Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie prosze wyslac dzis DPD. Zalezy mi bardzo na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez zalezy na czasie.
prezent który sobie kupilem tez do mnie nie dojechal :/

Nie wspominam o prezencie dla dziewczyny.

 

W tej chwili juz nic zmiany nie dadzą. Dyspozytor fedexa niby zostal poinformowany przez furgonetke o koniecznosci odwiedzenia mojego adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przeginajcie z naciskami...

a jak nie ma czym odmierzać czasu, to w święta wyznacznikiem jest pierwsza gwiazdka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie naciskalem, ale skoro koncert zyczen trwa w najlepsze i przez jakiegos gamonia nikt nie bedzie mial, a ja potrzebuje ich przed swietami, wiec prosze o wysylke DPD jeszcze dzis. Skoro komus tam sie spieszylo i Marcin wyslal, to ja rowniez o to prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten ktos prosił o to od 2 miesięcy, regularnie mnie o tym informujac, i potrzebowal na piątek. Jakiekolwiek nerwowe ruchy w tym momencie są nie wskazane bo dopiero biedy mozna narobic. Listy przewozowe sa ponaklejane na paczki zerwac sie ich nie da.

Fedex Poland to niestety nie Fedex USA, w zasadzie Fedex Poland to Opek - przebrandowany 2 lata temu ?

Tak jak Polski Deutsche Bank nie ma nic wspólnego z jakością uslug Deutsche Deutsch Bank :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi i naciski , to i tak już nic nie zmieni , ale projekt trwa tyle czasu , iż myślę , że było go dosyć aby wybrać miejsce doręczenia itp , a nie na ostatnią chwilę kiedy paczki zapakowane , listy podrukowane etykiety naklejone, kurier zamówiony robić mętlik. Nie pasowało komuś to niech on się martwi trudno , a tak to mamy odpowiedzialność zbiorową. Przykro, że to wszystko skupia się na QV

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sparaliżowany już drugi dzien, uwieziony jestem w domu czekajac na kuriera :/ , a mam kupe spraw do pozalatwiania na miescie w tym takich niecierpiących zwloki - problemy z OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe też proszę o DPD, a list fedexu można zakleić np. listem DPD.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko prosze o wysylke DPD jeszcze dzis.

Powinno byc w srode i to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV. Daj juz spokoj. Mission failed. Idz pierogi lepic albo bigos mieszac bo i tak sie narobiles a wszystkim nie dogodzisz. Watek ma poltora roku i kazdy sie liczyl z ryzykiem nieprzewidzialnych ram czasowych. Pojawila sie szansa przed swietami i ludzie sobie nadziei narobili a teraz wielkie rozczarowanie. Lapka w gore kto ostatnio zarwal nocke pakujac 300 paczek dla fedexa, piszac do kazdej fakture, sprawdzajac czy dane z przelewu i adres dostawy otrzymany roznymi drogami jest poprawny. Robicie niepotrzebna presje a jak w pospiechu paczki sie rozejda zle to bedziecie jeszcze bardziej rozczarowani.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam sparaliżowany już drugi dzien, uwieziony jestem w domu czekajac na kuriera :/ , a mam kupe spraw do pozalatwiania na miescie w tym takich niecierpiących zwloki - problemy z OC.

Dlatego kilka razy pisałem Ci, żebyś odpuścił.

Święta się zbliżają. Czas należy poświęcić innym sprawą a nie chrono. Czekaliśmy ponad półtora roku to dwa tygodnie też zaczekamy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis po pracy ide szukac zastepczych prezentow, a zegarki jak dojda po swietach beda pewnie na bazarku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin popełnił błąd dając nam nadzieję dostarczenia przed choinką i jestem ugotowany poczwórnie ... mam cztery problemy co w zastępstwie kupić.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... swietach beda pewnie na bazarku :(

Jak wystawisz za rozsądną cenę to długo nie poleżą. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin popełnił błąd dając nam nadzieję dostarczenia przed choinką i jestem ugotowany poczwórnie ... mam cztery problemy co w zastępstwie kupić.

 

ja pójdę w krawaty i portfele, bo w podobnych $$$ nie kupie nigdzie chrono z szafirem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis po pracy ide szukac zastepczych prezentow, a zegarki jak dojda po swietach beda pewnie na bazarku :(

I znajdą się kupcy bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jest przesadzone ze nie dostaniecie tych paczek. ja bym sie wstrzymal do jutra z szukaniem zastepstwa prezentowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady teraz przekopać całego wątku spamu, ale chyba Marcin nie deklarował nigdy i nigdzie, że dostawa będzie przed świętami. Przez moment wydawało się, że się uda, ale jak nie to trudno i trzeba brać na klatę, że się wymyśliło prezent, który może nie zdążyć ;)

 

A jeśli to prezenty dla rodziny/bliskich, z którymi jest się w normalnych poprawnych stosunkach (a skoro się daje prezenty to chyba tak), to można wydrukować ładnie render i włożyć do koperty z adnotacją że z przyczyn niezależnych prawdziwy będzie parę dni po świętach i wytłumaczyć sytuację, że to specjalny, limitowany model, że nie do dostania w inny sposób, itd. Życzliwa, obdarowana osoba powinna zrozumieć. U mnie praktykowane z dobrym skutkiem wielokrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko prosze o wysylke DPD jeszcze dzis.

Powinno byc w srode i to mi wystarczy.

A ja czekam w domu, Marcin postaraj się.

Tylko wychodzę ok 13.00 ale wierzę, że dasz radę :)

Ludzie ochłońcie troszkę, nie macie co robić przed Świętami ?

Jeśli tak, to są różne akcje organizowane, jak dobra paczka, czy jakoś tak...tam się zaangażujcie i dajcie spokój chłopakowi.

Święta idą, są sprawy ważniejsze niż kolejny zegarek w szufladzie.

A z tymi prezentami to też przesada - mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Twoja sprawa Cezar, co mam do zrobienia przed swietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Za to się kiedyś z Tobą napiję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Krakowa wysyłaj Marcin jako ostatnie.... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja myślę, że najlepiej będzie jak bez zwłoki wsiądziesz w auto i do wszystkich zegarek dostarczysz osobiście.. Najlepiej ubrany w strój św. Mikołaja.. Ja już czekam :lol:

 

Luzik B)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.