Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Doszły paski nato - mam pełen komplet już i lekki zawrót głowy co teraz z czym nosić ;)

Niestety nie mam jak naładować aparatu przez parę dni, więc fotki marnej jakości

 

 

 

jGE5tXH.jpg

ojlKq9M.jpgwwTYoWA.jpg

 

Paski ToxicNato jakby ktoś był zainteresowany - bardzo porządne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sport najlepiej wygląda na tym rally.

Na nato jest taki grzeczniutki jak panienka ze szkółki niedzielnej


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, na rally lepiej, ten niebieski wziąłem dodatkowo bo mnie ta fota zmiażdżyła :D 

 

60BF4506-4936-4222-8B5E-270FDAFFF0AE_zps

 

Pewnie powędruje za jakiś czas na coś z białą tarczą bo uwielbiam takie połączenie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba czy mógł byś podać informację jak wyślesz s5 bo muszę się zorganizować z odebraniem paczki. Na Mikołaja będzie fajny prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mechanizmy się ruszyły, dzisiaj dostałem powiadomienie z DHL. Myślę, że ok Wtorku-Środy dostane je do rąk i na Piątek złożę pozostałe zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły paski nato - mam pełen komplet już i lekki zawrót głowy co teraz z czym nosić ;)

Niestety nie mam jak naładować aparatu przez parę dni, więc fotki marnej jakości

 

 

Paski ToxicNato jakby ktoś był zainteresowany - bardzo porządne :)

gdzie takie paski można kupić

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe foto ale wstawię poglądowo - bo właśnie założyłem branse w oczekiwaniu na dwa paski

post-90455-0-18729400-1479495864.jpg

post-90455-0-38727000-1479495870.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Słabe foto ale wstawię poglądowo - bo właśnie założyłem branse w oczekiwaniu na dwa paski

 

Od czego ta bransoleta?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zegarka.

:)

Krótko i na temat. Dzięki. Masz lajka.

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego ta bransoleta?

Tapaltak

Generalnie od niczego - taka trafia w moje gusta i ją kupiłem do kosmosa na próbę, 20 mm , pełne ogniwa z zapięciem motylkowym - szczotkowana. Bałem się ze za gruby wzór ale jest nieźle na żywo wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od niczego - taka trafia w moje gusta i ją kupiłem do kosmosa na próbę, 20 mm , pełne ogniwa z zapięciem motylkowym - szczotkowana. Bałem się ze za gruby wzór ale jest nieźle na żywo wygląda o niebo lepiej.

Dasz lepsze zdjęcia szczególnie przy uszach? Kupowałeś online? Link?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poszły :-( , dostaniecie ode mnie gratisy w ramach przeprosin za opóźnienie. Ci którzy jeszcze S.5 nie dostali. Po prostu nie starczyło mechanizmów do złożenia kilkunastu sztuk S.5. Połamały się osie sekundowe w transporcie. Zamówiłem już nowe mechanizmy, ale leżą już na HongKongowym cle 4 dni, czekają na samolot. Mam nadzieję, że szybko je dostanę i złożę te 5szt dla forumowiczów.

 

Powiem szczerze że nie za bardzo wiem o co tu chodzi.

 

Najpierw piszesz że poniedziałek będzie dniem ostatnich wysyłek. Mija kilka dni - dokladnie 6. Cisza w tym temacie. Po kilku dniach jeden z kolegów zadaje pytanie czy wszystkie zegarki zostały wysłane. I tutaj okazuje się ze jednak nie. Odkrycie - zabrakło kilka sztuk :D :D :D 

Czy nie uważasz że z Twojej strony wcześniej powinna wyjść informacja o zaistniałej sytuacji?

 

W dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego nie wysyłasz do mnie złożonego już podobno Kosmosa?   Przecież w cenie tego zegarka zawarta jest opłata za wysyłke kurierem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wrzucam lepsze foty s4  na bransie - powiem tak  - zegar jest za "kilka tysięcy" 

 

post-90455-0-75127500-1479555111_thumb.jpg

post-90455-0-59027100-1479555126_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moogio, jakiej grubości jest ta bransoleta? Okolice 3mm czy węższa? Fajnie się to szczotkowanie komponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to co napisałeś powyżej to zart.

Kris2 a wez i sprawdz .Zrezygnuj z gratisu.Wyślą Ci zegarek sam. A gratis niech mi wyślą.

Ja bym sprawdził. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moogio, jakiej grubości jest ta bransoleta? Okolice 3mm czy węższa? Fajnfie się to szczotkowanie komponuje.

... 3 mm - doszedł mi pas hand made rally - i leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 3 mm - doszedł mi pas hand made rally - i leży

Podrzuć proszę linke gdzie kupowaleś branse.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to co napisałeś powyżej to zart.

 

Udało mi się wyrwać kilka mechanizmów z czarną datą wcześniej. Udało się przełożyć dyski daty czarne na białe ( z uszkodzonych mechanizmów) i pozostałe 4szt Youngtimerów będą gotowe na jutro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, po zdjeciach moogio jestem pewien, ze moj kosmos bedzie mial nato+rally+branse bo we wszystkim mu pieknie! Faktycznie million dollar watch :D

 

Pamietam jak narzekalismy na wskazowki, tymczasem nie dosc ze sa swietne, to wczoraj w kinie dzieki ich kolorowi i wielkosci, nie mialem problemu z odczytem godziny! W Sporcie tego nie uswiadczysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.