Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie te pokazywane były do zaakceptowania. W cenie do 1000 pln takie minimalne przesunięcia bym przełknął (no chyba, że to zegarek japoński - po nich spodziewam się więcej). Bardziej bolało by mnie, gdyby indeksy były lekko obrócone - to się rzuca w oczy. Czy takie wpadki też się zdarzały?

Oczywiscie uważam, że lepiej jest jeszcze trochę poczekać i być zadowolonym w stu procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te pokazywane były do zaakceptowania. W cenie do 1000 pln takie minimalne przesunięcia bym przełknął (no chyba, że to zegarek japoński - po nich spodziewam się więcej). Bardziej bolało by mnie, gdyby indeksy były lekko obrócone - to się rzuca w oczy. Czy takie wpadki też się zdarzały?

 

Oczywiscie uważam, że lepiej jest jeszcze trochę poczekać i być zadowolonym w stu procentach.

 

Zdarzały niestety...

No nic ...zobaczymy jak się popisze nowy wykonawca. Heniek wziął na klatę dodatkowe koszty...chodź pewnie znając spryt Chińczyków gdzieś to kiedyś sobie doliczy przy innym projekcie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie biorę w tym udziału to zabiorę głos.

Po pierwsze, że Marcin chce dopiąć to na ostatni guzik to chwała mu za to.

Po drugie, o ryzyku jakie wnoszą nakładane indeksy było około 240 stron wcześniej i możliwe, że nawet ja też o tym wspominałem.

Po trzecie wywołane zegarki japońskie, też cierpią na takie przypadłości a kosztują 4x więcej (Seiko). Ostatnio przypadkowo trafiłem na rozpacz jednego z userów zagranicznego forum, który kupił Tudora za 3tys$$$.

O ile jego jestem w stanie zrozumieć, to oglądanie zegarków przez lupę poniżej 2000 zł może skończyć się ogromną chorobą psychiczną i wieńcową.

Najgorsze, że Marcina takim nakręcaniem się też wpędzacie do grobu...

 

A co zrobicie jak sekundnik nie będzie trafiał w te równo nałożone indeksy ? Ilu powiesi się z tego powodu ? Bo chyba tego, też jeszcze sobie nie uzmysłowiliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sekundnik nie będzie trafiać, to oddaję na gwarancję, niech ustawiają :D

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczęście nie ma sekundnika a z włączonym chrono chodzić chyba nie będziecie :D

 

Ja będę miał włączone cały czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę, przy takich kulfonach, taki rozjazd!!! Cena katalogowa 2500zł i nadal trzyma 1200zł

 

post-32788-0-25958500-1406121414_thumb.jpg

post-32788-0-13561400-1406121421.jpg

post-32788-0-61807800-1406121426_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała dzisiejsza dyskusja to bicie piany. Nikt się nie spina ani przedłużającą się realizacją, ani potencjalnymi niedoskonałościami technologicznymi, bo wszyscy mają świadomość, że takie jest ryzyko przy robieniu chińskiego zegarka za 400 zł. Cały problem polega na braku oczekiwanego przez forumowiczów kontaktu z prowadzącym. Nie bierzemy udziału w sprzedaży na raty, a w FORUMOWYM projekcie i stąd oczekiwanie, że będziemy na bieżąco informowani o postępach, planowanych dalszych działaniach itd., czego zupełnie nie ma. Nikt nie oczkuje tygodniowych raportów, ale - o ile nie wyciągniemy raz na jakiś czas od prowadzącego strzępków informacji - nic nie wiemy.

 

Uprzedzę tylko, że wszyscy mają świadomość, iż nie sposób podać konkretnego terminu, bo może okazać się, że nie uda się go dotrzymać, ale podanie jakiegokolwiek planu nie niesie za sobą ryzyka, że brak jego wypełnienia doprowadzi do niezadowolenia uczestników, co pokazało przekroczenie ostatnio wskazanego terminu - wszyscy spokojnie czekali do 20.07, a kiedy okazało się, że zegarków nie będzie, to spokojnie przyjęli informację, co się dzieje.

