Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jakby zapalniczką chwilę podgrzać, to te smary odpuszczą ? ;)

Kiedy już podgrzejesz, nie zapomnij wrzucić fotek. :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha - nie dość ze nie działa datownik i muszę odesłać, to jeszcze zamówiony mesh ma zły wymiar i tez musze odesłać :) ale nie ma się czym przejmować, szczęśliwego 2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddMaster, a może nie możesz ustawić daty, bo kręcisz nie wyjętą koronką ? Nie wiem czy wiesz ale przed Twoim pojawieniem się, doszliśmy tu do pewnego sposobu na koronkę i wydaje mi się, że i Tobie może się przydać żeby koronka odskoczyła i zrobiła "klik" :D

W sprawie zdjęć, postaram się zrobić co w mojej mocy ale w tej chwili nie mam ani limitki ani nielimitki tylko urodzinowego kwarcowego diverka z Orient'u ale w nim to wszystko inaczej działa ;) hihi
Szczęśliwego Nowego Roku ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręci się. Ale potem nie chce zmieniać daty. :)ana sylwestra wziąłem Tissota. Jestem teraz w stanie takim, że nie bardzo mogę składać zdania :) happy2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna ta panda. No i prawdziwe chrono z subtarczą minutową i godzinową...

 

Bardzo mi się podoba taka stylistyka, na coś takiego bym się pisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytanie do QuadrifoglioVerde: czy orientowałeś się kiedyś jak u heńków wygląda sytuacja z produkcją bransolet stalowych ? Przyznam, że bardzo chętnie założył bym swoją limitkę bransolecie dopasowanej do koperty. Osobiście lubię mieć do każdego zegarka, o ile to możliwe, oryginalną bransoletę jak i pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransolety to ciężki temat trzeba zamówić minimum 1000sztuk co w tym projekcie nie miało sensu.

 

Swoją drogą to ciekawe. Przecież jak by na to nie spojrzeć na pewno jest już dostępna jakaś bransoleta która by pasowała a do wykonania pozostają tylko odpowiednie maskownice żeby się ładnie składało z kopertą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Swoją drogą to ciekawe. Przecież jak by na to nie spojrzeć na pewno jest już dostępna jakaś bransoleta która by pasowała a do wykonania pozostają tylko odpowiednie maskownice żeby się ładnie składało z kopertą. 

taka dobrze pasuje i za niewielką kwotę można kupić

post-41858-0-48247300-1420132560.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche jak TH Link

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe. Przecież jak by na to nie spojrzeć na pewno jest już dostępna jakaś bransoleta która by pasowała a do wykonania pozostają tylko odpowiednie maskownice żeby się ładnie składało z kopertą. 

Ale po co Ci maskownice przecież koperta jest "prosta w uszach" więc każda bransoleta która jest wykończona "na prosto" powinna Ci podejść


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci maskownice przecież koperta jest "prosta w uszach" więc każda bransoleta która jest wykończona "na prosto" powinna Ci podejść

 

Tak, tutaj tak i nie ma problemu faktycznie ale miałem na myśli również inne projekty, gdzie kształt koperty niekoniecznie będzie prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka dobrze pasuje i za niewielką kwotę można kupić

 

Design trochę nie w moim guście, ale mimo wszystko chętnie bym zobaczył. Masz może jakiś link do sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

Design trochę nie w moim guście, ale mimo wszystko chętnie bym zobaczył. Masz może jakiś link do sklepu ?

PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransolety to ciężki temat trzeba zamówić minimum 1000sztuk co w tym projekcie nie miało sensu.

QV, wiem,że powtarzam się ,ale jaka jest szansa wykorzystując w zasadzie to co już masz i w oparciu o VK64 zrobić taki dodatkowy projekt Vratislavia Conceptum Tribute To Autavia ? Ilu musiałoby być chętnych żeby to realizować?

 

10_1216_TAG_Lot_94_Autavia_5.jpgHeuer-Autavia-Siffert-1163T-620x465.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już kopert i w najbliższym czasie nie planuję doprodukwoania. Robimy żółte i zielone i bierzemy sie za VIS-a i Formmeistera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Padła już wcześniej odpowiedź że ten wzór Heuera przegral z wyprodukowaną limitką i nielimitką.

Ja tam bym chciał teraz czerwonego, inny pomarańczowego a jeszcze inny w kopercie złotej....a później się okazuje, że i tak połowa ląduje na bazarku i to takie numery jak 1, 100, 150 :(

Ja niecierpliwie czekam teraz na zielonego a z żółtym zobaczę co zrobię bo nie mam pomysłu kiedy miałbym go założyć ;) ....ale nr 100 zobowiązuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

spytać nie zaszkodzi, kto pyta nie błądzi...

Ja jestem stały w uczuciach. VC czarno-srebrno-czerwony odkupiony jest super nie patrząc na ten luz sekundnika ;) Też czekam teraz na zielonego, ale ta panda mnie prześladuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi się przerabiać tematu, czyli czytać kilkanaście stron wątku. Zauważyłem w swojej limitce, że wskazówka stopera jest czuła na, nazwijmy to, grawitację. Przy przechyleniu na bok odchyla się minimalnie po czym wraca przy przechyleniu w drugą stronę. Ktoś tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi się przerabiać tematu, czyli czytać kilkanaście stron wątku. Zauważyłem w swojej limitce, że wskazówka stopera jest czuła na, nazwijmy to, grawitację. Przy przechyleniu na bok odchyla się minimalnie po czym wraca przy przechyleniu w drugą stronę. Ktoś tak ma?

Wszystko jest ok - ten mechanizm tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi się przerabiać tematu, czyli czytać kilkanaście stron wątku. Zauważyłem w swojej limitce, że wskazówka stopera jest czuła na, nazwijmy to, grawitację. Przy przechyleniu na bok odchyla się minimalnie po czym wraca przy przechyleniu w drugą stronę. Ktoś tak ma?

tak, jest delikatny luz widoczny od mniej więcej od 5 sek do 35 sek trzymając zegarek pionowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowe info - w nowym projekcie wersji żółtej i zielonej przewidywany jest inny werk - tam nie będzie tego efektu z sekundą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bliższe wyjaśnienie odnośnie tych wskazówek? Od 0 do 30 nie trafia wogóle w indeksy... przesuniecie jest denerwujące. Mało to pocieszające że: ten typ tak ma. Nie da się nic z tym zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytać nie zaszkodzi, kto pyta nie błądzi...

Ja jestem stały w uczuciach. VC czarno-srebrno-czerwony odkupiony jest super nie patrząc na ten luz sekundnika ;) Też czekam teraz na zielonego, ale ta panda mnie prześladuje ;)

Ten luz wskazówki sekundy to przypadłość tego werku i występuje we wszystkich egzemplarzach? Irytuje mnie jak wskazówka nie trafia w indeksy

przemieszczając się w dół a idąc w górę już jest dobrze. W mechanikach jest specjalna sprężyna która rozwiązuje ten problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten luz wskazówki sekundy to przypadłość tego werku i występuje we wszystkich egzemplarzach? Irytuje mnie jak wskazówka nie trafia w indeksy

przemieszczając się w dół a idąc w górę już jest dobrze. W mechanikach jest specjalna sprężyna która rozwiązuje ten problem....

Czyli bazarek? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.