Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli dobije bliżej 150. A jakby w międzyczasie pojawiła się wizualizacja 3D to QV nie opędziłby się od chętnych;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

No i fajnie to wygląda! ;)

Nie ględzić juz, bo i tak mamy dużo w takim budżecie (chociażby szafir!). Każde udziwnienie to dodatkowy koszt, poza tym zgadzam się z QV : trapezy + zagłębienia subtarcz - to nic nie poprawi, tylko zepsuje. Albo jedno albo drugie. Skoro już mamy trapezy, to zostawmy te zagłębienia w spokoju ;) Projekt jest fajny, wakacyjny jak dla mnie super. Miejmy nadzieję że nie będzie komplikacji z produkcją - bo to różnie bywa. Pozostaje tylko wpłacać zaliczki i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zaliczki to będzie to połowa kwoty czyli 50% , czyli po 200zl . Doliczyłem 20zł na przesyłkę kurierską + fajne opakowanie ( jest już prawie zaprojektowane :-) będzie się Wam podobało ) gdy zegarki będą już w kraju dla równego rachunku żeby potem już nie komplikować.

 

Pasuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, teraz podaj jeszcze tylko konto na które trzeba wpłacić kase ;)

Pokażesz pudełko na forum jak skończy sie projektować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, teraz podaj jeszcze tylko konto na które trzeba wpłacić kase ;)

Pokażesz pudełko na forum jak skończy sie projektować?

 

1. Z wpłatami spokojnie...wszyscy dostaną info na maila ale to za jakieś 2 tygodnie.

 

2. Jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobra propozycja a czy możesz określić orientacyjne czas realizacji zegarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w wolnym czasie nauczyłem się Blendera :D Dużo jeszcze do dopracowania (brak danych o grubości elementów), ale zawsze to jakaś wizualizacja.

post-36537-0-24655800-1368716450_thumb.png

 

Mogę się tym jeszcze pobawić jak będzie wola. Trochę tekstur brakuje, kształt wskazówek i indeksów do poprawki. Jak się ponanosi wszelkie dane to można szybko sprawdzać różne warianty 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopertka trochę grubsza. Ale bravo ten Pan :D

 

Sampel będzie po ok 60 dniach od uruchomienia procedury wykonawstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde,

 

dobra robota:)


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zaliczki to będzie to połowa kwoty czyli 50% , czyli po 200zl . Doliczyłem 20zł na przesyłkę kurierską + fajne opakowanie ( jest już prawie zaprojektowane :-) będzie się Wam podobało ) gdy zegarki będą już w kraju dla równego rachunku żeby potem już nie komplikować.

 

Pasuje ??

 

Dla mnie ok. Czekam na maila. Po 2 miesiącach od zaliczek sampel, a potem po jakim czasie zegarki u nas?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przyznawania numerków - najbardziej bezbolesne to chyba przyznanie numerów po kolei jak się deklarowano na zakup zegarka.

Przynajmniej nie będzie zamieszania. Oczywiście QV ma pierwszeństwo w wyborze dla siebie :)

A jeśli kogoś interesuje konkretny numer, to już każdego indywidualna sprawa i dogadanie się na pw z ewentualną zamianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze decyzje o przyznawaniu numerkow zostawmy producentowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numerków chyba nie będze.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest limitka to fajnie jak by były numery - zobaczymy ile faktycznie osób się zapiszę bo często są chęci a potem i tak wiele osób sie wycofa , może 150 zegarków starczy

Oczywiście jestem za tym aby nie było przydzielania , żeby leciało losowo wtedy bedzie bez problemów a autor i tak ma co robić żeby to ogarnąć w końcu to spora ilość

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z osób, które dotychczas wypowiedziały się w temacie numerków, większość była na nie.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numerki mogą sobie być, tylko przydział przypadkowy żeby nie komplikować życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zamiast standardowej limitacji wprowadzić numerację, którą później będzie można stosować do kolejnych modeli. Może coś w stylu: VAXXXX34013HC (gdzie VA - producent, XXXX - kolejny numer z rzędu, 34 - tydzień roku produkcji, 013 - rok produkcji, HC - seria np. heritage chrono,). B) Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem za numerkami:P ale niech będzie przydział losowy.

+1

To dobry pomysł.kompromisowy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciwko numerkom :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numerki to dzieło szatana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie wiadomo ile sztuk zegarka powstanie to chyba nie jest aż takim problemem dopasowanie numerów do potrzeb zamawiających. Myślę że zegarki z Chin przyjdą wszystkie do QV i to On będzie rozsyłał je do nas. Jeśli dobry Chińczyk na opakowaniu z zegarkiem umieści nr (można go o to poprosić) to nie trzeba nawet rozpakowywać zegarka .Ci którzy nie chcą jakiegoś konkretnego numeru dostaną z tych które zostaną nieprzydzielone. To oczywiście moja propozycja ale zegarek wezmę tak czy tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za numerami zegarków, ale moim zdaniem decyzję co do ich rozdysponowania (zapisy czy losowo) powinien podjąć QV, w końcu to będzie najprawdopodobniej rozsyłał zegarki po Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.