Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji mailingu kontrolnego podawałem wszystkim zapisanym na chrono link do zapisów na bransolety mesh. Odzew był marny. Więcej osób z poza projektu się na nie zdecydowało niż z projektu. Wydawało mi się, że 200osób się znajdzie skoro chrono ma byc 300sztuk a już prawie wszystkie mają właścicieli.

Dobry mesh to niestety nie jest coś za 50zł, myślę że cena w wysokości prawie połowy ceny samego chrono skutecznie skroiła ilość chętnych.

W alarmowej sytuacji zaproponuję coś rzeczywiście taniego z chin, będzie kiepskie i tanie ale ten drugi parametr dla niektórych ma pewnie większe znaczenie. Dla bardziej wymagających zaproponuję niemieckie meshe w cenach ok 400zl ( w innych sklepach chodzą po 600zl, jestem w stanie załatwić rabat ), jakość TOP....producent ten robi oryginalne meshe jako poddostawca dla np. Omegi, Breitlinga itd. Wtedy nie będzie wymogu co do ilości chętnych. Mogę zamówić nawet kilka sztuk.

 

Niektórzy zapominają, że mesh to generalnie inwestycja na dłuższy czas, mesh pasuje do wielu zegarków w przeciwieństwie do paska skórzanego czy bransolety z określonym kształtem ogniw i maskownicą nie zawsze współgrającą z naszymi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

ja swojego na takiej bransie widzę

cena 29 dolków

post-41858-0-19507900-1395178281_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a właściwie dobry wieczór:-) Zdecydowałem się na zakup nielimitki (nie wiem czy nie za-późno -jakieś miesiąc, półtora temu) a nawet deklarowałem chęć zakupu obu (jakby magicznym coś sie udało:-)) bez oglądania jakichkolwiek zdjęć. po zobaczeniu zamieszczonych przez szacownego kolegę QuadrifoglioVerde ŻAŁUJĘ po tysiąckroć, że nie bedę właścicielem obydwu!!!!!!! dla mnie design rewelacja!!!! (miłość do autavi)

Nawet jeśli nie będę właścicielem któregokolwiek, to składam WIELKIE podziękowania koledze QuadrifoglioVerde za trud, upór, wyrozumiałość i tolerancję dla niektórych wypowiedzi (sledze forum) i gratuluje finalnego efektu!!!! zarówno z racji designu, jak i determinacji w doprowadzeniu projektu do tak wspaniałego końca!!! A wszystkim zabierającym głos w kwestii projektowania również dzięki za wkład!!

Pozdrawiam wszystkich zegarkomaniaków, Paweł

 

P.S. Jakby wyszła ta sama wersja na jakimkolwiek mechaniku to jestem pierwszy w kolejce:-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mesh to niestety nie jest coś za 50zł, myślę że cena w wysokości prawie połowy ceny samego chrono skutecznie skroiła ilość chętnych.

W alarmowej sytuacji zaproponuję coś rzeczywiście taniego z chin, będzie kiepskie i tanie ale ten drugi parametr dla niektórych ma pewnie większe znaczenie.

 

I pod tym się podpisuję, jak możesz zaproponuj coś tańszego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki QuadrifoglioVerde za całą pracę włożoną w Projekt i realizację.

Limitka jest piękna....no ale nie spodziewałem się niczego innego, bo pierwowzór jest genialny....trochę szkoda, że nie było pomysłu z jakimś Seagulem w środku, no ale trudno ;)

Co do limitki, to sample również świetny, o wiele lepszy niż projekt i zdjęcia Heńka ;) .....ale kolor czerwieni jak dla mnie mało wyrazisty....no ale co ja tam mały żuczek będę wybrzydzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego na takiej bransie widzę

cena 29 dolków

A jest takie coś, tylko mniej bling-bling ?


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor czerwony w nielimitce jest idealny , krwisty. Na zdjeciach wychodzi przygaszony ale w realu nie mam uwag jest zgodny z wzornikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszło genialnie, dzięki QV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Cezar

 

deutlich,zu begreifen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar

 

deutlich,zu begreifen

Proszę ?

Bardziej na jakiś link liczyłem...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar

 

deutlich,zu begreifen

 

Cezarowi chodziło o wersję, bez efektu "psich jajec".  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bez efektu "psich jajec".  :P

Fakt  ;)

Ale chyba nie występuje w tym wzorze...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest jest.

Super wiadomość. Nie dość, że weekend się zaczął to jeszcze taki mail.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest jest.

Super wiadomość. Nie dość, że weekend się zaczął to jeszcze taki mail.

Spokojnie, to dopiero zaliczki....

Będziesz tak skakał, jak Marcin poprosi o adresy do wysyłki  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszla zaliczka ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to dopiero zaliczki....

Będziesz tak skakał, jak Marcin poprosi o adresy do wysyłki  B)

Wtedy będę robił inne rzeczy. ;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to dopiero zaliczki....

Będziesz tak skakał, jak Marcin poprosi o adresy do wysyłki  B)

 

A jeszcze wyżej, jeśli przez czas jakiś nie będzie nowych informacji  :ph34r:


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostałem emilka w sprawie zaliczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV skoro już jesteśmy przy zaliczkach to może czas na propozycję obiecanej bransolety typu mesh (alternatywy dla projektu, który chyba nie wypali)

Jak myślisz, czy już czas? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.