Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najśmieszniejsze jest to że ten pomysł jest znany od 2 miesięcy i nawet ludzie spontanicznie zaczęli się w temacie zapisów zapisywać a oburzeni wyskoczyli teraz jak Filip z konopii :D .

 

Termin wyskoczenia jest najważniejszy ?

Cały czas były plany, rozważania...teraz są konkrety.

Marcin, róbcie jak chcecie, ale limitka odpływa w niebyt...

Rozumiem potrzebę zagospodarowania kopert, zrobienia czegoś co zejdzie :)

Natomiast postrzeganie limitowanych się zmieni...chyba :)

Tyle.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie rozumiem idei limitacji, jest fajny pomysł to stukać, choćby w milionach

ten zegarek w idei miał być tanim EDC do tyrania, limitacja tu nie daje żadnej wartości dodanej

co do niebieskiego to jak już pisałem pierwszy z niebieską tarczą mi się podobał

a czarno-żółty, to już dla spokoju sumienia trzeba to zwizualizować

połączenie klasyczne, nie może wyjść źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem Bartka o wizualizację pomysłu czarno -żółtego.

Może wyglądać super. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

niebieski też kupię

jak będzie

podoba mi się bardziej niż zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie rozumiem idei limitacji, jest fajny pomysł to stukać, choćby w milionach

ten zegarek w idei miał być tanim EDC do tyrania, limitacja tu nie daje żadnej wartości dodanej

 

caps lock :)

A przy okazji.... Kolega zapisany na limitkę ?


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że ten pomysł jest znany od 2 miesięcy i nawet ludzie spontanicznie zaczęli się w temacie zapisów zapisywać a oburzeni wyskoczyli teraz jak Filip z konopii :D . Zmiany nie są kosmetyczne to raczej podobieństwo jest kosmetyczne. Mocno zastanawiałem się także nad wersją czarno-biało-żółtą...mi takie połączenie kolorów bardzo by pasowało ale to nie ma być zegarek dla mnie..a obawiam się że wśród ludzi jednak nie spotkała by się taka wersja z zainteresowaniem.

 

Marcin niestety czytam wybiórczo do dwóch stron wstecz i zwykle coś ucieka.

Wypaczasz ideę tworzenia indywidualnego projektu w wersji limitowanej.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja limitowana - masowo na szeroką skalę, dostępny dla każdego....bez ograniczeń.

Piękna idea, wszyscy zadowoleni. Tzn Ci, którzy się nie załapali na limitkę...

Przepraszam, ale z terminem mam cierpliwość, ale jeśli się robi szum o limited edyszyn a otem dorabia ileś sztuk podobnych, to mnie troszkę zniesmacza...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja już się zupełnie pogubiłem.... Limitka i nielimitka wiadomo zostają i są świetne.

Limitka nawiązuje do Tudora i żaden z nowych pomysłów tego nie kopiuje, są inne.

Dla mnie nadal najlepszym pomysłem jest niebieski, w sensie z niebieskim słoneczkiem i szarometalicznymi tarczkami, i taka wersja właśnie odbiega od limitki bo limitka ma dominujący szary, poza tym ma kompletnie inne odcienie niebieskiego.....

Czarno-żółty może być fajny, ale ja jeszcze naprawdę sądzę, że czerwony w słoneczku byłby genialny...

Zobaczcie np tego lewka http://www.lewandhuey.com/orthos-red-gray/

Wiem, że kompletnie inny styl itd, ale oceniajcie samą czerwień...

Ja tam tak czy siak biorę wszystkie jakie by nie były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caps lock :)

A przy okazji.... Kolega zapisany na limitkę ?

nie, nie odpowiada mi z powodów, których roztrząsanie tu uznaję za bezsensowne

co nie oznacza, że w kategorii best buy jest u mnie baaardzo  wysoko

ale zdania nie zmieniam

grzanie się limitacją w zegarku za 450 PLN uważam za nieporozumienie

wpływ limitacji na późniejszą wartość czy wartość użyteczną (sic!) jest bliski zeru

powiem więcej, jeśli lista oczekujących była by długa, powiększyłbym po prostu "limitację"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Prawdę powiedziawszy, juz samo robienie nielimitki w tej samej kolorystyce, co limitka, traci myszka... Limitka traci sens.

