Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyhamowuj mnie bo nawet się nie rozpędziłem ;) Nie odniosłeś się do żadnego mojego pytania od jakiegoś czasu to nie dziw się mojej reakcji. Ciekawe jak Ty się zachowujesz kiedy ktoś Cię ignoruje- i żeby nie było to zdaje sobie doskonale sprawę, że nie jestem tutaj sam. Trzeba było napisać, że jest jak jest i inaczej nie będzie- pogódźcie się z tym i słowa bym nie napisał od dawna. Ogólnie to zapowiedziałeś nowe koronki, pokazałeś rendery kosmosa i brązowiaka z nimi właśnie, a potem pandę ze starą to chyba nie dziwi Cię zaskoczenie i moje dochodzenie? Ok. Już nic więcej do powiedzenia nie mam i milknę- przynajmniej tutaj  <_<

 

Nie chodzi o to abyś milknął, ale jak spojrzysz obiektywnym okiem to nie na każde pytanie odpowiadam ( nie jesteś wyróżniony). Wchodzę w dyskusję co 10 post i staram się odpowiedzieć na najważniejsze kwestie. Jak czegoś nie wiem lub nie jestem pewien to nie ustosunkowuje się ( albo odkładam odpowiedź na późniejszy czas, kiedy będę już pewien ). Musisz zrozumieć mnie, że też jestem czasem w potrzasku między młotem i kowadłem...z jednej strony zachwyty nad nową koronką z innej zdecydowane hejterstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczowo , fachowo i kulturalnie wyjaśnione.

Nie ma powodów do negatywnych uczuć. 

Jedziem dalej z tym koksem. :)

 

Czekamy na rendera.... choć ten ostatni niebieski jakoś mi się nie ten teges  , panie dziejku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wizki są już na bardzo fajnym poziomie, zegarkom ciężko będzie im dorównać w realu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja bym jeszcze poprosił ramkę wokół okienka daty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te wskazówki w Kosmosie to by robiły robotę!

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te wskazówki w Kosmosie to by robiły robotę!

 

Tapaltak

Jestem tego samego zdania.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz z tym "murzyńskim" językiem??? Po polsku się nie dało? - link ze zdjęciami, jak się domyślam że tam jakieś zdjęcia są, nie działa (jednak link działa ) i nie jestem pewien czy da się zaznaczyć dwie wersje jak prosisz bo jak klikam na drugą to ta pierwsza co kliknąłem wcześniej się "odznacza".


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś kulawo to działa, dałem wielowybór a i tak nei działa :/ ..ehh. No bo ankieta jest internaszynal! :D ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy najlepszym wykładnikiem nie jest temat zapisowy? Bo takie kliknijcie tu czy tam to się może nie przełożyć na sprzedaż.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie grało z tym nowym Falconem/Jastrzębiem. I chyba doszedłem do prawidłowych wniosków. Do czerwonych akcentów lepiej pasuje granatowy a nie niebieski :-)

Zobaczcie:

 

Vratislavia_Conceptum_Chronograf_S_7_Fal
Fiat-Tipo-carabinieri.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że fajny pomysł... ale byłby lepszy jakby był "nakręcany" ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie granatowy lepszy .... ale zgadzam się z Daito - nakręcany lepszy .... brązowy również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Jakby te nowe (Youngtimer i Falcon) zrobić w większej nieco kopercie za jakiś czas, a zostawić jako podsumowanie i ukoronowanie pierwszej serii Kosmosa i Sporta w starej. ;)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Jakby te nowe (Youngtimer i Falcon) zrobić w większej nieco kopercie za jakiś czas, a zostawić jako podsumowanie i ukoronowanie pierwszej serii Kosmosa i Sporta w starej. ;)

No i żeby 22mm w uszach było...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okiem osoby, która daaaaawno tu nie zaglądała i straciła wątek...

Dałoby radę zebrać wszystkie te wersje w całość i zestawić obok siebie? Z chęcią przyjrzałbym się wszystkim wariacjom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! Jakby te nowe (Youngtimer i Falcon) zrobić w większej nieco kopercie za jakiś czas, a zostawić jako podsumowanie i ukoronowanie pierwszej serii Kosmosa i Sporta w starej. ;)

No i żeby 22mm w uszach było...

 

Tak!Tak!Tak!    oj..jakbym chór anielski słyszał... jeszcze ! jeszcze!

I jeszcze ,żeby duży sekundnik "biegał naobkoło".

 

Chyba nieuchronnie nadchodzi pora na zakończenie edycji tej pięknej wersji. :(

Czas na nowy model. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.