Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

PO prostu nie chciałem aby projektowanie tego zegarka znowu trwało kilka miesiecy. KIlka ankiet w których i tak nie każdemu chce się klikać...rozmienienie się na drobne przy pierdołach, tworzenie kilku obozów z różnymi pomysłami.

Dlatego wizja ogólna była Wam od początku znana a potem bez ankiet i marnotrastwa czasu wspólnie dochrapaliśmy się kompromisowego projektu przy czym niestety musiałem w paru miejscach podjąć ostateczną decyzję bo inaczej kręcilibyśmy się w kółko.

 

Dostałem od Chińczyka ostateczną grafikę zegarka + grafikę dekla. Ale muszę wprowadzić jedną korektę. I wtedy wkleję Wam tutaj.

Za ok godzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO prostu nie chciałem aby projektowanie tego zegarka znowu trwało kilka miesiecy. KIlka ankiet w których i tak nie każdemu chce się klikać...rozmienienie się na drobne przy pierdołach, tworzenie kilku obozów z różnymi pomysłami.

Dlatego wizja ogólna była Wam od początku znana a potem bez ankiet i marnotrastwa czasu wspólnie dochrapaliśmy się kompromisowego projektu przy czym niestety musiałem w paru miejscach podjąć ostateczną decyzję bo inaczej kręcilibyśmy się w kółko.

 

Dostałem od Chińczyka ostateczną grafikę zegarka + grafikę dekla. Ale muszę wprowadzić jedną korektę. I wtedy wkleję Wam tutaj.

Za ok godzinkę.

 

Jedyne słuszne podejście :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy spokojnie i zatwierdzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale Chińczyk zrobił 22mm w uszach :unsure::wacko: . No ale macie okazje zobaczyć jak wyglądało by 22mm. Moim zdaniem za szeroko i koperta traci trochę na kształtach, nie jest już tak uwydatniona. Okienko daty z niebieską lamelką ale możemy zrobić białe.

 

 

projektostateczny.jpg

 

dekielek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale Chińczyk zrobił 22mm w uszach :unsure::wacko: . No ale macie okazje zobaczyć jak wyglądało by 22mm. Moim zdaniem za szeroko i koperta traci trochę na kształtach, nie jest już tak uwydatniona. Okienko daty z niebieską lamelką ale możemy zrobić białe.

 

20 mm zdecydowanie lepsze. I na prawej tarczce winno być "18", a nie "08". Ale to szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek za szeroki. Reszta dla mnie OK. Ale bez niebieskiej ramki wokół daty chyba lepiej. Biała może będzie dyskretniejsza. A na dekielku nie będzie cycków jak w Ruhlach??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mm zdecydowanie lepsze. I na prawej tarczce winno być "18", a nie "08". Ale to szczegóły :)

 

łoo matko...Te Chinczyki inaczej liczą chyba czas :D . Dzięki za spostrzegawczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sekundnik nie powinien być krótszy, żeby tylko dotykał podziałki? Pamiętam że go przedłużaliśmy dla płynącej sekundy ale podziałka 1/5s poszła do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie :) Też zauważyłem sekundnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sekundnik nie powinien być krótszy, żeby tylko dotykał podziałki? Pamiętam że go przedłużaliśmy dla płynącej sekundy ale podziałka 1/5s poszła do kosza.

 

Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć Chińczykowi. Mówiłem to mu już 3 razy. Dla mnie jak troszkę wchodzi na to pole, nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie tego wytłumaczyć Chińczykowi. Mówiłem to mu już 3 razy. Dla mnie jak troszkę wchodzi na to pole, nie jest źle.

 

第二较短

 

:lol:

 

ps. "krótszy sekundnik", bo google jak z chinskiego to potem tłumaczy to wychodzi bzdura ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiadajcie sie. chcecie obwódki niebieskiej daty ? w uszach 20mm co nie ? wskazowka chrono ma delikatnie wjeżdżać w niebieskie pole ? czy tylko miziać białe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie 22 mogłoby być - więcej możliwości paskowo - bransoletowych :)

A proporcje są do przyjęcia...nie róbcie scen. 20 bo vintage, to kwarca nie wkładać B)

Ramka daty fajnie wygląda.

Sekundnik też fajny...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiadajcie sie. chcecie obwódki niebieskiej daty ? w uszach 20mm co nie ? wskazowka chrono ma delikatnie wjeżdżać w niebieskie pole ? czy tylko miziać białe ??

 

masz może wizualizację z białą ramką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biała ramka, długa wskazówka (tak jak teraz), i 20 mm


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mm,

bez ramki,

krótszy sekundnik.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak naprawdę bez różnicy, jedna i druga wersja ok.

Aha i jeszcze pytanko, zresztą ktoś już wcześniej poruszał ten problem. Czy tarcza będzie biała, kremowa i jaka będzie luma na wskazówkach i indeksach bo u mnie w kompie ona bardziej przypomina biały niz tarcza, ona wygląda na kremowy, wpadający w blady róż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w między czasie - krótsza sekunda i biała ramka, żeby było wiadomo o czym rozmawiamy:

post-36537-0-30600800-1368785416_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekunda długa wygląda fajnie. Ramka biała. Pasek 20. No i numeracja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała ramka? Kto to wymyślił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała ramka? Kto to wymyślił?

Chodzi o to że data jest za wysoko (bo OS21 tak ma) i niebieska mocno kontrastuje z tarcza podkreślając ten fakt (wg. niektórych, w tym mnie). Biała lub brak ramki dyskretnie tuszuje ten "mankament" powodując że okienko daty się tak nie wyróżnia i nie zwraca uwagi. Ot jest data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mm ,zdecydowanie

bez ramki

reszta bez różnicy

A zegarek jest SUPER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.