Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się podobają 1 i 3, ze wskazaniem na 1. Szkoda że już nie ma w kolorystyce limitki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy beda wkrotce dobierac kolor zegarka do koloru czapki/szalika/butow/torebki :D a to niebieski, a to zielony, a to szary :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy beda wkrotce dobierac kolor zegarka do koloru czapki/szalika/butow/torebki :D a to niebieski, a to zielony, a to szary :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja od dawna tak robię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy beda wkrotce dobierac kolor zegarka do koloru czapki/szalika/butow/torebki :D a to niebieski, a to zielony, a to szary :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A co w tym złego?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni nie zaglądalem więc zapytam ponieważ przeglądając temat nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Co stało się z pomysłem na tarczę z elementami w kolorze "butelkowej zieleni"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę, że tamacik zastępczy :)

A ja się spytam co z podstawowymi wersjami ?

B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widzę, że tamacik zastępczy :)

A ja się spytam co z podstawowymi wersjami ?

B)

+1


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Nie stresujcie chłopa. Niektórzy zachowują się tak jakby składali zamówienie w butiku. Chcecie mieć zegarek robiony pod indywidualne zamówienie to trzeba poczekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg się lasuje od tego KIEDY KIEDY KIEDY :P

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg się lasuje od tego KIEDY KIEDY KIEDY :P

tapnięte z komóry

Proponuje czytać posty, do których sie odnosisz. Kolega nie zapytał kiedy, tylko jak idzie produkcja części, co do których był problem i nie wiadomo, jak sie sprawa zakończyła.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularnie sie dopytują te same osoby KEDY KEDY KEDY :D Jak by chłop wiedział, "kiedy" lub "jak", to by napisał. Nie sądzisz ??

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze jakies ladne zdjęcie dla rozladowania atmosfery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, fotki chyba podkręcają tych mocno zniecierpliwionych :P

 

tapnięte z komóry


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w tym temacie nie spytałem kiedy ... Spytałem tylko co słychać ... W temacie pierwotnym.

Jestem wyjątkowo cierpliwy w kwestii oczekiwania na tytułowe chrono.

Naprawdę trzeba czytać ze zrozumieniem.

Ale żeby nie drażnić znerwicowanych już o nic nie spytam :)

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz dla wszystkich aktualizacja informacji. 30tego ma być poprawiony sampel tarczy limitki, w poprzednim samplu którego zdjęcia wam wrzucałem kilka stron temu kolory były zbyt ciemne. Heniek dostał jasne polecenie że kolory mają być po prostu w tym samym odcieniu co już gotowe bezele. Po akceptacji tego sampla ruszy produkcja seryjna 300tarcz co potrwa, nie wiem ile bo Heniek nie był w stanie powiedzieć, ale myślę, że 2 tygodnie ?, mam nadzieję, że seryjna produkcja od tego dostawcy będzie już trzymała jakość i nie będziemy musieli znowu podejmować dramatycznych decyzji i znowu czekać. Generalnie zwykle to wygląda tak że im więcej dostawca każe czekać to znaczy że jest zajęty robotą a jeśli jest zajęty robotą znaczy ze jest dobry ( np. dostawcy tarcz w Szwajcarii mają terminy nawet 3 miesięczne ), poprzedni dostawca robił tarcze szybko i do d*py. Staram się sobie to tak tłumaczyć ale zobaczymy jak to naprawdę wyjdzie.

 

Aby to czekanie jakoś załagodzić ( jak coś się dzieje to szybciej czas leci :P , wiadomo ) to postanowiłem abyśmy dokonali wyboru tarcz dla pozostałych 200 kopert. Zieloną mamy już wybraną, wygrała opcja nr. 2. Ciemna zieleń lepiej wygląda jak jest przeważająca na tarczy niż jak jest tylko akcentem, więc to dobry wybór i Wasz gust jest zbieżny z moim.

 

Jutro Bartek w pracy sprawdzi jaki ta zieleń by mogła mieć odpowiednik w palecie Pantone, i ten numer Pantone przekażę Heńkowi i ten nowy dostawca tarcz może przy okazji machnie także sampla zielonej z lumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakieś info odnośnie paska ? i pudełka ? wiem że nie będzie zaprezentowane wcześniej niż to zrobi kurier/listonosz... ale chciał bym wiedzieć czy też się robi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.