Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

;)

dobry wybór z tą tarczą, jaśniejszy pomarańcz to to czego limitka potrzebuje. 

szkoda by było popsuć się przed samym finishem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nadgarstkowymi tego co jest , bo od początku projektu brak dokładnych zdjęć limitki

i praktycznie brak jakiegokolwiek porównania i trudno będzie rozmawiać o tym co poprawili a co nie , z jakiego materiału jest pasek bo z tej perspektywy wygląda jak stylonowy 

 

Nie uważnie śledzisz wątek :-), nadgarstkowe limitek były i to nie raz.

 

Obecna z tarczą z za ciemnym pomarańczem ( pochmurny deszczowy dzień ):

 

azq.jpg

 

lim1.jpg

 

pach.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wyszedł naprawdę fajnie :) Szkoda, że nie udało się wyrobić przed wakacjami, bo byłby idealny. Będzie musiał poczekać na przyszły sezon.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale na nadgarstkowym ten pomarańcz przy indeksach i wskazówka znowu tak bardzo się nie różni ;) No i ten zegarek jest chyba dla Ciebie nieco przyduży... :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale na nadgarstkowym ten pomarańcz przy indeksach i wskazówka znowu tak bardzo się nie różni ;) No i ten zegarek jest chyba dla Ciebie nieco przyduży... :D :D

 

No nie wiem, patrząc na sekundnik, który jest dokładnie nad indeksem na godzinie 12, różnicę w kolorach jednak widać. ^_^


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a powiedz jeszcze jak z kolorami (czerwony, pomarańczowy) w stosunku do paska. Bo miał być podobny, zbliżony czy nawet identyczny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 października mam urodziny. Będzie jak znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, patrząc na sekundnik, który jest dokładnie nad indeksem na godzinie 12, różnicę w kolorach jednak widać. ^_^

Tylko weź pod uwagę że zdjęcia powiększają zegarek a żeby dostrzec różnice w kolorach trzeba się mu dość dokładnie przyjrzeć ;) 

Ja nie twierdze że różnicy nie ma, jedynie uważam że nie jest jakaś porażająca... 

 

 

31 października mam urodziny. Będzie jak znalazł :)

No ja mam 9-tego i już podjąłem kroki aby jakiś inny prezent zorganizować... ale 29 czerwca mam imieniny, więc jest nikła szansa że może się tutaj udać... :P:D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie w tym to w przyszłym roku z pewnością będą. A co wam się tak spieszy :D, jeśli na coś dłużej czekamy to daje to więcej zadowolenia :P. Ja mam urodziny w grudniu, wiec spokojny jestem. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie w tym to w przyszłym roku z pewnością będą. A co wam się tak spieszy :D, jeśli na coś dłużej czekamy to daje to więcej zadowolenia :P. Ja mam urodziny w grudniu, wiec spokojny jestem. ;)

Eee tam zaraz śpieszy - zawsze znajdzie się jakaś dobra okazja żeby sobie prezent zrobić ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozważałem wszystkie za i przeciw i niestety ten na brązowym pasku to jest to czego się po tym zegarku spodziewałem 

chodzi mi o równowagę kolorów, bo w tym nowym wygląda to tak jak by jeszcze nie wszystko wyschło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bardzo delikatnie rozjaśniamy niebieski.

 

Oj, żeby tylko nie był zbyt blady....bo rozumiem, że po poprawkach omawianych to już będzie wersja finalna ?

Blady to ten kolor nie był nigdy, na żadnym samplu, to jest prawie granat.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby tylko nie był zbyt blady....bo rozumiem, że po poprawkach omawianych to już będzie wersja finalna ?

 

Blady to ten kolor nie był nigdy, na żadnym samplu, to jest prawie granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć do pierwszego postu, bo rzeczywiście niektórzy zapomnieli jak powinien wyglądać ten zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć do pierwszego postu, bo rzeczywiście niektórzy zapomnieli jak powinien wyglądać ten zegarek

 

No to chcesz jasno niebieskiego czy ciemno-niebieskiego, bo ja już nie wiem :-)

Kolor na renderze zawsze wychodzi inaczej niż w realu. Monitor także nie pracuje na palecie pantone.

Najlepiej zawsze robić zegarki czarne i srebrne wtedy odchodzi problem odcieni i ich interpretacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy termin do końca października jest realny? Wiem, że już o tym pisałeś (wszystkei zegarki razem) ale jeżeli dostawa miałaby się jeszcze odsunąć w czasie to może warto zastanowić się nad wysłaniem osobno?

Czy koszty wysyłki są bardzo wysokie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy termin do końca października jest realny? Wiem, że już o tym pisałeś (wszystkei zegarki razem) ale jeżeli dostawa miałaby się jeszcze odsunąć w czasie to może warto zastanowić się nad wysłaniem osobno?

Czy koszty wysyłki są bardzo wysokie?

 

Są wysokie. Zwykle takie partie z Chin ciągnie się już statkiem i jest wtedy znacznie taniej, my nie mamy tyle czasu i robimy lotniczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wysokie. Zwykle takie partie z Chin ciągnie się już statkiem i jest wtedy znacznie taniej, my nie mamy tyle czasu i robimy lotniczą.

Dopytuję ponieważ drugi zamówiony egz jest przeznaczony na prezent (08.11.2014).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chcesz jasno niebieskiego czy ciemno-niebieskiego, bo ja już nie wiem :-)

Kolor na renderze zawsze wychodzi inaczej niż w realu. Monitor także nie pracuje na palecie pantone.

Najlepiej zawsze robić zegarki czarne i srebrne wtedy odchodzi problem odcieni i ich interpretacji :D

Dobrze wiesz, że to nie jest problem jaśniejszy czy  ciemniejszy. Do tej pory prowadziłeś tak politykę projektu, żeby ostatnie słowo i tak należało do Ciebie  a teraz faktycznie tylko ty wiesz, jak w realu wygląda ten zegarek i chcesz żebyśmy to my za ekranami podjęli  decyzję, a więc  chcę czystej i jasnej odpowiedzi, czy Heniek jest w stanie zrobić to co zaplanowaliśmy,

bo na razie planujemy jedno a Heniek,  pomimo wysokiego progu jakości jaki mu postawiłeś, przesyła co chce- mówię o limitce,  i tylko odwleka się to w czasie, a jesli nie daje gwarancji to niech da to co ma i zamykamy temat , albo niech klepią 300 nielimitek skoro z tymi kolorami nie maja żadnych problemów i nie pytaj mnie czego ja chcę, tylko odpowiedz co Heniek realnie może nam dać. To tyle z mojej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaktus22 świetnie się Ciebie czyta...tak płynnie i jednym tchem  B)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.