Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jak na razie i tak nic nie ma


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wezmę niebieski jak się pojawi bo jest jak dla mnie kompletnie inny od limitki....ale wiem, że Marcin dobrze robi póki co odpuszczając podobny projekt na rzecz innych.

Będzie nowy wysyp kopert to powstanie niebieska i bordowa i obie wezmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rabin-hood, temat zrodzil sie jako pomysl na forumowy limitowany zegarek (patrz nazwa tematu) dla użytkowników tego forum. Gdybys faktycznie interesowal sie zyciem forum to na pewno bys znalazl ten watek wczesniej, mialbys aktywny wplyw na tworzenie zegarka i spokojnie zapisalbys sie na liste.

 

Niestety wpadles na gotowe i oczekujesz, ze spacjalnie dla Ciebie powiekszymy limitacje. Niestety to sie nie stanie. Mozesz za to swobodnie dopisac sie, na ktorys z zegarkow komercyjnych. Mysle, ze to uczciwe rozwiazanie.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze johny nie może pokazac nowych projektow.... B)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy dajcie już spokój! Wersji niebieskiej nie wykluczam, została po prostu przesunięta w czasie, przyjdzie czas to się nad nią zastanowię. Na razie nie ma tematu. Mamy 4 wersje zatwierdzone w tym 2 na ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz skoncza sie kolory tyle wersji rozpatrujecie. Szczerze to zaczyna sie robic nudno i zegarek, ktory mial byc mimo swojej niskiej ceny wyjatkowy zaczyna powszedniec.

 

Moze lepiej sie skupic na tym, zeby na poczatek chociaz jedna wersja kolorystyczna trafila do zainteresowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz skoncza sie kolory tyle wersji rozpatrujecie. Szczerze to zaczyna sie robic nudno i zegarek, ktory mial byc mimo swojej niskiej ceny wyjatkowy zaczyna powszedniec.

 

Moze lepiej sie skupic na tym, zeby na poczatek chociaz jedna wersja kolorystyczna trafila do zainteresowanych.

 

A myślisz że się nie skupiamy tak ?

Lepiej czekać tupiąc nerwowo nogą w podłogę, patrząc w sufit i odliczając godzinę za godziną czy lepiej czekać umilając sobie to jakąś twórczą pracą którą i tak trzeba było wykonać ??

Sprawy idą swoim biegiem, nic już jeśli chodzi o termin nie zależy od nas tylko od Heńka który także robi co może. Dochodzą targi, święta i różne inne przerwy po drodze. W miejscu nie stoimy, a jak zobaczyłem po nowym samplu - jakość także coraz lepsza. Więc czas nie jest zmarnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

sądzę że wielu zwolenników scisłej limitacj, ma tylko nadzieję na większy zysk przy sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę że wielu zwolenników scisłej limitacj, ma tylko nadzieję na większy zysk przy sprzedaży

 

Bo na zegarku za 400zl to kazdy z posiadaczy zarobi miliony :lol:


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

jak nie bardzo wiadomo o co chodzi

i to najczęściej chodzi o wiadomo co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz w wyobraźni profit szybko puchnie

gorzej jeśli trzeba skonfrontować z rzeczywistością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ...a posiadacz nielimitki tylko pół :D. Ale przyjemność z posiadania fajnego zegarka może mieć każdy. Faktycznie nawracanie do tematu limitacji jest już dzisiaj niepotrzebne.  Sprawa zakończona, pojawia się następna limitacja na żółtym więc nie ma co czekać tylko się zapisywać.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

pożyjemy, zobaczymy ceny na bazarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta, ale ja tam planuje sprzedac swoja limitke i przeniesc sie na hawaje  :ph34r:

 

EDIT: Wiec QV prosze, prosze nie zwiekszaj limitacji bo pokrzyzujesz moje plany :(


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten niebiesko-szary jednak też będzie robiony?

Odniosłem wrażenie, że wskutek nacisków szczęśliwych posiadaczy "limitek", odszedł w niebyt na rzecz żółtego.

Pytam ponieważ jak to określiłeś "spontanicznie" zapisałem się na niebiesko-szarego i jakieś dwie strony wstecz napisałeś, że można zrezygnować lub przepisać się na żółtego. Żółty fajny, ale ja uparcie pragnę niebieskiego :)

Jeśli coś przegapiłem to z góry przepraszam i proszę o wyjaśnienie obecnej sytuacji.

Nie prawda jestem na liście ,, szczęśliwych posiadaczy limitek" a mimo to wpisałem się na niebieski 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD EDIT: czytał co napisałem powyżej ? :-)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę że wielu zwolenników scisłej limitacj, ma tylko nadzieję na większy zysk przy sprzedaży

Bez przesady, to nie jest zegarek za kilka czy kilkanaście tysięcy.

Taka tania limitka, moim skromnym zdaniem, to strzał w dziesiątkę. Niedrogi a cieszy właśnie dlatego, że ładny i w niewielkiej ilości sztuk.

Ci co zdążyli to się cieszą, dla reszty będzie następna wersja i/albo polowanie na bazarku.

Na zarobek? Zegarek za czterysta złotych? Ludzie...  r1hmhl.png

Jak się znudzi to pójdzie po kosztach i tyle.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zarobek? Zegarek za czterysta złotych? Ludzie...  r1hmhl.png

Jak się znudzi to pójdzie po kosztach i tyle.

 

No wiesz... za 20 -30 lat się sprzeda jako vintage... ;)  a jak jeszcze QV rozkręci interes do rangi manufaktury to będzie to jego pierwsza oficjalna produkcja wiec... kto wie... :D :D :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po wojnie to na pewno będą drogie jako zegarki przedwojenne  :ph34r:

Wybacz QV ale może na pw w 150 osób ustalimy po ile  brać na bazarku?! Żeby ktos ceny nie zaniżył  :P

Żeby nie było że OT to napiszę że żółta wersja mi się podoba   :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po wojnie to na pewno będą drogie jako zegarki przedwojenne  :ph34r:

Wybacz QV ale może na pw w 150 osób ustalimy po ile  brać na bazarku?! Żeby ktos ceny nie zaniżył  :P

Żeby nie było że OT to napiszę że żółta wersja mi się podoba   :P

 

Jak ustalimy na PV cenę jaka będzie na bazarku to na bank ktoś zgłoszenie do UOKiKU zrobi że to zmowa cenowa... i kary nam dowalą... co oczywiście dodatkowo podniesie wartość zegarka...

 

Żółto-czarny to chyba najfajniejsza wersja - jakby miał nakładane indeksy :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie,ja tez musze zapytac bo za 2 tyg lece do Henka to moze na miejscu odbiore:-)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki mamy status dla limitki i nielimitki?

 

Tarcze z poprawionym pomarańczem do limitek się produkują. Nielimitki się składają. Nowy sampel tarczy zielonej także się produkuje. było 7dni przerwy bo w Chinach był National Day.

Jak będą konkrety i efekty to poinformuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.