Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fabryka ma własne studio projektowe oni nam ładne grafiki zrobią nawet 3D pod maszyny. Ale ogólny koncept muszę im wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryka ma własne studio projektowe oni nam ładne grafiki zrobią nawet 3D pod maszyny. Ale ogólny koncept muszę im wysłać.

 

A jak myślisz, ile zajmie przygotowanie takich grafik? Zlecisz te grafiki po uzyskaniu w ankiecie 150 głosów?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

+1 dla propozycji 1. Tylko proszę, daj mniejszą czcionkę na Tachometrze :unsure:. Chyba że bedzie jeszcze rozważana opcja węższego bezela tak jak wspominałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla propozycji 1. Tylko proszę, daj mniejszą czcionkę na Tachometrze :unsure:. Chyba że bedzie jeszcze rozważana opcja węższego bezela tak jak wspominałem wcześniej.

 

Z tą czcionką nic nie robiłem...taka czcionka była w Heuer Autavia. Ale można zmniejszyć to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na 3 zakończyłbym temat i do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął wogóle tachometr i dał błyszczącą stal, taką lunete ;)

Zaraz tez sie pobawie w gimpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 3 mi się podobuje. Tacho ma zostać bo jest bezużyteczne i ładnie wygląda w sportowym zegarku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę troszkę przewrotnie, podstawowa wersja z niebieskim jak i te podane kolejne 1,2,3 z pomarańczowym sa ok. Tak naprawdę różnią się jak dla mnie duperelami i w zasadzie na jaka nie padnie to chyba się zdecyduję. Ale żeby temat przyśpieszyć może np. rzeczywiście załóżmy tą 3 przedstawić jako już oficjalny projekt i niech się ludziska opowiadają : TAK czy NIE i będziemy wiedzieli na czym stoimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

 

PROPOZYCJA 3:

 

 

opcja3.jpg

Ta wersja - zdecydowanie, bez pierścienia pomarańczowego!

To naprawdę dobry projekt!


Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 3 :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka uwaga. Mechanizm Miyota OS21 ma tarcze chrono troszkę bliżej centrum tarczy. tj. ok 1,2mm z każdej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propozycja 3 genialna, prostsza i ładniejsza


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też głosuję na nr 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 3 the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast Tachymetra, taki bezelek:

 

5745917597_9653f03bae_z.jpg

 

A moze Tachymeter ale węższy pierścień:

 

1428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziałka minutowa nie ma racji bytu na nieruchawym bezelu. Węższy może być. Układ graficzny 3.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3

Węższy tachometr albo zamiast niego gładka luneta, też trochę węższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podrzucił pomysł zlikwidowania tego najbardziej wewnętrznego ringu z najmniejszą podziałką, i uważam że to bardzo dobry pomysł. Jeśli go zlikwidujemy, to i totalizatory np. w kształcie rombów będą lepiej wyglądać, bo będą się odcinać. Tutaj mój przykład w paincie, w którym jestem jeszcze gorszy niz QV :D

oJhoVSc.jpg

 

Wiem, kombinuję, ale zależy mi, żeby ten zegarek w szczegółach różnił się od Tudora, bo nie znoszę takich kopii. No i tacho bym zrobił dużo cieńsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.