Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny głos za opcją 3 z węższym tacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nr 3 + mniejszy font na pierscieniu tacho i do produkcji! ;)

 

Jak juz inni chca robic propozycje czegos innego to niech nanosza na projekt nr 3 a nie ten plastrami miodu wydumanymi pod koniec wieczornego browaru. Szóstego zapewne ;)

 

s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja3.jpg

 

Takie coś mi wyszło, mistrzem gimpa to nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tachymetr bym schował do środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Autavia w barwach Tudora będzie miażdżyć :D

 

1428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja3.jpg

 

Takie coś mi wyszło, mistrzem gimpa to nie jestem ;)

 

Potwierdziły się moje przypuszczenia. Jeśli zrobimy wystającą lunetę, to koperta znacznie straci na uroku. Poza tym, większości zdecydowanie podoba się propozycja nr 3 i ja chyba też bym na nią ostatecznie postawił. Trzeba będzie zadbać, żeby tachymetr był możliwe porządnie zrobiony, aby się zbyt łatwo nie rysował. Ewentualnie może chętni mogliby dokupić zapasowy ring, o ile oczywiście będzie go można jakoś wymienić - tak na wszelki wypadek.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucmy 3 bieg i jedziemy :D

 

bedzie szansa na bransoletę do niego nawet za dodatkowe pieniądze?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę trzeba by zaprojektować wraz z odpowiednimi maskownicami i także zlecić do wyprodukowania myślę, że to by mogło podnieść koszt całego projektu nawet o 100zl. Dajmy sobie z nią spokój. Można sobie przecież dokupić MESHa który będzie świetnie się komponował z tym kształtem koperty.

 

Dostosowałem totalizatory do podziałek 24-godzinnej i 60-sekundowej ( takich jakie ma mechanizm Miyota os21) .

 

Moja propozycja graficzna ( oczywiście wszystko krzywe :P bo w paincie ale mniej wiecej.... )

 

opcja4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosowałem totalizatory do podziałek 24-godzinnej i 60-sekundowej ( takich jakie ma mechanizm Miyota os21)

 

Chyba 60-minutowej. A jakby zostawić tylko 20, 40 i 60 i zagęścić indeksy co minute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak minutowej. Wszystko mi się już kiełbasi.

 

Można te podziałki zrobić na 1000 i 1 sposobów. Nie będę robił grafik dla każdego pomysłu. Jak ktoś chce nam pokazać swój pomysł na te podziałki to zapraszam do twórczej pracy w programie graficznym i przedstawienia nam rezultatów.

 

Mi się podoba jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę trzeba by zaprojektować wraz z odpowiednimi maskownicami i także zlecić do wyprodukowania myślę, że to by mogło podnieść koszt całego projektu nawet o 100zl. Dajmy sobie z nią spokój. Można sobie przecież dokupić MESHa który będzie świetnie się komponował z tym kształtem koperty.

 

Dostosowałem totalizatory do podziałek 24-godzinnej i 60-sekundowej ( takich jakie ma mechanizm Miyota os21) .

 

Moja propozycja graficzna ( oczywiście wszystko krzywe :P bo w paincie ale mniej wiecej.... )

 

opcja4.jpg

 

tak jest super :)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest super :)

 

Mnie też się podoba ta wersja... Hmmmm... tylko to swiss made :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez swiss. ( znajdzie się w tym miejscu napis Japan Movt , albo Designed in Poland ?? ;-) )

 

 

opcja5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co na siłę pchać tam ring z podziałką 1/5 sekundy? Nie możemy tego wy***przyć? Przecież to nie będzie miało żadnego zastosowania, a i tarcza się przejaśni bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię tego zrobić w tym momencie, ale rzeczywiście byłoby lepiej, gdyby na totalizatorze godzinnym były kreski minutowe. Uzasadnienie jest proste. To ułatwi odczyt. Prawy totalizator godzina, lewy minuta, duża wskazowka sekunda i git :-D


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tarcza bez tej podziałki drobnej trochę dziwnie będzie wyglądać...poza tym chcemy aby totalizatory niebieskie łączyły się z niebieską obwódką ?? No nie wiem mogę usunąć zobaczymy jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis na dole powinien brzmiec: DESIGNED BY KMZIZ

 

 

pozdro:)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja jest bardziej przejrzysta imo lepsza - dla mnie ;)

można jeszcze spróbować wstawić indeks przy 15 i 45

przydał by sie teraz dobry projekt graficzny i lecimy

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje się bardzo dobrze.

Czy już wiadomo co będzie z lumą ? Ideałem byłoby rozwiązanie np.z seiko,czy jest możliwe zastosowanie podobnego rozwiązania w tym projekcie (długotrwałe i intensywne światło)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość prezentuje się bardzo dobrze.

Czy już wiadomo co będzie z lumą ? Ideałem byłoby rozwiązanie np.z seiko,czy jest możliwe zastosowanie podobnego rozwiązania w tym projekcie (długotrwałe i intensywne światło)?

 

Ciekawe jakie jeszcze będą wymagania odnośnie zegarka za 380zl :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tej podziałki wygląda średnio :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.