Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, może i masz rację... :) EDIT: Zresztą zawsze można na bazarku jakiś dobry brąz dokupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się brąz mega podoba! Jestem rozdarty między nim a pandą :(


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A będą w ogóle zapisy na wersję brązową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos, Sport i Brąz, decyzja coraz cięższa. Czy koronka w Sporcie jednak starego typu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem wcześniej tego brajtka ale już wiem dlaczego kiedy zobaczyłem brązowe chrono to pomyślałem "aż prosi się o bullheada"  :lol:

ehh na razie odpuszczam ale pewnie z czasem na bazarku coś się pojawi. kosmos jest super ale jak chcemy połączyć "chrono", "sport" i "lata 70" to wychodzi tylko brązowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy koronka w Sporcie jednak starego typu?

 

Gdyby w Sporcie była: koronka starego typu, brak "ząbków" na tarczy i niebieski zamiast błękitnego to by była Panda - pierwotny projekt john.doe (s.409 ), najlepszy w mojej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest więcej chętnych na brązowe chrono, Oczywiście z radością powitałbym wersję bull-head, ale  - czy to da się zrobić? A jeśli tak to może od razu z kajdanem? To byłoby  COŚ  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brąz jest najciekawszy. Zdecydowanie będzie to wyróżniajacy się projekt spośród masy klasycznych tarcz chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brązowa wersja bardzo się podoba, ale niestety zadeklarowałem się na dwie wersje i nie da rady dołożyć trzeciej, bo w między czasie jest jeszcze formmeister. Gdyby nie to, to pewnie wziąłbym też brązowego. Za fajnie zegarki projektujesz QV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Brąz bardzo ciekawy. Kusi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wejdzie oficjalnie do sprzedaży??

 

Jak ruszą zapisy i zbierze się odpowiednia ilość chętnych.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a wiecie co jest najgorsze... że chrono jest na tyle wdzięczną wersją, że kolorystyką i nowymi pomysłami będzie można ciągnąć ten projekt w nieskończoność... i co wersja będziemy mieć dylemat - co cholera wybrać ....  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a wiecie co jest najgorsze... że chrono jest na tyle wdzięczną wersją, że kolorystyką i nowymi pomysłami będzie można ciągnąć ten projekt w nieskończoność... i co wersja będziemy mieć dylemat - co cholera wybrać ....  :D

 

Analogia do wszystkiego ;)

Taka to ironia dzisiejszych czasów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ostatnie dwie wersje prezentuje. Z których jedna pójdzie do produkcji a wcześniej renderowania. Zatem prawdopodobnie będą do kupienia 4 nowe wersje Chrono.

Kosmos, Sport(Panda), Youngtimer ( Brązowy), oraz nowy Niebieski.

 

n_EW_BLUE.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy czyli wersja 1.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin fajnie, że lubisz niebieski ;) Ja też, ale trochę zbyt podobne te wersje do 3 serii.....

Może jednak niekoniecznie pomarańczowe akcenty....może dostojniej zrobić srebrne. Poza tym ja bym widział ....czarne totalizatory, bo trochę boję się, że ten "grafit" wyjdzie za jasny, a biały mi nie pasuje.....ale fakt, że czekam na taką wersję gdzie będzie ładny słoneczny szlif i zagłębione totalizatory.....myślałem, że skusisz się na bordowy, ale takiego bym widział ;) ...pytanie czy bezel czarny.....czy granatowy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że to wersja dla forumowiczów akurat. Ale męczono mnie o nowy wypust niebieskich więc spełniam oczekiwania.

Dla mnie najlepszy jest Brązowy "Youngtimer" ...to zupełnie coś nowego w stosunku do wczesniejszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy czyli wersja 1.

+1

Tarcza optycznie wieksza niż w wersji 2. Ale i tak poprzednie wersje ciekawsze. :)

 

P.S. A tak w ogóle to widziałbym wersję brązową jako oddzielny projekt. Z mechanizmem automatycznym i jakimś wyczesanym grawerem na dekielku. I to by dopiero był hit! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa wszyscy by chciali tam automat, gorzej jakby usłyszeli cenę. Od Seagulla trzymam się z daleka, szkoda nerwów....Jest jakieś Chrono od TM, ale nie mam zaufania, za krótko na rynku, nie będę królikiem doświadczalnym...i nie chcę mieć takich niespodzianek jak z VK64.

Valjoux wiadomo, robić zegarek w Chinach aby włozyć szwajcarski werk - trochę mija się z celem.

3133 ruskie byloby idealne , problem w tym, że juz nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki napis na tarczy :) jako ukoronowanie całej kolekcji VC Chrono :)

 

Screen%20Shot%202016-02-10%20at%2023.43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.