 No właśnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

grzanie się limitacją w zegarku za 450 PLN uważam za nieporozumienie

 

 

Każdego grzeje co innego...

Mnie limitka za 450 zł, bo taki był zamysł, projekt, od tego się zaczęło....

Nie stać mnie na limitkę za -naście, czy -dziesiąt tysięcy, ale rozumiem, że taka miałaby sens :)

Dooobra, już się nie pienię :) róbta co chceta.

Tylko nie dorabiajmy ideologii,

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV myślę, że ta kolorystyka musi odbiegać od limitki. Żółta może być bardzo fajna, czerwona również ale niebiesko szara powinna być tylko jedna IMO. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój :)

Zegarek to zegarek... w sumie teraz to trudno ocenić w której wersji jest więcej limitacji w limitacji - czy bardziej limitowany jest zegarek wydany w 150 egzemplarzach  czy może ten którego powstało 100 sztuk... ;)

Ktoś tam kiedyś napisał że w projekcie chodzi o ocenę samej produkcji zegarków w dalszej perspektywie ewentualnej działalności QV i myślę że tego należy się trzymać... ;)
 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest fajny i jest zainteresowanie wiec jest pokusa zeby wyprodukowac jak najwiecej i na pewno znajda sie chetni jezeli nie na forum to na pewno QV da rade to puscic przez swoj sklep. I nie ma w tym nic zlego. Jak dla mnie to mozna produkowac kazdej wersji dowolna ilosc z wyjatkiem jednak tej pierwszej wersji niebiesko - szarej. Szczegolnie nielimitka srebno-czarno-czerwona mysle, ze znalazla by wielu chetnych.

 

Natomiast w przypadku limitki nie chodzi o to czy zegraek jest za 450 zl czy 45 000 zl. Skoro jest na nim napisane, ze to wersja limitowana i tak sie umowilismy to niech juz tak zostanie. Rozdrabniamy sie nad kazdym detalem do tego stopnia, ze projekt trwa juz niemal poltora roku dlatego powinnismy rowniez w kwesti limitacji byc bardziej skrupulatni jezeli chcemy serio traktowac caly projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co ma limitacja do innego zegarka na bazie tej samej koperty (jak wszystkie wersje) w kompletnie innych odcieniach niebieskiego i jeszcze ze słoneczkiem....przecież to będzie inny zegarek, a limitka pozostaje limitką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy znamy przypadki gdzie do zwyklego zegarka dodawano na tarczy napis limited edition zmianiano nieco kolory na tarczy i sprzedawano za wyzsza kaske. W naszym projekcie oczywiscie nie to bylo motywacja bo de facto limitka jest tansza ale uwazam, ze powinnismy takiego postepowania unikac. Jak dla mnie podobienstwo miedzy obu dyskutowanymi wersjami jest zbyt duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wyślę Was do Abu Dhabi !

 

I to jest słuszna, ta koncepcja :)

Zima idzie, nie lubię zimna....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że uciąłeś dyskusje, czytam kolejne wpisy i nie za bardzo rozumie tak wielkie oburzenie powstającymi kolejnymi, nawiasem mówiąc fajnymi projektami. Przecież na tylko jednym będzie napis, że jest to zegarek limitowany, wiec pozostałe modele nie uzurpują sobie prawa do limitacji. Piszę to nie dla tego, że nie załapałem się na limitkę, ale dlatego, że i czarny, zielony czy może żółty będą fajnymi zegarkami i niech każdy ma szansę sobie go kupić. A o tym, że macie wersję limitowaną i tak będziecie musieli rozpowiadać,( kto oczywiście będzie chciał) :)  bo nikt tego nie zauważy, zarówno przy zegarku za 450 zł jak i 45 tys zł. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleeee :P

A do Abu Dhabi można wyskoczyć razem z Odim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.