Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie do Marcina: gdyby trzeba było dekielek potraktować capecodem to nie będzie niepożądanych efektów? Chodzi mi o to perłowanie.

 

ja się zastanawiam co by się stało jakby po bezelu przejechać cape codem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wydawało mi się, że do Kosmosa będzie ten nowy pasek :unsure:

Muszę przyznać, że na pierwszym zdjęciu wygląda to świetnie i aż żal, że tej pandy nie mam.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam co by się stało jakby po bezelu przejechać cape codem ;)

 

ściereczka pocięłaby się na kawałki o ostre krawędzie ;) ale może by na tym zyskał, wydaje mi się że zrobiony jest z innego gorszego metalu-tego samego co ta leciutka klamra przy pasku. Chyba że to własnie kwestia szczotkowania (dużo gorszego niż na kopercie). Przy cape codzie trzeba by było jeszcze jakoś ochronić bezel a bałbym się że nadruk insertu zostanie na taśmie malarskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezel miał być polerowany w tej serii. No ale ja swoje, dostawca swoje. Nie miałem już sił na walkę z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściereczka pocięłaby się na kawałki o ostre krawędzie ;) ale może by na tym zyskał, wydaje mi się że zrobiony jest z innego gorszego metalu-tego samego co ta leciutka klamra przy pasku. Chyba że to własnie kwestia szczotkowania (dużo gorszego niż na kopercie). Przy cape codzie trzeba by było jeszcze jakoś ochronić bezel a bałbym się że nadruk insertu zostanie na taśmie malarskiej.

no więc właśnie.. kusi mnie żeby zadziałać ale trochę się boję ;)

 

bezel miał być polerowany w tej serii. No ale ja swoje, dostawca swoje. Nie miałem już sił na walkę z nimi.

trochę szkoda bo polerowany wyglądałby lepiej choć z drugiej strony dalsze użeranie się opóźniłoby finalizację projektu, a.. cierpliwością też raczej nie grzeszymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezel miał być polerowany w tej serii. No ale ja swoje, dostawca swoje. Nie miałem już sił na walkę z nimi.

No cóż, tak to chyba z nimi jest że dla tak małych projektów im się nie chce-bo wymagania konkretne a w tym czasie klepnęli by bez wysiłku ze 1000 sztuk jakiegoś CK czy innego armaniego ;) Tarcza i szkło za to są świetne. Podoba mi się lekki szlif na tarczy i kolor który nie jest  śnieżno-biały tylko lekko przełamany plus naprawdę fajne wypukłe szkło. Dzisiaj drugi dzień na nadgarstku. Tylko pasek jeszcze muszę zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że na pierwszym zdjęciu wygląda to świetnie i aż żal, że tej pandy nie mam.

 

Prawda, nie popisałeś się :D

 

Hmm tylko niestety przy pierwszej focie światło oddaje kolor paska, pozostałe dwie zbyt ciemne, także ciężko mi ocenić czy to dobre połączenie :) Jak możesz dorzucić jakieś fotki z lepszym oświetleniem, żeby tą brązową barwę paska było widać byłbym wdzięczny.

 

6yIn9Co.jpg

 

Jest super :) Nieskromnie powiem, że idealne zestawienie.  Niestety, ale mesh z zakupu grupowego, który czekał chyba z pół roku specjalnie na pande nie pasuje mi kompletnie w połączeniu z białą tarczą... Lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze jakaś osoba oprócz mnie, która zamawiała  tylko Sporta i nie dostała jeszcze zegarka? Ja nadal czekam i ani widu ani słychu, a miały być na wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krygo dobrze pandzie w brązie, na zamówienie pasek?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niestety forumowy kolega już nie chce robić więcej pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś nie podszedł sport albo kosmos to chętnie przejmę ☺️

Bardzo ładne zegarki swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo 

Bije się w pierś, nie wierzyłem w to połączenie ale ta fotka mnie wyprowadza z błędu - super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz ;) Cieszę się, że nie tylko mi się podoba.

 

3xsXVnV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość projektów VC jest już praktycznie domknięta, więc nie mogę się powstrzymać przed zapytaniem o plany na 2017. Są jakieś spekulacje?

Nora edycja VISa z paroma poprawkami, nowe chrono, a może coś zupełnie nowego (nurek? pilot? mosiężna koperta?)? Nie jestem na pewno jedynym, który wstrzymuje oddech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek będzie dniem ostatnich wysyłek.

Brawo Ty, kawał dobrej roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski doszły  :) Takie fotki popełniłem zanim bateria w aparacie padła  :(

 

hdWvrDp.jpgVlA2AgC.jpgNIhvASp.jpg

 

QHUTtSl.jpgcCve9s1.jpg5aJB08e.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie pilot ale nieco pewnie inny niż przychodzi Wam do głowy.

 

Jak pilot to znaczy nie "chrono" :) jak nie chrono to założysz inny temat jak mniemam... czyli automat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pilot to znaczy nie "chrono" :) jak nie chrono to założysz inny temat jak mniemam... czyli automat ?

skoro nikt się nie spodziewa jaki będzie to może właśnie nikt nie spodziewa się manualnego naciągu... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poszły :-( , dostaniecie ode mnie gratisy w ramach przeprosin za opóźnienie. Ci którzy jeszcze S.5 nie dostali. Po prostu nie starczyło mechanizmów do złożenia kilkunastu sztuk S.5. Połamały się osie sekundowe w transporcie. Zamówiłem już nowe mechanizmy, ale leżą już na HongKongowym cle 4 dni, czekają na samolot. Mam nadzieję, że szybko je dostanę i złożę te 5szt dla forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.