Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

QV, wybacz, ale nie mogę się powstrzymać... @Bryku2: możesz Heńkowi zawieźć kamień z Jeleniej Góry,.. tak na pamiątkę,.. w podzięce za współpracę od forumowiczów... :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, wybacz, ale nie mogę się powstrzymać... @Bryku2: możesz Heńkowi zawięźć kamień z Jeleniej Góry,.. tak na pamiątkę,.. w podzięce za współpracę od forumowiczów... :D

 

 

Wybaczam i daję rozgrzeszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś z paskiem do żółto-musztardowego jeszcze będzie się działo. Kolor, jak nie będzie żółty to ciężko będzie coś dobrać... Może byłaby szansa na jakieś nato z akcentem w kolorze tarczy... No i te indeksy... może jednak nakładane jak jest producent który chyba jednak z tego wybrnął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś z paskiem do żółto-musztardowego jeszcze będzie się działo. Kolor, jak nie będzie żółty to ciężko będzie coś dobrać... Może byłaby szansa na jakieś nato z akcentem w kolorze tarczy... No i te indeksy... może jednak nakładane jak jest producent który chyba jednak z tego wybrnął...

 

Odnośnie indeksów, zobaczymy jak im wyjdą limitki i nielimitki. Wtedy zadecydujemy. Co do paska sprawa otwarta, możemy zrobić taki sam pasek jak w srebrnej nielimitce z dziurkami ale spód paska i wnętrze dziurek będzie żółte :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, wybacz, ale nie mogę się powstrzymać... @Bryku2: możesz Heńkowi zawieźć kamień z Jeleniej Góry,.. tak na pamiątkę,.. w podzięce za współpracę od forumowiczów... :D

 

 

Niestety oni chca tylko nasza wodke :-) chleja lepiej jak Rosjanie


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie indeksów, zobaczymy jak im wyjdą limitki i nielimitki. Wtedy zadecydujemy. Co do paska sprawa otwarta, możemy zrobić taki sam pasek jak w srebrnej nielimitce z dziurkami ale spód paska i wnętrze dziurek będzie żółte :-)

 

Czyli taki pasek? Będzie OK  :)

post-3590-0-31594500-1412714640_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety oni chca tylko nasza wodke :-) chleja lepiej jak Rosjanie

Ale głowy maja słabe :P


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze dziurek będzie żółte czy w kolorze tarczy, która jak rozumiem ma nie być czysto żółta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po wojnie to na pewno będą drogie jako zegarki przedwojenne  :ph34r:

 

 

O to to... 07icon_smile4.gif

 

2hdqold.jpg

 

 

 

W sumie to już się nie mogę doczekać tej pierwszej parki :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

O to to... 07icon_smile4.gif

 

2hdqold.jpg

 

 

Eee, to może zrobimy mniejszą średnicę? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do pasków w zielonym i żółtym. Mogą być takie jak Nielimitce srebrnej czyli z dziurkami i spodem w kolorze ale....

Zieleń i żółć nie może być dokładnie taka sama jak na tarczy zegarków ponieważ musimy przy tak małych ilościach skożystać z gotowych kolorów producenta pasków. Zielony będzie zielony a żółty żółty ale nie będzie to idealnie ten sam odcień co na zegarkach. Czy to wada ? Nie koniecznie. W dziurkach koloru nikt i tak nie rozróżni a spód paska i tak z czasem się ubrudzi. Podeślą mi sample dostępnych kolorów i zadecydujemy czy idziemy w te kolory czy robimy paski np. całe czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w te kolory,  bo czarny pasek sam każdy sobie dokupi jaki będzie chciał, a już takiego z żółtymi dziurkami to ze świecą szukać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w te kolory,  bo czarny pasek sam każdy sobie dokupi jaki będzie chciał, a już takiego z żółtymi dziurkami to ze świecą szukać. 

 

Też tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie przedmówców. Nie wiem natomiast, czy jest sens się bujać z samplami - może wystarczy, żeby Heniek założył pasek na zegarek i przesłał zdjęcie? Zdjęcia przekłamują kolory, ale w zestawieniu z zieloną, czy żółtą kopertą na zdjęciu będzie widać, czy jest to dostatecznie podobny kolor.

 

No, chyba że i tak mieliby tego sampla wysłać wraz z innymi rzeczami, na które czekamy. Koperta VISa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie przedmówców. Nie wiem natomiast, czy jest sens się bujać z samplami - może wystarczy, żeby Heniek założył pasek na zegarek i przesłał zdjęcie? Zdjęcia przekłamują kolory, ale w zestawieniu z zieloną, czy żółtą kopertą na zdjęciu będzie widać, czy jest to dostatecznie podobny kolor.

 

No, chyba że i tak mieliby tego sampla wysłać wraz z innymi rzeczami, na które czekamy. Koperta VISa?

 

Sampla paska nie będzie ale będzie sampel w postaci kawałka barwionej skóry do akceptacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w te kolory,  bo czarny pasek sam każdy sobie dokupi jaki będzie chciał, a już takiego z żółtymi dziurkami to ze świecą szukać. 

Popieram! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nowe tarcze do Limitek, niestety kolor teraz znowu za jasny. Wyzwałem ich od ślepców...dzwonią do tego ślepego co to robił.

Nie mam już siły do tej limitki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem poprawmy wskazówkę.

Maskara jakaś.

Tego sie bałem, że będzie za jasne i mdłe.

Niech poprawiają.

Możesz fotki pokazać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają to * zrobić jak należy i koniec! Nie ma słowa NIEDASIE.

 

Pozytyw: sampel pudełka jest już prawie ukończony i wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsze foty i wrzucę, zadecydujecie czy dalej poprawiamy ( tarcze są gotowe 150sztuk...w przyszłym tygodniu byłyby poskładane zegarki ) czy zostawiamy jak jest. Jest lepiej niż poprzednia tarcza z za ciemnym kolorem ale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydłuży się termin jeżeli trzeba zrobic nowe tarcze?

Tak z ciekawości:

Heniek widzi problem, czy dla niego jest wszystko OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV wklej zdjęcia obok siebie poprzedniej o poprawionej. Łatwiej będzie porównać.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.