 

Jednym zdaniem, prowadzący nie może zapominać, że to projekt forumowy, a tym samym cały fun polega, aby uczestnicy byli w niego na bieżąco angażowani. W przeciwnym razie jest to projekt forumowy, ale zaangażowani są w niego tylko ci forumowicze, których prowadzący dobrał sobie do jego realizacji. Przypomnę, że etap projektowania wyglądał inaczej. Co więcej, bez wszystkich uczestników do realizacji nie doszłoby. Głównie z wyżej wymienionego powodu odpuściłem inne projekty prowadzone przez QV. Może wyjdą z tego świetne zegarki, ale zabawy nie ma w tym żadnej.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to już było przerabiane przy każdym zegarku LE - mam więc swoje powody dlaczego powiedziałem sobie, że nigdy nie wezmę w takich inicjatywach udziału,

Marcin i tak bardzo dużo pisze Wam w tym projekcie. Naprawdę! 

Co ma pisać na siłę i co wymyślać? Bajki ? zakładam, że nie ma laparoskopu z "Heńkiem" i nie widzi czy ten w danej chwili siedzi na kiblu, pali fajkę czy może ogląda nierówne indexy  :P

Weźcie sobie na wstrzymanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze nie, ale mógłby sam napisać: wszystko mamy gotowe poza tarczami, bo itd.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przedmówcy biorący udział w projekcie mają racje, nikt się nie czepiał

nawet te indeksy zostały zaakceptowane przez wszystkich, poza Marcinem, i ja go rozumiem jeżeli można coś jeszcze poprawić to niech poprawiają. Bo potem będę czytał 300 recenzji o tym samym zegarku , mój ma tak, a mój tak niema, tylko ma tak ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała dzisiejsza dyskusja to bicie piany.

 

Nie sposób się nie zgodzić...

Skoro QV pisze że trzeba poczekać 10 dni to w zasadzie o co chodzi? Ja tam osobiście nie mam zastrzeżeń do tych nakładanych indeksów, ALE to Marcin prowadzi projekt i jak coś będzie nie tak to pewnie pretensje tez będą kierowane do niego - wiec jeśli uznał że należy spróbować poprawić temat tarczy to moim skromnym zdaniem, nie bardzo jest tutaj sens dyskutować... Projekt "kręci" się od roku więc kilka dni w jedną czy w druga stronę chyba nie powinno robić różnicy... ;)

Poza tym nie sadze żeby ktoś tutaj czekał na ten zegarek bo chce wreszcie wiedzieć która jest godzina i bez niego nie jest w stanie zdążyć na samolot... więc nie ma co panikować - "na zydelku trza przysiąść i poczekać chwilkę... " :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić...

Skoro QV pisze że trzeba poczekać 10 dni to w zasadzie o co chodzi? Ja tam osobiście nie mam zastrzeżeń do tych nakładanych indeksów, ALE to Marcin prowadzi projekt i jak coś będzie nie tak to pewnie pretensje tez będą kierowane do niego - wiec jeśli uznał że należy spróbować poprawić temat tarczy to moim skromnym zdaniem, nie bardzo jest tutaj sens dyskutować... Projekt "kręci" się od roku więc kilka dni w jedną czy w druga stronę chyba nie powinno robić różnicy... ;)

Poza tym nie sadze żeby ktoś tutaj czekał na ten zegarek bo chce wreszcie wiedzieć która jest godzina i bez niego nie jest w stanie zdążyć na samolot... więc nie ma co panikować - "na zydelku trza przysiąść i poczekać chwilkę... " :D

Dobrze prawi, popieram w całej rozciągłości!


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dojechałem po urlopie i od razu tutaj żeby przelew robić...a tu jeszcze... :(

No nic, czekam cierpliwie bo warto, zegarek zapowiada się bardzo dobrze :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin musi mieć wszystko dopięte na,, Hip Hop" jakby powiedziała Wioletta z Brzyduli  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV ja mogę czekać, ale pokaż nam te nowe projekty tarcz :rolleyes: A jeśli nie chcesz teraz to kiedy będziesz mógł? Bo jak będą spoko, to biorę obie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

" Może będzie lepiej a może nie...ale te 10dni wobec całego projektu chyba warto poświęcić."

 

Z pewnością warto. Tylko ile jeszcze tych dziesiątek będzie? Zmieszczą się do końca roku?

Z dotychczasowego rozwoju sytuacji szczerze wątpię, aby nastąpiło szybkie zakończenie.

A to już przecież miało być.  Rozumiem, że przeszkody są obiektywne i trudno określić czas rozwiązania problemów.

