamilu...tylko praktyka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample są już we Wrocławiu!

juuupiii :D

 

Chyba koła paczkowozowi boksują na deszczu bo jeszcze go nie ma :-( a do Bielan mam rzut beretem...zwykle Fedex jest w ciągu 20min. No ale teraz Fedex już nie działa samodzielnie tylko zjednoczył się z inną polską firmą kurierską i pewnie mają więcej zleceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno tak na nic nie czekałem, myślałem, że już z tego wyrosłem a tu proszę, jak dziecko ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Już po. Nie jest perfekcyjnie jak w Tagu za 15tys ale jeśli przyjedzie do Was to co ja dostałem teraz to myślę, że nikt nie będzie narzekał.

Nie limitka wygląda na żywo tysiąckroć lepiej niż na zdjęciach które Wam wysyłałem. W Limitce kolory są wreszcie żywe, bezel idealnie kolorystycznie dopasowany do niebieskiego i pasek o dziwo także idealnie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy :D edit. a foty będą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV zlecaj produkcję, dawaj namiary na zaliczkę i jedziemy z tym światem.  Szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy serwer wytrzyma jak już je wrzucisz ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym traktował Was tylko jako konsumentów to zebrałbym zaliczki albo nawet całe wpłaty od Was już wiele miesięcy temu. A mimo Waszych ponagleń tego nie robię...z resztą podobnie postępowałem w projekcie Squale. W projekcie obok zebrano zaliczki a nawet design zegarka nie został uzgodniony. Wszystkie opłaty za formy, sample zrobiłem z własnej kieszeni więc Twój osąd jest dla mnie bardzo krzywdzący. Jeśli Kamil nie utożsamiasz się z Tym projektem to zrezygnuj, naprawdę. Nie robimy zegarka za 4000zł, ryzyko jest minimalne.

 

Co do oglądania zegarka u mnie. Mam siedzibę w domu prywatnym na poddaszu ( fajny widok z okna ;-) ) :D, kto był ten wie. Umawianie się na oglądanie sprawia, że muszę warować na miejscu i trochę paraliżuje to moje życie....by zwykle rozmowy są długie ( sam jestem gadułą ). Wiem bo czasem z klientami przy okazji innych zakupów się umawiam. To nie są moje widzimisię Kamilu...tylko praktyka :-)

 

No cóż. To oczywiste, że nie znajdziemy wspólnego punktu. Nie zamierzam rezygnować całkowicie, bo na etapie projektowania byłem mocno zaangażowany, ale - jak pewnie zauważyłeś - zostawiłem zapis tylko na 1 egzemplarz z pierwotnie zamówionych zegarków, a w przypadku bauhausa odpuściłem w ogóle, choć pierwotnie też byłem zaangażowany.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabieram się za foty.

I ?

Przecież około 250 osób przebiera nogami. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już myszka padła od odświeżania strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy nie te sample wysłali ;) do zatwierdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta troche jak wykladzina na balkon, ale dobra niech bedzie ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś wyszło ostatecznie :ph34r:

 

Patek-Philippe-Ref-5004T.jpg

Dobrze, że tylko 4stówki. Bo więcej bym nie wydał na takiego. ;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oskar dla QV za budowanie napięcia - to jakieś hobby jest ;P

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niebieskim jest już docelowy bezel od nowego dostawcy. Na nielimitce srebrnej jest czarny bezel jeszcze stary od poprzedniego dostawcy. Ale będzie finalnie już od nowego tak jak w limitce. Pada deszcz u mnie więc gdzieniegdzie krople mogą być.

 

 

bezel.jpg

dwa.jpg

dwa1.jpg

nl1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby poddasze przeciekało, bo ja na tel jakieś krople wody widzę na nielimitce ;)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :D

Możesz zrobić kilka zbliżeń nielimitowanej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.