Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Posłałem majla z aktualnym adresem wysyłki.

 

Może warto zrobić "akcję" z aktualizacją adresu wysyłki. Wtedy zainteresowani wpisaliby je w jednym miejscu i określonym czasie.

Dodam, że nie zależy mi na czasie, może być na spokojnie w przyszłym roku.  Widzę, że niektórym termin bardzo ciśnie, więc niech idą do tych co przeznaczają je na prezenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda przejmuję udział kolegi tomaczo, ale deklaruję, że zalezy mi także na jak najszybszej dostawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzielenie tych którym zależy na czasie, od tych którzy mogą zaczekać, może okazać się bardziej skomplikowane niż wysłanie wszystkich razem.

Tym bardziej, że tych którym się nie spieszy jest pewnie raptem kilku. 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Rafał mówi, może to być bardziej pracochłonne niż wysłanie wszystkim jak leci. A plik na necie do wpisywania adresów do wysyłki nie jest chyba dobrym pomysłem, w końcu przepisy o ochronie danych osobowych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak! , adresy z mailow. Jak ktos zmienia adresy jak rekawiczki to powinien za kazda zmiana wyslac maila ( nie PW! Bo wyszukiwarka w pw na tym forum nie dziala od chyba zawsze i ciezko by mi bylo wrocic do waszych wiadomosci), w tytule maila oczywiscie swoj nick z forum.

 

Mam pytanie, nie znalazłem wcześniej takiego info, a domyślam się, że nie tylko u mnie "taka sytuacja" :)

 

Czy wchodzi w grę wysyłka do paczkomatów, coby żona nie widziała, że już dostałem prezent od gwiazdki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie znalazłem wcześniej takiego info, a domyślam się, że nie tylko u mnie "taka sytuacja" :)

 

Czy wchodzi w grę wysyłka do paczkomatów, coby żona nie widziała, że już dostałem prezent od gwiazdki?

Musisz wymyślić jakiś kamuflaż ;)

Że to dla kolegi z pracy - bo jego żona by mu głowę zmyła; że to jakaś taka wymiana na próbę; że pomyłka bo wcześniej zamawiałeś i zrezygnowałeś, albo jeszcze coś innego :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... kup żonie jeden z modeli Omegi Ladymatic, albo coś podobnego, to z pewnością nie zauważy, że dostałeś tę przesyłkę. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nie znalazłem wcześniej takiego info, a domyślam się, że nie tylko u mnie "taka sytuacja" :)

 

Czy wchodzi w grę wysyłka do paczkomatów, coby żona nie widziała, że już dostałem prezent od gwiazdki?

 

Jak przyjdzie zegarek, podziekuj żonie. Jak będzie zaskoczona, to ty udaj zaskoczenie i powiedz, że myslaleś że to od Niej :-P

 

I pamiętaj - idź w zaparte :)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie zegarek, podziekuj żonie. Jak będzie zaskoczona, to ty udaj zaskoczenie i powiedz, że myslaleś że to od Niej :-P

 

I pamiętaj - idź w zaparte :)

 

Swietne, musze to kiedys wyprobowac! :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bierzcie proszę pod uwagę ze paczki mogą do Was dojść 22. grudnia czyli w Poniedzialek. Wiec jesli ktos bierze tydzien urlopu to niech to uwzględni w deklaracjach adresu wysyłkowego na mailu. Piszę to bo widzę ze sporo ludzi zmienia na firmowe adresy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod choinkę będzie prezent   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toście mi Panowie zasiali ziarno niepokoju... :D  się kurka naszukałem i się okazało że mam adres aktualny podany... :D tak że święty spokój powrócił :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piszę to bo widzę ze sporo ludzi zmienia na firmowe adresy :-)

Tchórze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tchórze ;)

Wiadomo że faceta ma zawsze ostatnie zdanie w domu - "Tak masz rację Kochanie !" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można odebrać go osobiście we Wrocławiu?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można  B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem dość powściągliwy w tej gorączce oczekiwania na przesyłkę, ale za to z chęcią zobaczyłbym zdjęcie, na którym będzie widać wszystkie zegarki :) QV jak już dotrą do Ciebie jest szansa na takie historyczne zdjęcie, zanim to już wszystko porozsyłasz w Polskę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w ostatnim mailu podałem adres kumpla, jakoś tak wolałem się asekurować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dopatrywać się historii podobnej jak we "Władcy Pierścieni" tylko tam Sauron użył pierścieni do zniewolenia ich użytkowników, tutaj QV użyje zegarków ;) by "zespolić nas" ;) Już niedługo będziemy spotykać się na ulicach, w tramwajach, pociągach, etc i mimo, ze się nie znamy widok tego zegarka na nadgarstku będzie da znać, że to "pokrewna dusza" :) Czekam...


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K....a gdzie te zegarki????? :-)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeby nie fakt, że jestem zaangażowany w zakup żółtka, to z przyjemnością zrezygnowałbym z obserwacji tematu. Koledzy opamiętajcie się trochę. To, co wypisujecie, jednak idzie w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.