Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

SUper !!!, zostaje tylko dopieścić kopertę. trzeba ją lekko wygiąć i przedłużyć uszy ( wycięcie w kopercie ) i będzie OK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - możesz wrzucić zdjęcie docelowej koperty z profilu i z góry? Jak będę miał chwilę wieczorem to może "ponaginam" jeszcze ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfrog podaj maila podesle foty. chociaz linka juz gdzies tutaj wrzucalem do wloskiego forum z pieknymi zdjeciami tej koperty z wszystkich stron....ale kto by to teraz znalazł w gąszczu postow :D

 

Mam poprawioną grafike od CHinczyka. znów jest małe niedociagniecie ale juz naprawde maleńkie. 90% uwag została uwzględniona.

 

Poprosiłem go tez o fotki gdzie wytwarzają te zegarki. podesłał mi zdjęcia ....no cóż burdel straszny :D ...ale nie zdziwiło mnie to jakoś bardzo...bo większość małych manufaktur w Chinach ma taki bajzel. Z resztą tam gdzie wytwarza się koperty to brudu i syfu zawsze jest pełno....bo w tym miejscu akurat to nie jest istotne.

 

Są także fabryki w Chinach które nie różnią się wnętrzami od tych europejskich ale to są już duże fabryki gdzie minimalne zamówienie zegarków to ok 800sztuk. A my na takie zamówienie sobie pozwolić nie możemy :-( .

 

generalnie mój Chińczyk to taki Chiński Paweł Jankowski :D ...nic nie ujmując Pawłowi oczywiście.

 

Ważne że fotki full real :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj te fotki, jeśli możesz oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj te fotki, jeśli możesz oczywiście :)

 

+1


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj te fotki, jeśli możesz oczywiście :)

 

Może dopiero po zaliczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jeszcze przesądzone że to on na pewno dostanie zamówienie ode mnie.

Najpierw wyśle mi sampla produktu który robią dla klienta z Niemiec. I zobaczę na co ich stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o poprawioną grafikę.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jeszcze przesądzone że to on na pewno dostanie zamówienie ode mnie.

Najpierw wyśle mi sampla produktu który robią dla klienta z Niemiec. I zobaczę na co ich stać.

 

Słusznie. Lepiej uczyć się na błędach innych ;) Jak się okaże, że dali ciała będzie to niewątpliwy sygnał, żeby szukać kogoś innego :D Z drugiej strony jak zamawiali tam Niemcy (ciekawym jaki producent) to chyba ok i zapewne wcześniej sprawdzali jego możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to te lepsze od 800szt,: ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz producenta to wrzuć proszę ich portfolio, dla kogo i co robili itp. Rozumiem, że cały zegarek (pewnie poza paskiem) będzie zrobiony w jednej fabryce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnie to bywa. szafiry na pewno są zamawiane od poddostawcy, mechanizmy także, tarcze pewnie także... chociaż czasami posiadają własną drukarnię tarcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wersja finalna. DO poprawy jedynie napisy na dole ( zjedzone H ) , indeksy nakładane w tej wersji stykają się z pomarańczowymi kwadratami ma to za zadanie trochę ułatwić pracę Chińczykom i zatuszować ewentualne małe przesunięcia przy montażu.

 

koncowyj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i rendery już nie aktualne :D

 

Bez przesady. Twoje rendery jak na początkującego amatora są znakomite i dają fajny pogląd jak to może wyglądać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawym totalizatorze 24 jest większe od pozostałych liczb. Tak miało być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawym totalizatorze 24 jest większe od pozostałych liczb. Tak miało być?

 

24 i 12tka miały być większe. 18 i 06 mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne rendery.

QV widzę że sekunda skrócona ale powiedz ile ma w uszach ostatecznie?

 

Cfancyś :P 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło super. W szczególności, podoba mi się odstęp pomiędzy indeksem na szóstej, a oknem daty.

 

Cieszę się, że miałem okazję uczestniczyć w projektowaniu. To była świetna zabawa :) Teraz pozostaje poczekać na sampla.

 

QV, prośba: kiedy już ostatecznie zdecydujesz, kto będzie wykonywał zegarki i będziesz znał terminy, to daj znać. Byłoby fajnie, gdybyśmy mieli jakiś ogląd, jak będzie wyglądała realizacja. Może uda się uniknąć sytuacji podobnej do tej z 303.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Jak będę miał konkrety to napiszę. Spraw do ogarnięcia jest naprawdę od groma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.