Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, 

 

otrzymujecie tę wiadomość, ponieważ w systemie Furgonetka.pl złożono zamówienie na przesyłkę, której są Państwo odbiorcą. Na bieżąco można śledzić jej status na naszej stronie lub poprzez aplikację mobilną (iOS, Android, WP). 

Pierwszy status pojawi się po odebraniu przesyłki przez kuriera. 

 

Szczegóły przesyłki: 

Nadawca: Time and Passion

 

 

ale gift świąteczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę same pojedyncze paczki :(

a ja czekam na 4 sztuki.

może dojdą do wigilii. 2 limitki to prezenty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trebor444 u mnie jest identyczna sytuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nadawca: Marcin .......

 

 

ale gift świąteczny ;)

 

Ale dane osobowe kolegi to szanuj. Nie każdy chce żeby jego nazwisko krążyło po internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dane osobowe kolegi to szanuj. Nie każdy chce żeby jego nazwisko krążyło po internecie

 

zedytowałem :D

 

To nie problem z fedexem tylko z moimi mocami przerobowymi. przeliczylem sie z siłami, kazda paczka to wykonanie ok 12 czynnosci, najwiecej zajmuje sprawdzanie czy adres zaktualizowany byl wysylany, potem wklepywanie danych do furgonetki, samo pakowanie najmniej :-(

Na przyszlosc inaczej sobie to wszystko poukladam. zbyt optymistycznie do tego podszedlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a mozesz wrzucic liste osob, ktorych zegarki pojada w dzisiejszym rzucie?


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wykres kołowy ? :D

 

generalnie leciałem wedlug listy zapisow czyli najpierw limitki , no jesli ktos dopieral nielimitke to tez oczywiscie bedzie w paczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge juz szykowac szampana na poniedzialek? :D

 

Dzieki za odpowiedz :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV nie panikuję, czekałem 1,5 roku to kilka dni nie zbawi.

Tak na poważnie to QV wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ludzie zlitujcie się ,

całe forum sie przeniosło do tego tematu :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze dostawa wyszla akurat na swieta bo to symbolicznie i jeszcze dobitniej pokazuje, jak w doroslych facetach siedza tak naprawde mali chlopcy, ktorzy nie moga doczekac sie swojego gwiazdkowego prezentu :) I nie mowie tego zlosliwie bo sam tak mam. Zeby tylko nie bylo jak z tymi chlopcami, ze czekaja caly rok, pobawia sie chwile i po tygodniu zabawka sie znudzeni i jest rzucona do kata ;)Ciekawe kiedy pierwsze egzemplarze trafia na bazarek. Ja swojej limitki na pewno nie sprzedam :)

 

A tak serio to super, ze byl ten temat takze dlatego, ze forum bylo duzo bardziej zywe. To nie bedzie juz to samo forum jak ten temat sie skonczy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to super, ze byl ten temat takze dlatego, ze forum bylo duzo bardziej zywe. To nie bedzie juz to samo forum jak ten temat sie skonczy <_<

 

Jasne, że nie będzie to samo. Będzie lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje, forum potrzebowało elektrowstrząsów bo jak aktywnosc carlito :D zmalała to popadało w marazm, marazm zegarkowy, bo tematow off jest przecież masa. te projekty to taka odskocznia, zabawa a dla mnie ciekawe doświadczenie. Nauka na pewno zaprocentuje.

Niedługo ruszy strona www, gdzie w miarę możliwości czasowych będzie czytelniejsza prezentacja projektów/pomysłów. Mam bardzo dużo myślę ze ciekawych także dla Was pomysłów z pogranicza designu/sztuki i zegarków. Niektóre mogą być zaskakujące. Chrono w zasadzie najmniej wpisuje sie w koncept w jakim chciałbym podążać, ale na początek jako nauka było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy pierwsze egzemplarze trafia na bazarek. Ja swojej limitki na pewno nie sprzedam :)

Z tego co kojarze, to pierwsze oferty sprzedaży pojawiły się już na sasiednim forum...


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe sample sie juz robią, przyjadą na początku stycznia. pozniej wkleje Wam poprawione grafiki.

 

A te sample ktore teraz przyleciały sa tak tragiczne ze nie wklejasz ich zdjec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dużo myślę ze ciekawych także dla Was pomysłów z pogranicza designu/sztuki i zegarków. 

 

Możesz rozwinąć tą myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uh Oh ... nie bylo mnie tu kilka dni a tu takie rzeczy. Moj wysylasz po "lokalnych" czy juz poszla? 

 

 

bouncing-smiley-emoticon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.