Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jak zdarta płyta. imo indeksy są zbyt klockowate

zwęzić albo naciąć i wypełnić lumą

to odciąży tarczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak zdarta płyta. imo indeksy są zbyt klockowate

zwęzić albo naciąć i wypełnić lumą

to odciąży tarczę

 

nie mozna zmienic indeksow dla 100 zegarkow. zbyt duze koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok fair enough

a coś zrobić z istniejącymi?

naciąć? wyszczotkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blado-niebieski kolor ma znacznie większe konotacje sportowe niż granatowy.

Popieram!

 

hillbank-P2177-gulf-BIG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne! W Heritage Chrono II będzie może można takie bardziej interesujące modele zrobić :D:P


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dawno temu i takie pomysły

 

Całe szczęście nie wszystko można zrealizować :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najfajniejsza propozycja. Blado-niebieski jak najbardziej ale upychanie go jeszcze do szachownicy to już chyba nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najfajniejsza propozycja. Blado-niebieski jak najbardziej ale upychanie go jeszcze do szachownicy to już chyba nie to.

również uważam że ta wersja najfajniesza, z matową tarczą i subtarczami zagłębionymi jak w 3 serii i z lekkim szlifem

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja blado niebieska chyba najlepsza.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że Marcin to prawie mój sąsiad, więc oto jest =D 

 

aef297f512b7.jpg

 

Problem jest taki, że ciężko na zdjęciach uchwycić jak tarcza fajnie radzi sobie ze światłem (zwłaszcza jak się robi foty telefonem). W renderach się zakochałem, ale jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia od ludzi tutaj i na WUS'ie to pomyślałem "Co ja k**urcze zamówiłem?". Na żywo jest dużo dużo lepiej. Pierwsze wrażenie po założeniu na rękę? "Popsuty, a nie, okej, mała wskazówka śmiga, jest dobrze"  :D  W moim odczuciu jest mały, ale ja się nie znam i moim EDC jest G-shock Rangeman, więc przy tym wszystko wydaje się małe  :P Jak będę miał natchnienie, to może za kilka tygodni napiszę pierwszą w moim życiu recenzję, a tymczasem wiem już, czego bym sobie życzył w wersji czwartej, o ile kiedyś powstanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz od razu czego byś życzył w następnej wersji!Bo wybiorą za Ciebie. :)

 

A na serio : pisz naprawdę , bo Ty masz już zegarek , więc Twoje uwagi tym bardziej cenne są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie kupil zielona wersje. Jakby ktos mial na zbyciu to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz od razu czego byś życzył w następnej wersji!Bo wybiorą za Ciebie. :)

 

A na serio : pisz naprawdę , bo Ty masz już zegarek , więc Twoje uwagi tym bardziej cenne są.

 

Życzył bym sobie, żeby krawędzie na bezelu były mniej ostre, ale to już ktoś wspominał i wypukłego szkiełka, bo mi się takie bardziej podoba, miałem w Hamiltonie i razem z krzywizną bezela fajnie współgra. Od razu zaznaczę, że nie miałem wkładu w ten zegarek, zamawiałem praktycznie na ostatniej prostej, nie przeczytałem także wszystkich z 463 stron ( co najwyżej 60 =D ) więc nie wiem, czy była o tym dyskusja. Co by tu jeszcze? Aha, napis na klamerce paska mógłby być większy, bo nie ma się czego wstydzić, a tylko dodaje smaczku. Takie czepialstwo, żeby się czepić  :P A tymczasem niech się nosi i służy. Więcej przemyśleń, zad i walet napiszę za jakiś czas  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W moim odczuciu jest mały, ale ja się nie znam i moim EDC jest G-shock Rangeman, więc przy tym wszystko wydaje się małe  :P

 

Też miałem takie wrażenie na początku, ale też na co dzień noszę większe i masywniejsze zegarki - Rangeman zresztą też jakoś szczególnie wielki nie jest ;):D :D Ale jak patrze na zdjęcia nadgarstkowe z tym VC to dochodzę do wniosku że raczej jestem w ogromnej mniejszości :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem przyzwyczajony do diverów, szeroki bezel, na tarczy 12 wielkich placków lumy i 3 wskazówki  :lol:  jak pierwszy raz zobaczyłem chrono to była myśl "jak tu tego dużo ale jakieś takie małe"  :D  ale już się oswoiłem bo cały czas na ręce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam złą i dobrą wiadomość...

 

zła jest taka że Henio spektakularnie popsuł ostatnie 100szt kopert które miały iść na ostatni projekt...Nie da się ich naprawić :/ tylko kosz na śmieci.

dobra jest taka że wymyśliłem coś innego...ale potrwa to dłuuuużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam złą i dobrą wiadomość...

 

zła jest taka że Henio spektakularnie popsuł ostatnie 100szt kopert które miały iść na ostatni projekt...Nie da się ich naprawić :/ tylko kosz na śmieci.

dobra jest taka że wymyśliłem coś innego...ale potrwa to dłuuuużej.

 

Jak popsuł??? :blink: Przecież to prawie tak jakby popsuć metalową kulkę od łożyska... ma chłop talenty nieprzeciętne...  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam złą i dobrą wiadomość...

 

zła jest taka że Henio spektakularnie popsuł ostatnie 100szt kopert które miały iść na ostatni projekt...Nie da się ich naprawić :/ tylko kosz na śmieci.

dobra jest taka że wymyśliłem coś innego...ale potrwa to dłuuuużej.

 

a mnie tam bardziej zaintrygowała druga część wypowiedzi  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.