Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to WC? W tym przypadku :) ogólnie to wiem co to :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WC w przypadku kwarcow nie jest aż tak ważny bo kwarce są dość dokładne. Jak ktoś chce bezobsługowe zegar to jak najbardziej wskazane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miał mi Henio wysłać, ale coś nie wysłał. Jutro będą.

Acha grafitowe tarcze będą kanapkowe. Totalizatory będę zagłębione jeszcze bardziej. Kanapka podyktowana jest przyczynami technologicznymi tak naprawdę a nie designem. Ale chyba nam to nawet pasuje nie ? :-)

 

- czy temat kanapkowej tarczy i głębokich totalizatorów jest nadal aktualny?

- QV, skoro tyle zmieniasz to może warto by czerwone Vratislavia Conceptum na grafitowym zmienić na taki jak logo? - najbardziej interesuje mnie grafit i taka luźna dygresja.

- czy Heniu zrobił już sample?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej sampel kanapkowej grafitowej. Więcej sampli niestety nie chca zrobić ale w finalnej wersji kolor szary będzie znacznie jaśniejszy, o 2 -tony. a czerwień jeszcze bardziej krwista...taka torro rosso. Na tym samplu jest też ledwo zauważalna różnica w barwie totalizoatorów i obwódki tarczy. Mianowicie liczniki to biały perłowy lakier a obwód po prostu biały. W finalnej wersji oba elementy będą białe, w zasadzie muszą. Sprawy techniczne. Białej perły nie da się bowiem nałozyć natryskiem. występuje tylko jako  lakier do recznego nanoszenia więc w srodku totalizatorów się nadaje bo nierówności przykrywa 2-ga wartwa tarczy ale na obwodzie już mogłyby być problemy.

 

DSC02575.jpg

[/url]

Bez_tytu_u.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na tym samplu jest też ledwo zauważalna różnica w barwie totalizoatorów i obwódki tarczy. Mianowicie liczniki to biały perłowy lakier a obwód po prostu biały. W finalnej wersji oba elementy będą białe, w zasadzie muszą. Sprawy techniczne. Białej perły nie da się bowiem nałozyć natryskiem. występuje tylko jako  lakier do recznego nanoszenia więc w srodku totalizatorów się nadaje bo nierówności przykrywa 2-ga wartwa tarczy ale na obwodzie już mogłyby być problemy.

 

 

 

czyli tarczki i obódka tarczy  będą białe "zwykłe" czy białe perłowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież kolega QV właśnie to wyjaśnił. Będą białe.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tarczki i obódka tarczy  będą białe "zwykłe" czy białe perłowe?

 

A co ja napisałem ? :-)  , będą zwykłe białe bo nie można dopuścić do tego aby te dwa odcienie były różne. Ale...ten biały jest całkiem ciekawy bo nałożony na grafitową tarczę ma taki fajny połysk i głębię nie jest jak kartka papieru :-) . Natomiast perła jest jakby lekko żółtawa jest cieplejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D , Panowie, rozumiem, że pora późna i upał, ale mnie jedynie chodziło o potwierdzenie. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, zastanowiłbym się tylko czy logo VC i napis nie powinny być odrobinę niżej.

A i jeszcze jedno, czy skala podziałki jest już dopasowana do mechanizmu?

 

A fotki sampli niebieskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno chcesz rozjaśniać ten grafit?? IMHO wygląda bardzo fajnie, ale i tak nie będę wybrzydzał bo mam nauczkę po wycofaniu się z zielonego....teraz cały czas żałuję i szukam a tu chętnych do odsprzedaży brak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak do tej pory szara tarcza zrobiła na mnie najlepsze wrażenie ze wszystkich wersji chrono.

Na renderach niebieski wyglądał najlepiej, może przez niezwykle głębokie odwzorowanie szlifu słonecznego. Ale w rzeczywistości szary jest niesamowity. Gdyby jeszcze udało się utrzymać ten perłowy kolor z totalizatorów na pozostałej części tarczy to byłaby miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Czy próbował ktoś żółte albo zielone chrono pod kątem szczelności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zółty był już w jeziorze i nic nie zassał...  B)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój żółty przetrwał 10 dni piasku i fal Bałtyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój żółty przetrwał 10 dni piasku i fal Bałtyku

 

Moc parawanu. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie do przodu. Będzie trochę zmian w nowej serii, grube szczotkowanie koperty, matowy bezel z innym wypłaszczeniem, wew luneta polerowana.

Grubsze paski skórzane. Produkują się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie bylo za duzo cukru w cukrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy coś wiadomo już odnośnie terminów dotyczących wersji "Biała Panda"? ;) Bo nie wiem, czy nie przespałem przypadkiem czegoś?  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A czy coś wiadomo już odnośnie terminów dotyczących wersji "Biała Panda"?  ;) Bo nie wiem, czy nie przespałem przypadkiem czegoś?   :)

 

 

 

Jeszcze nie ma, ale trzymam QV za słowo :)

 

 

No dobra QV - pisz jakie plany dalej :)
50 białych będzie na 100% ?
Ku przypomnieniu   ;)
 
Screen%20Shot%202015-04-29%20at%2022.04.
 
 
 
 
na co idzie pozostała 100 ? 
 

 

 

Ehhh, dobra niech będzie ten biały, Zrobimy po 50sztuk białego i 50 brązowego.

Rendery w przyszłym tygodniu.

 
 

nowe_wersje.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie do przodu. Będzie trochę zmian w nowej serii, grube szczotkowanie koperty, matowy bezel z innym wypłaszczeniem, wew luneta polerowana.

Grubsze paski skórzane. Produkują się.

Wszystkie te zmiany brzmią świetnie

Już się doczekać nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.