Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Koperty są już gotowe, poprawialiśmy indeksy na bezelach, caly czas pracujemy, granatowa tarcza dostala nico jasniejszy odcień, ale minimalnie. Jest sampel.

nowe foty? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czasu, składam i pakuje Formmeistery. Sampel jest ok.

ok, gdybyś jednak znalazł chwilę.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos na brązie jest kosmiczny :). Super wygląda przynajmniej na renderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżamy się do terminu realizacji projektu, już zacieram ręce

Jak wygląda sytuacja w temacie?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę wody upłynie...jak zwykle sa problemy z dostawcą tarcz. Pracuje nad ich rozwiązaniem. Uprzedzam pytania. TAK, dysk daty w Kosmosie będzie czarny, tutaj tylko tymczasowo założona tarcza na mechanizm z białym dyskiem.

 

13501827_1739821646274987_15792612667047

 

13495205_1739821636274988_26622962299715

 

13510827_1739821666274985_91826250851942

 

13567052_1739821639608321_77949153611992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe wskazówki w Kosmosie mnie nie do końca przekonują :( Youngtimer świetny! Falcon też :D Chętnie wziąłbym wszystkie

 

e: na ostatnim zdjęciu w tle widać sampel dekla, można prosić o jego zdjęcie? no i tą nową koronkę też bym chętnie zobaczył z innej perspektywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda, poza wskazówkami godzinową i minutową w kosmosie - mam wrażenie że są za grube w porównaniu do innych, delikatniejszych elementów na tarczy... takie trochę za mocne...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda, poza wskazówkami godzinową i minutową w kosmosie - mam wrażenie że są za grube w porównaniu do innych, delikatniejszych elementów na tarczy... takie trochę za mocne...

+1 choć dobrze byłoby najpierw zobaczyć jak będzie wyglądała już wpasowana w kopertę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporcik- jak będzie miał równo wycentrowaną wkładkę bezela to będzie super bo tu coś zdrowo nie gra.

Kosmos- jak wspomnieli koledzy wskazówki stanowczo za grube, i ogólnie jakiś taki nudnawy :P

Falcon- od początku mi się nie podobał, ale na tym zdjęciu tarcza wygląda jak w 3D troszkę, albo ja mam coś z oczami :D

Youngtimer- naprawdę bardzo pozytywnie, ale ciężko porównywać do reszty, która jest bez koperty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki w kosmosie masakra. Te z niebieskiego "zaostrzone" by mi się w nim widziały o wiele lepiej.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaostrzone wskazówki w Kosmosie , wyglądały by zdecydowanie lepiej i ciut cieńsze mogły by być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, co do wskazówek kosmosa to ich biel optycznie je powiększa, cieńsze mogłyby być lepsze, lub w kształcie z falcona, one są trochę delikatniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki w kosmosie masakra. Te z niebieskiego "zaostrzone" by mi się w nim widziały o wiele lepiej.

 

Tapaltak

 

 

Zaostrzone wskazówki w Kosmosie , wyglądały by zdecydowanie lepiej i ciut cieńsze mogły by być :)

 

 

Super to wygląda, co do wskazówek kosmosa to ich biel optycznie je powiększa, cieńsze mogłyby być lepsze, lub w kształcie z falcona, one są trochę delikatniejsze.

 

Zgadzam się z przedmówcami, myślę, że wszystkie elementy "są na stole" aby taką próbę przeprowadzić...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaostrzone wskazówki w Kosmosie , wyglądały by zdecydowanie lepiej i ciut cieńsze mogły by być :)

Tak samo w sporcie. Lepsze by były wskazówki z falcona.

 

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki za grube, kropki na skali tacho za blisko krawędzi bezela, w brązowym w zasadzie na krawędzi 

 

wskazówki w brązowym będą na błysk czy matowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis tachometr miał być po polsku - czy cośsięzmieniło czy to tylko sample?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki w Kosmosie, Youngtimerze i Sporcie mają taką samą szerokość, są faktycznie szerokie ale takie same były na wizualizacjach więc nie wiem skąd to zaskoczenie. Zamontowane w zegarku wyglądają o wiele lepiej niż tak luzem na tarczy, co możecie zaobserwować na zdjęciu złożonego Youngtimera.

Ja wiem, że każdy by chciał kwarcowej kopii Omegi Speedmaster, ale NIE, ten zegarek jest inny, znacznikiem jest nacięcie na wskazówkach wypełnione masą świecącą a nie cała szerokość wskazówki która wynosi 5sek. Wszystko jest przemyślane. Będzie efekt końcowy to zobaczycie. Zdjęcia są wykonane dodatkowo jakąś marnej jakości chińską smartfonicą która przy zbliżeniach beczkuje i powiększa obiekty z centrum kadru = wskazówki wydają się grubsze niż będą w rzeczywistości :-).

Zmian żadnych  projektowych nie będzie w wyglądzie zegarków, projekty się finalizują, większość zegarków jest zaliczkowana i nie można wprowadzać zmian.

 

napis zmieniliśmy z TACHOMETR na TACHYMETR, obie formy zdają się być po polsku. Ale ta pierwsza może też wskazywać na nieco inne urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sporcie i Youngtimerze nacięcie z masą świecącą bardziej rzuca się w oczy przez co nie zwraca się takiej uwagi na wskazówkę jako całość, w Kosmosie wskazówka jest biała a luma w niej trochę ginie. Faktem jest jednak, że na renderach wygląda to dobrze a zdjęcia są "wybulone".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] ten zegarek jest inny, znacznikiem jest nacięcie na wskazówkach wypełnione masą świecącą [...]

 

Edit:

Albo nic nie napiszę  ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Ten falcon też na zdjęciu wygląda ciekawie, taki głęboki granat. Aż się zaczynam zastanawiać czy go sobie tez nie zamówić ;) Na kiedy szykowac kasę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dobrze widzi zarówno grubość wskazówek, jak ich kształt. Proszę nic nie zmieniać. B) Jedyna rzecz którą można rozważyć, to bliskość kropek do krawędzi bezela - można nieco oddalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dobrze widzi zarówno grubość wskazówek, jak ich kształt. Proszę nic nie zmieniać. B) Jedyna rzecz którą można rozważyć, to bliskość kropek do krawędzi bezela - można nieco oddalić.

 

Nawiązywaliśmy do najlepszych wzorców z tymi kropkami :P

 

SP_Moonwatch_Prof_31130423001005_soldatD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.