Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że o co chodzi?

Bo nie za bardzo rozumiem.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tura, między innymi dla tych którzy zgłosili chęć nabycia więcej niż jednego zegarka !!!, będą mogli sobie teraz wybrac numery dla pozostałych zegarków :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

I przedewszystkim za pamięć.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zapisałem się na dodatkowe sztuki dla wsparcia projektu, a okazuje się że to jakiś bazar ... przepraszam za zamieszanie ;)


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zapisałem się na dodatkowe sztuki dla wsparcia projektu, a okazuje się że to jakiś bazar ... przepraszam za zamieszanie ;)

Myślisz że bez Twojego "wsparcia" projekt by upadł? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic juz nie kumam.... jak komus nie zalezy na jakims konkretnym numerze a zapisal sie stosownie do instrukcji z pierwszego postu tzn. wyslal stosownego maila z danymi, musi sie jeszcze bawic w to zamieszanie z lista?

Zaraz sie okaze, ze mimo, ze zapisalem sie na samym poczatku projektu nie zalapie sie na zegar przez jakas liste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic juz nie kumam.... jak komus nie zalezy na jakims konkretnym numerze a zapisal sie stosownie do instrukcji z pierwszego postu tzn. wyslal stosownego maila z danymi, musi sie jeszcze bawic w to zamieszanie z lista?

Zaraz sie okaze, ze mimo, ze zapisalem sie na samym poczatku projektu nie zalapie sie na zegar przez jakas liste.

Wszyscy którzy zadeklarowali chęć zakupu a nie wzięli udziału w wyborze numerów dostaną tzw. numer losowy.

Było już o tym tylko w tylu wątkach trudno wszystko prześledzić.

Bądź spokojny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że bez Twojego "wsparcia" projekt by upadł? ;)

 

Niestety nie zrozumiałeś co napisałem, a treść posta skierowana była do autora projektu ...


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za konkret odpowiedz od kompetentnej osoby. Trzymam za slowo, ze sie zalapie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor projektu byl przeciwko numerkom. Ale skoro tak wierciliście mu dziurę w brzuchu to zgodził się na przydzielenie numerków na jasno określonych zasadach ( do których niektórzy postanowili się nie stosować ). I nie ma co do nich wyjątku !!! Każdy w 1-wszej turze mógł wybrać max 1 numerek ( aby nie było sytuacji że 1-2 osoby które zadeklarowaly zakup większej ilosci zegarków zgarną kilkanaście "najcenniejszych" numerków. W drugiej turze z numerków które zostały ( Ci którym zależało na jednym ważnym numerku się już zapisali ) mogą wybierać numerki Ci którzy zadeklarowali zakup więcej niz 1 zegarka ( czyli wybrać sobie numerki dla pozostałych zegarków ), oraz ewentualnie nowi którzy numerków jeszcze nie wybrali ale oczywiscie deklarowali zakup zegarka forumowego i wysyłali mi maila ( jeśli ominęli tą procedurę to niestety wykreśleni zostaną z listy numerków )

 

Jasne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jasne jak słońce ... dla mnie nr był/jest bez znaczenia (zegarki zamawiam na gifty). Forma zakupu podzielonego na etapy wygląda po prostu kiepsko ... wprowadziło to chaos.


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jasne jak słońce ... dla mnie nr był/jest bez znaczenia (zegarki zamawiam na gifty). Forma zakupu podzielonego na etapy wygląda po prostu kiepsko ...

 

Jakiego zakupu na etapy ?? Na etapy wybieramy tylko numerki. Wytłumaczenie dlaczego powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Jutro będzie już po wyborze numerków i skończy się ten niepotrzebny bałagan. Potem zaliczki i wszystko będzie jasne - ile rzeczywiście sprzedanych zegarków. Natomiast, jest to nauczka na przyszłość. Czym większy projekt, tym lepiej nie robić wyboru numerów limitacji.

 

QV, kiedy myślisz, że będziesz zbierał pieniądze?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najpierw ten sampel musi dostać w ręce.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sampel też ktoś musi zapłacić...


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sampel, będzie bezpłatny, ale nie będzie to nasz projekt, tylko egzemplarz partii robionej ostatnio dla firmy z Niemiec.

Ten sampel, ma nas przekonać o możliwościach i jakości firmy. Dopiero drugi, będzie tym naszym i ten będzie płatny (ok.500$), przy czym kwota ta, będzie późniez odliczona od całego zamówienia.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mnie wsio ryba jaki mam numerek to również muszę coś wybierać? Czy dostanę po prostu numer losowy?


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sampel, będzie bezpłatny, ale nie będzie to nasz projekt, tylko egzemplarz partii robionej ostatnio dla firmy z Niemiec.

Ten sampel, ma nas przekonać o możliwościach i jakości firmy. Dopiero drugi, będzie tym naszym i ten będzie płatny (ok.500$), przy czym kwota ta, będzie późniez odliczona od całego zamówienia.

 

Teraz rozumiem. Dzięki za info.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

lks1984,

 

Z tego co wyczytałem, to Ci którzy nie wezmą udziału w wybieraniu numerków dostaną losowe. I bardzo dobrze - będzie element zaskoczenia ;). Mi tam też wszystko jedno (niby się w pierwszej turze wpisałem, ale w sumie to nie wiem czemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tematu. Nie wybierałem numerków bo mi to obojętne, ale teraz na liście jestem poza 150, a jeszcze mają być numerki rozdawane dla tych co chcą więcej... Niektórzy piszą, że jak się nie wybierało to będzie losowy, ale z listy to wygląda że już jest 160 zegarków (na limitację 150), będzie rozdawane dalej, a ja aktualnie jestem poza listą. :blink: o so chozi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia obserwatora, jazgot o numery zrobił się taki jak kłótnia bab na targu!!

Odbiega to merytorycznie od tematu.

Wróćcie do chrono za 408 zeta!!

 

Bo zrobił się z tego ładny projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej kuwety :wacko::blink: , a mówiłem że numerki nie :angry:

Też jestem poza listą , a chęć zakupu i meila wysłałem dość szybko.

 

 

QV wyjaśnij proszę o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej kuwety :wacko::blink: , a mówiłem że numerki nie :angry:

Też jestem poza listą , a chęć zakupu i meila wysłałem dość szybko.

 

 

QV wyjaśnij proszę o co chodzi.

 

Napis na pw do rk7000 , który kontroluje teraz przydzielanie numerów, sam o tym pisał żeby tak zrobić jak są wątpliwości w tym drugim wątku. Podaj jemu wolny numer albo poproś o przydzielenie losowo wybranego i wpisanie do listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedyną obowiązującą listą jest ta z postu #197 wątek http://zegarkiclub.pl/forum/topic/90626-wybor-numerow-forumowych-chrono/page__st__180

Wszyscy którzy zadeklarowali chęć zakupu i potwierdzili to u QV a nie wzięli i nie wezmą udziału w wyborze numerów dostaną tzw. numer losowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co to całe zamieszanie? Czyli potwierdzenie nabycia mailem u QV gwarantuje nabycie zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.