 

Więc może lepiej wziąć od razu realną poprawkę na terminy i nie dawać ciągłych złudnych nadziei oczekującym?

Przynajmniej ja jestem takim obrotem sprawy cokolwiek zawiedziony.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu zacznę się denerwować :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuję. Jest wiele podobnych zegarków, kto nerwowy może pójść w miasto i sprawa załatwiona. Chętni na jego zamówienie się znajdą.

Nie przesadzalbym też z tym brakiem info. Dłuższej przerwy niż 2-3 bez info chyba nie było. Ostatnio przynajmniej. Zaufajmy Marcinowi i dajmy mu pracować. Wiadomo gorąco na zewnątrz ale trochę luzu sie przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście firmę z wielkimi aspiracjami i gorsze problemy mają, niż zgrywanie się indeksów  B)

Nie róbmy tragedii, Marcin, ufam, że zadbasz, aby było jak najlepiej.

A że może być to później, niż planowane ? Gorzej było i klaskali...

Jak będzie na Święta, to też dobrze :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze tarcze robi juz 4ty wykonawca. Quality control z 300tarcz przeszlo 81. Quality control jest robiony przez Henka wedlug moich wytycznych co jest do zaakceptowania a jaka tarcze nalezy odrzucic. Gdyby Na QC odpadlo 30tarcz nie bylo by zle mozna poprawic ale w tej sytuacji ryzykujemy jeszcze raz z nowym dostawca. Kamil proponuje Ci stanowisko czlowieka od PR. Ale bedziesz sobie informacje oczywiscie zdobywal bezposrednio od dostawcow i Henka. Bedziesz mial cudowna okazje sie wykazac i pokazac ze mozna lepiej. Od kiedy mozesz rozpoczac prace :-) ? Mysle ze szybko bys odszedl z tego swiata na zawal serca :-)

Zarzucasz mi zebrak ze mna kontaktu. Tego nie bede nawet komentowal bo raczej odosobniony jestes w tym poglądzie. Pokaz mi kogos z kim masz lepszy kontakt. Oczekujesz jakiegos planu... Mitycznego niemalże. Plan jest banalny czekamy 10dni dostajemy nowe sample i wtedy decydujemy co dalej. Nie ma sensu hipotetyzowac bo sytuacja zmienia sie dynamicznie a ja nie wysle ludziom gówna bo komus tam sie spieszy. Termin 20lipca zakladal ze tarcze w mass produkcji wyjda zadowalajace. Nie wyszly termin sie sypnol. Dlatego ostrzegalem ze terminy nalezy trsktowac swobodnie i orientacyjnie przy tak wymagajacych projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś kiedyś, ze traktujesz nas, jak swoich klientów, wiec - stawiając sie w tej roli - napisałem, co uważam za nieprawidłowośc w realizacji. Ty możesz z tego skorzystać albo nie. Zrzucanie odpowiedzialności na Henka jest niepoważne. Jeśli nie możesz sie z nim dogadać i nie wiesz, jak przebiega realizacja Twojego biznesu, to fatalnie dla Ciebie. Współpraca nie jestem zainteresowany ze względu na przywołane wcześniej problemy z komunikacja.

 

Dla mnie EOT.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil jutro odsylam Ci kase i nie chce wysluchiwac wiecej tych madrosci ok?

Idz do sklepu kup zegarek i zaoszczedzisz sobie nerwów. Takie projekty po prostu nie sa dla takich ludzi jak Ty. Znales historie poprzednich roxnych projektow i nadal Cie cos zaskakuje. Latwo hejtowac stojac z boku i oceniac prace innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze nie.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, forumowicze, pasjonaci, miłośnicy itp, nie powielajmy stereotypów i nie dajmy ponosić się nerwów. Sam wiem jak ciężko jest realizować projekt gdy wszystko się zapina, lecz gdy coś stoi na przeszkodzie to winien jest tylko prowadzący i w tym momencie aktywność odzyskują ludzie z ostatnich ławek. Poczekajmy jeszcze trochę bo wolę żyć nadzieją, iż mając na nadgarstku zegarek za 4 setki nikomu nawet do głowy nie przyjdzie tak nisko go szacować. Mam nadzieję, że bedzie to początek wielu fajnych projektów , a my będziemy posiadaczami jednego z pierwszych, unikalnego i bezcennego. QV rób co do Ciebie należy i tyle , a będzie dobrze.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.