Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale kiedy się uspokoiłeś, jak zobaczyłeś zegarek który przysłał Heniek, czy dopiero jak się dowiedziałeś, ze wymieniamy tarczę?

Byłem spokojny już wcześniej :) Wiem że QV nie wyśle zegarków jak nie będzie zadowolony z ich wykonania i mi ta wiedzą wystarcza :) Przecież jemu zależy najbardziej na tym żeby pierwsze "dziecko" budzilo zachwyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Marcina jestem spokojny, raczej martwi mnie Heniek, nie mam pojęcia jaki on ma stosunek do dzieci  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt od Henia, po aktualizacji kolorów, proszę zauważyć cielisty kolor lumy, to sprawi że będzie wyglądała jak nieco spłowiały tryt i jednocześnie zegarek stanie się ciepły, przyjemny, co nie miało by miejsca gdybyśmy zastosowali lumę białą.

 

Sampel poszedł do produkcji. Nowe tarcze do Limitek także.

 

New_green_Chrono.png
image ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o cenę tej zielonej wersji bo nigdzie nie znalazłem, taka sama jak nielimitki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o cenę tej zielonej wersji bo nigdzie nie znalazłem, taka sama jak nielimitki ?

 

Prawdopodobnie tak o ile dolar nam nie zaszaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - metaliczny szary plus słoneczko na niebieskim

więcej niebieskiego lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez wersji niebiesko szarej mialo powstac jedynie 150 sztuk jako wersji limitowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez wersji niebiesko szarej mialo powstac jedynie 150 sztuk jako wersji limitowanych.

 

Bardzo dużo jest różnic między tym zegarkiem a limitką. Brak nakładanych indeksów, szlif słoneczkowy, inny odcień kolorów a nawet kształt samych trapezów.

Nie jest przesądzone że ta wersja w ilości 100sztuk powstanie, bo priorytet ma zielona ale dopuszczam taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideałem byłaby opcja nr 2 z nowoproponowanych ale z białą lumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z_Screen_Shot_2014_07_22_at_00_54_41.png

 

 

Proponowałbym zostać przy starej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedynka, niebieska tarcza + pomarańczowe akcenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara.

Nowa jest zbyt bardzo zbliżona do limitki. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale patrzcie na ten zegarek również przez pryzmat forumowiczow, którzy nie załapali się na limitkę, poza tym zgadzam się z QV, że to kompletnie inny zegar będzie przez słoneczko, metaliczna farbe, inną kolorystykę, inne indeksy i jeszcze da się go na jakiś fajny gruby brązowy rally pasek...mmmm mniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po to jest limitka, żeby była limitką...tak dotąd myślałem...

A ta...to...naśladowca może chyba się trochę różnić ?

Ja rozumiem, że ktoś chciał, ale się nie załapał, ale jakby wszyscy mieli, to byłby spod sztancy, a nie limitowany :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara.

Nowa jest zbyt bardzo zbliżona do limitki. :(

Hmm… a nie czasem odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po to jest limitka, żeby była limitką...tak dotąd myślałem...

A ta...to...naśladowca może chyba się trochę różnić ?

Ja rozumiem, że ktoś chciał, ale się nie załapał, ale jakby wszyscy mieli, to byłby spod sztancy, a nie limitowany :)

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po to jest limitka, żeby była limitką...tak dotąd myślałem...

A ta...to...naśladowca może chyba się trochę różnić ?

Ja rozumiem, że ktoś chciał, ale się nie załapał, ale jakby wszyscy mieli, to byłby spod sztancy, a nie limitowany :)

+ miliard.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze inaczej....zrobić tarczę w czerwieni ze szlifem słonecznym i metaliczne szare zostawić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.

 

Mam podobne odczucie. Różnice są kosmetyczne tylko dla koneserów ... QV równia pochyła.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.

 

Mam podobne odczucie. Różnice są kosmetyczne tylko dla koneserów ... QV równia pochyła.

 

Rodzinka:

 

Heritage_Chrono_All_versions.jpg

posted image

 

Ale panowie, nie odbierajcie szansy posiadania niebiesko-srebrzystego zegarka  ;)

Taki był plan i tak powinno pozostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że ten pomysł jest znany od 2 miesięcy i nawet ludzie spontanicznie zaczęli się w temacie zapisów zapisywać a oburzeni wyskoczyli teraz jak Filip z konopii :D . Zmiany nie są kosmetyczne to raczej podobieństwo jest kosmetyczne. Mocno zastanawiałem się także nad wersją czarno-biało-żółtą...mi takie połączenie kolorów bardzo by pasowało ale to nie ma być zegarek dla mnie..a obawiam się że wśród ludzi jednak nie spotkała by się taka wersja z zainteresowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może masz jakąś wizualizację takiej wersji? Może jednak będzie zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.