Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tylko nadmienić iż właśnie w ramach dalszego oczekiwania nabylem stenka nav b uhr 47 mm.... czekam wiec dalej....


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyczuwam delikatną frustrację kaktusa22, przeciągającymi się terminami a nie samym zegarkiem, rozumiem to ale zawsze sobie pomyślcie że wasza frustracja to i tak 1/10 mojej, może wtedy poczujecie się lepiej :-) ale sami widzicie, informuję Was co i dlaczego, a to targi a to święto, a to kolorek nie taki , a to indeksy. Jak to mówią jak nie urok to sraczka :-) , ale na szczęście finiszujemy i ugraliśmy to co chcieliśmy.

Dziś dostałem nowiutkie wzorniki Pantone i jutro w dziennym świetle będziemy dokonywać korekty.

Dobra informacja jest taka, że na zielone nie będzie trzeba czekać do 2015r, bo powinny pojawić się przed świętami.

Dostałem też cieszącą mnie wiadomość, że luma na indeksach może być grubiej nałożona. Obecnie jest 0,4mm a będzie 0,6mm , powinna ładnie świecić. Kolor zielony także dzisiaj na szybko we wzorniku sprawdziłem i mam już typ na ciemniejszy kolor docelowy, szare pola zastąpimy farbą metaliczną - nie wiem czy nie zrobi się zbyt nowocześnie przez to ale zegarek na pewno zrobi się widowiskowy.

"Premy" do przodu! jak siatkarze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę z jednego okna wyglądacie ?

Jak z jednego ?

Ja piętro wyżej jestem  :rolleyes:


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z jednego ?

Ja piętro wyżej jestem  :rolleyes:

 

mashun wczoraj do mnie napisał na PW i chciałem mu odpisać " Cezar zmieniłeś nicka ??" na szczęście zerknąłem na ilość postów i się opamiętałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko nadmienić iż właśnie w ramach dalszego oczekiwania nabylem stenka nav b uhr 47 mm.... czekam wiec dalej....

A nie mogłeś Aviationa łyknąć zamiast nav b uhr?

 

 

QV a jak i tym razem się kolorystyka limitki nie będzie zgadzać to jaka jest koncepcja?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin  źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to czy jest sens poświęcać temu projektowi tyle czasu, nie bedąc pewnym finału. Jeżeli wypowiesz się w tej kwestii, że zegarek wyjdzie igła, to bedę czekał nawet rok. I tak bardziej mi zależy, na projekcie VIS-a ( oczywiście chodziło mi o nożyk  :D )

 

ps. Cezar cieszę się, bo to wypychanie się na wzajem , wyglądało podejrzanie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mogłeś Aviationa łyknąć zamiast nav b uhr?

 

 

QV a jak i tym razem się kolorystyka limitki nie będzie zgadzać to jaka jest koncepcja?

 

Nie przyjmuję do wiadomości takiej wersji wydarzeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie PRLu? tylko kapitalistyczny blichtr?

metaliczny szary z szlifem zieleni... render jakiś póki co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjmuję do wiadomości takiej wersji wydarzeń :D

Moim skromnym zdaniem warto ten temat jednak rozważyć - bo kolega kaktus ma jednak sporo racji, część z nas nie czeka jakoś specjalnie na to chrono i bez bólu znosi opóźnienia, ale projekt miał być w pewnym sensie zabawą a z czasem staje się meczący, co prawda głownie dla Ciebie ale nie wiem czy jest sens aby na tym polu dążyć do aż takiej perfekcji...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie dobrze ;-)

Boff - tak naprawdę obecny render zielonego zegarka zakładał właśnie, że trapezy będą metaliczne i ze szlifem ale okazało się, że nie można na nie 2-warstwowej tarczy wykonać 2 odcieni szlifu, szlif słoneczkowy jest w 1 kolorze wykonywany na całości tarczy a potem są nakładane kolejne warstwy lakieru które go przykrywają w różnych częściach tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem manual:-)

 

 

 

A nie mogłeś Aviationa łyknąć zamiast nav b uhr?

 

 

QV a jak i tym razem się kolorystyka limitki nie będzie zgadzać to jaka jest koncepcja?


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem warto ten temat jednak rozważyć - bo kolega kaktus ma jednak sporo racji, część z nas nie czeka jakoś specjalnie na to chrono i bez bólu znosi opóźnienia, ale projekt miał być w pewnym sensie zabawą a z czasem staje się meczący, co prawda głownie dla Ciebie ale nie wiem czy jest sens aby na tym polu dążyć do aż takiej perfekcji...

+1 ooo totototooo dokładnie tak ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie limitki to się pogubiłem.

Będzie zmieniana tarcza czy wskazówka sekundnika?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zmieniamy tarcze.

Wręcz wracamy do oryginalnego projektu :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem warto ten temat jednak rozważyć - bo kolega kaktus ma jednak sporo racji, część z nas nie czeka jakoś specjalnie na to chrono i bez bólu znosi opóźnienia, ale projekt miał być w pewnym sensie zabawą a z czasem staje się meczący, co prawda głownie dla Ciebie ale nie wiem czy jest sens aby na tym polu dążyć do aż takiej perfekcji...

Trochę w tym racji jest ale jednak nie wszystko to racja  :)

Dla wielu ten "pierwszy" VC będzie wyznacznikiem poziomu i dlatego moim zdaniem warto żeby był jak najbardziej ok. Pewnie że część z nas spojrzy na niego jak na fajny pomysł który dał wiele satysfakcji w fazie projektowania  ale niektórzy popatrzą na zegarek z perspektywy tego "oczekiwanego"  i tego który "powie" czy warto iść w VIS i w Formeistera. 

Ja jakoś jestem zupełnie spokojny  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tym racji jest ale jednak nie wszystko to racja  :)

Dla wielu ten "pierwszy" VC będzie wyznacznikiem poziomu i dlatego moim zdaniem warto żeby był jak najbardziej ok. Pewnie że część z nas spojrzy na niego jak na fajny pomysł który dał wiele satysfakcji w fazie projektowania  ale niektórzy popatrzą na zegarek z perspektywy tego "oczekiwanego"  i tego który "powie" czy warto iść w VIS i w Formeistera. 

Ja jakoś jestem zupełnie spokojny  :rolleyes:

No tak, ale kiedy się uspokoiłeś, jak zobaczyłeś zegarek który przysłał Heniek, czy dopiero jak się dowiedziałeś, ze wymieniamy tarczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione kolory jakie mają być zastosowane w kolejnym samplu:

 

Green_Heritage_chrono_100pcs_FIXED_COLOU

free image hosting

 

Jaka będzie przybliżona cena tej zielonej wersji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.