Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Maze123, to teraz, wraz z Kolegą wyzej juz wiecie ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Rolexa seryjne, tak na poważnie?, no co ty - sam certyfikat CE to kilka tygodni, plus inne działania, dlatego termin jest, ustalony - "... wtedy jak przyjdą.."  a widać  że organizator czuwa, jeśień z nielimitką - w końcu ma jesienne trochę barwy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zdawałem sobie sprawę z tego, że zapewne wygląda to tak jak wspomniałeś. Chodziło tylko o to, że nikt nie poda żadnego terminu z samym QV pewnie na czele bo za dużo jest niewiadomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze. QV regularnie karmi nas doniesieniami. Ciagle cos się dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała rozmowa... :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Wczesniej QV wspominal o 20 lipca ale rozumiem, ze to juz nieaktualne. Jest jakis nowy orientacyjny termin? Pozdr.

Jak nie aktualne... jak aktualne - 20 lipca na 100% zegarki bedą na łapach zainteresowanych... i tego sie trzymajmy ;):D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie aktualne... jak aktualne - 20 lipca na 100% zegarki bedą na łapach zainteresowanych... i tego sie trzymajmy ;):D :D :D

 

Wspaniała rozmowa... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie aktualne... jak aktualne - 20 lipca na 100% zegarki bedą na łapach zainteresowanych... i tego sie trzymajmy ;):D :D :D

Prawdziwą datą jest 15 sierpnia ,a w zasadzie przed bo muszę pójśc pod szczyt z dwoma limitkami i nielimitką na rękach na mszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszesz coś więcej?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszesz coś więcej?

 

W skrócie...pomysł aby robić nabijane metalowe wysokie indeksy w zegarku za 450zl w limitacji 300sztuk był kiepski bo tego nikt nie robi. Po prostu zbyt ambitnie. Dobry dostawca tego typu tarcz z takimi indeksami wymaga zamówienia minimum 1000sztuk i cena tarczy jest 3 razy taka jak obecnego dostawcy. W tej cenie robi się indeksy niskie naklejane lub foliowe które nie wymagają kotwiczenia pinami w tarczy.

 

Nabijane indeksy metalowe robi się w drogich zegarkach...a i tak szwajcarski dostawca potrafi się wyrżnąć ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonawca ma jakąś propozycję, jak to rozwiązać? Skoro podjął się wykonania zlecenia, to zakładam, że chce i potrafi je zrealizować.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było...nie ma dramatu chłopaki. Ale po prostu 1-2 indeksy na tarczy mogą nie być idealnie wycentrowane względem kolorowego pola. Nie rzuca się to w oczy. Było widoczne już w samplach i ludzie na to nie zwracali uwagi jak im pokazywałem na żywo zegarek...no ale jak sami wiecie jestem perfekcjonistą.

Chciałbym żeby było idealnie.... Zebraliśmy na pewno doświadczenie które zaprocentuje przy kolejnych projektach.

Z obecnym dostawcą tarcz jesteśmy uwiązani bo poszła kasa na formy indeksów, tarcz tzw koszty stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonawca ma jakąś propozycję, jak to rozwiązać? Skoro podjął się wykonania zlecenia, to zakładam, że chce i potrafi je zrealizować.

 

Wykonawca uważa, że mieści się to w graniacach tolerancji...i dostępna w tej cenie technika nie pozwala na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Tarcze są już wykonane?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba trzeba będzie przyjąć na klatę. Wszyscy mamy świadomość, że to budżetowiec robiony w Chinach. Jest ryzyko, że mogą być wady.

 

A co z resztą elementów? Też już są gotowe?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba trzeba będzie przyjąć na klatę. Wszyscy mamy świadomość, że to budżetowiec robiony w Chinach. Jest ryzyko, że mogą być wady.

 

A co z resztą elementów? Też już są gotowe?

 

Tak reszta elementów jest gotowa.

 

To nie są wady, tylko po prostu design tarczy uwypukla pewne nieprecyzyjności. Te czerwone i pomarańczowe pola sobie tak zaprojektowaliśmy, że wypadają pośrodku indeksów. Gdyby ich nie było nikt by nic nie zauważył :-)

Ja takie niedociągnięcia widzę na codzień w zegarkach za witrynami sklepów i to tam gdzie są naklejane indeksy zrobione z folii gdzie teoretycznie technika pozwala zrobić to idealnie...ale trzeba na to zwracać uwagę bo przeciętny zjadacz chleba nie zwraca. Uważam, że całościowo zegarek wygląda bardzo fajnie i należy go odbierac jako całość.

Heniek bardzo się stara, dzwoni do dostawców poszukuje nowych rozwiązań..także nie mogę mu nic zarzucić..ale warunki są jakie są pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie,było to wliczone w ryzyko.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, czyli akceptujemy jak jest lub robimy nowe tracze z naklejanymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, już widać, że większość po prostu zaakceptuje obecne tarcze, ale napisz dla  jasności jakie widzisz opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze....nie bardzo jest pole manewru na tym etapie. Sprawdzałem różne opcje...Jesli zmienimy dostawcę to za dotychczasowe tarcze oraz forme indeksów i tak nikt nie zwróci. Indeksy same w sobie są zrobione perfekt...piękne metalowe, idealnie wypolerowane...jak w Patku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że zdjęcia przesądzą o wszystkim... skoro wada była w samplu i nikt nie zauważył to może nie będzie to jakiś wielki problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.