Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Też się nad tym kiedyś głowiłem. Nie pamiętam nawet w którym momencie wątku taki "termin" powstał. Ale się przyjęło i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

:)

Gdzieś na stronie 200 ileś.  ;)  :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to są "Heńki"? Jest ich więcej? Mają na imię Henry albo Hank? To nie brzmi zbyt chińsko...

Heńków są miliony :)

 

Heniek =Chińczyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam głowę zajętą robotą i zegarki zeszły na drugi, trzeci plan. A tu taka niespodzianka na osłodę :D Wyglądają pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zaintrygowało. Może Heniek ograniczył limitacje do jednej sztuki, a reszta to wirtualna działalność photoshop`a. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że tak Henio wszystkie nastawił na 4.34  :D

 

Szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiałem... to nie jest prosta sprawa... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przestudiowaniu chińskiej numerologii,po przeczytaniu setki książek o Chinach,po obejrzeniu filmu"Karatecy z kanionu żółtej rzeki" mogę stanowczo stwierdzić! Godzina 16,43 oznacza  -   musicie jeszcze poczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukujcie się do wpłat końcowych na początku listopada. Dane będą wysyłane na adresy e-mail.

 

Oczekują na pudełka:

 

 

IMG_0702.jpg

IMG_0703.jpg

IMG_0704.jpg

wincyj.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny zdjęcia nielimitki. A limitki brak. :(

 

 

Poza tym super. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się - jeśli ktoś ma problem z wpłatą, chętnie przejmę nielimitkę ;)

Jestem otwarty na propozycje. Kontakt PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to kwestia zdjęcia pod kątem (chociaż jakoś mi się nie wydaje) czy w limitce otwory w NATo są nie do końca w osi po długości paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to kwestia zdjęcia pod kątem (chociaż jakoś mi się nie wydaje) czy w limitce otwory w NATo są nie do końca w osi po długości paska?

W 1, 6 i 9 od lewej masz rację. :(

Ciekaw jestem jakie są to numery. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami widzicie jak ich pilnować trzeba. Spuścisz z oka na sekundę i już coś skopane. Wszystkie sample pasków jakie dostawałem były OK.

Podejrzewamy, że to nie dziurki są źle zrobione ( nie na środku ) tylko pola na pasku są niesymetrycznie uprzędzone.

Pasek nato jest robiony z długiej materiałowej szpuli i potem cięty. Prawdopodobnie z racji, że zamówiliśmy tych pasków malutko to kawałek materiału ( taśma nie była zbyt długa ) i pod koniec przędzenia smyknęła się w bok i uprzedziła niesymetrycznie pasy niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na nielimitce jest nierówno naklejona folia zabezpieczająca ;) znów terminy się przesuną :(

 

A tak na poważnie, czy wiążesz wysyłkę nielimitek z limitkami? Pyta się o to czy jeśli teraz będziesz czekał na nowe NATO do limitki to czy przez to zostaną opóźnione wysyłki nielimitek? Pomijam kwestię pudełek, rozumiem, że są już w drodze lub za chwilę będą wysłane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety robienie na zamówienie tak małych ilości ( 150 pasków ) to kompletnie bezsensowne przedsięwzięci. 600USD dałem za sam projekt tego paska plus oczywiście koszty każdego z osobna. Ekonomicznie czarna d*pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawca twierdzi że "za ta cena paska je dobra" , ale te śpiewki to stały ich rytuał. Ten defekt ma ok 20 pasków...zmusimy go aby je wymienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I moja nielimitka też gdzieś tam siedzi. Cudowny to musiał być widok otworzyć takie pudło i tyle na raz ich zobaczyć. Kasa od dawna już czeka na komendę o wpłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się w sprawie przejęcia limitki ;)

W razie, jeżeli ktoś musi lub chce zrezygnować, to jestem zainteresowany przejęciem.

Jestem podatny na korupcję w tej sprawie więc, proszę o ew. propozycje.

Tylko w granicach przyzwoitości :)

Ew. proszę o kontakt.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak technologia nakładania indeksów jest dopracowana to w żółtych limitach też można na nie liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.