Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zadam jeszcze podchwytliwe pytanie:

Czy jak ktoś ma oficjalnie zamówioną nielimitkę i przejął od kolegi limitkę co również zostało już w tym wątku potwierdzone to można by zrobić tak żeby od razu wpłacić dopłatę za obie i zrobić wysyłkę obu naraz?? Szkoda dwóch dodatkowych przesyłek...

 

Odpowiedz na twoje pytanie znajdzie sie w mailingu.

 

Ale niestety wprowadzającą w błąd konsumentów (skoro prowadzący działa jako przedsiębiorca)... Art. 356 § 2 k.c. Pozdrawiam,


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowimy tutaj o naszych umowach ustnych i dżentelmeńskich ktore kazdy przystepujac do projektu znał. A Tobie Kamil moge zwrocic zaliczke co juz Ci proponowałem. Ze 3 kolegom ktorzy bardzo chcieli takze to uczynilem. Nic na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcasz biznes. Mówisz, ze sie uczysz na tym projekcie. Dostałeś krótkie, darmowe szkolenie. Zamiast sie wkurzać, powinieneś sie cieszyć. Zegarek nie jest juz mój, wiec nie ma czego zwracać. Pzdr

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za poprawność, d*py i gorzała a nie katering i hostessy :P

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie logistyczne.

Wysyłka możliwa jest tylko na ten adres co na fakturze czy można dogadać inny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to dobrze w takim razie :)
Co do adresu to zgadza się, w końcu trochę wody w Wiśle upłynęło od początku projektu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV Czy zakończyłeś już wysyłanie wiadomości do wszystkich?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło :)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV Czy zakończyłeś już wysyłanie wiadomości do wszystkich?

No, właśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zlecenie przelewu. Proszę o zmianę faktury.Pozdrawiam


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

@QV Czy zakończyłeś już wysyłanie wiadomości do wszystkich?

 

No, właśnie?

 

Nie wydaje mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie chłopaki siedzialem do 4 tej w nocy i nie dalem rady. Dzisiaj reszta.

 

Uwaga!!

Prosze nie mylic nr faktur z numerem zamowienia! Nr zamowienia nalezy podawac w przelewie a znajduje sie on na niebieskim polu faktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie chłopaki siedzialem do 4 tej w nocy i nie dalem rady. Dzisiaj reszta.

 

Uwaga!!

Prosze nie mylic nr faktur z numerem zamowienia! Nr zamowienia nalezy podawac w przelewie a znajduje sie on na niebieskim polu faktury

no to dałem ciała bo wpisałem nr faktury i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, coś czułem, że wysyłanie przelewu w biegu, to zły pomysł. U mnie też jest błąd w numerze zamówienia (w przelewie jest numer 66/2014, powinien być 114/2014) reszta chyba poprawnie...


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV pytanko odnosnie kosztow dostawy. Chcialbym wysylke do Luxembourga czy jej koszty sa wliczone w cene zegarkow? Wiem, ze jest wliczona przesylka krajowa, tyle, ze ja biore 3 zegarki a wiec jakby trzyktotnosc wysylki krajowej jest pokryta. Oczywiscie jezeli trzeba doplacic to nie ma problemu.  

Jezeli natomiast zegarki mialy byc dopiero w okolicach swiat to bede w Polsce i wtedy przesylka moze byc krajowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy proszę ( piszę na początku każdego maila czerwoną czcionką ) abyście czytali dokładnie instrukcje. Ja się napracowałem żeby wszystko opisać i wyjaśnić nie bez przyczyny. Ba...nie tylko ja, bo cały szablon faktur wykonał jeden z forumowiczów. Nie wiem jaką karę Wam zadać :D, może zwrócę Wam przelew i każę wysłać ponownie z poprawnym tytułem ? :-)

Kto chce się dobrowolnie poddać karze :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy fakt, że czuję się jak przedszkolak (co to jeszcze czytać nie potrafi) nie wystarczy?


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem numerki w mailu.

Przykro mi ale te na górze bardziej wpadają w oko ;)

Co do kary...przeprowadziłem samokrytykę wewnętrzną a w ramach kary zobowiązuję się nie jeść kaszanki do końca roku.

Nawet na gorąco.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już idę do kąta na groch poklęczeć :rolleyes:

 

 

Byle na gotowanym


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu ludzi skreśliło podczas minionych wyborów krzyżyk na każdej kartce do głosowania, zamiast jeden na całą listę ( kilka stron ), podejrzewam, że bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.