Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

nie wzięli i nie wezmą udziału w wyborze numerów dostaną tzw. numer losowy.

 

Jakby było 666 to by mi zależało, ale do 150 to chcę losowy, więc się nie będę wypowiadał w wątku o numerkach (przynajmniej tych na deklu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może kińczycy zrobili by przy okazji kilkanaście tarcz do moda seiko fff ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy zastanowić się nad zadatkiem

 

Raczej zaliczką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, 164 głosy na tak :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co to całe zamieszanie? Czyli potwierdzenie nabycia mailem u QV gwarantuje nabycie zegarka :)

 

Oczywiscie że tak. Nawet jesli ktos nie wybrał numerka ( nie ma takiego przymusu ) . Numerki są tylko pomocniczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne - doczytałem odpowiednie wątki :wub:


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jak wygląda kwestia projektu, czy ten który jest w pierwszym poście jest finalny?

Pamiętam że była jeszcze kwestia małych wskazówek.

 

Jeśli mógłbym pomóc, coś narysować itp to mam trochę wolnego czasu w weekend.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wolna sztuka?

 

raczej Nie. Ale możesz się wpisać na listę rezerwową która powstanie w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jak wygląda kwestia projektu, czy ten który jest w pierwszym poście jest finalny?

Pamiętam że była jeszcze kwestia małych wskazówek.

 

Jeśli mógłbym pomóc, coś narysować itp to mam trochę wolnego czasu w weekend.

 

Pozdrawiam.

 

Możesz spróbować zrobić wskazówki chrono w kształcie ostrosłupów białe lub stalowe. Poprawić napisy na dole ( czcionka "good times font") . Przycisko chrono też powinny się leciutko chować w otworach w kopercie.

 

koncowyj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wolna sztuka?

Jak jesteś zainteresowany to zwolnię ci swój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taką uwagę lingwistyczną dotyczącą nazwy: mianowicie "Vratislavia conceptum" to dwa rzeczowniki. Przymiotnik od Vratislavia to chyba Vratislaviensis. Trochę to długi wyraz, ale językowo byłoby bardziej poprawnie.

Nie próbuję siać zamęntu, wiem, że to drobny szczegół, ale chyba jeszcze byłby czas, żeby to ewentualnie modyfikować. QV - do Twojej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka kwestia, Panowie niezdecydowani proszę o nie zgłaszanie chęci zakupu a potem rezygnacje itd...to wprowadza tylko zamieszanie.

Prosta zasada: Nie jestem pewien na 100% - nie biorę udziału w projekcie.

Nie będę potem na mailingu odkręcał, wykreślał, przenosił i cudował bo po prostu przy 150 osobach w końcu się pomylę !!!

Takich ruchów już na mailingu było parę. Zabawa zabawą ale ktoś przez takie niezdecydowanie ma potem dużo pracy aby to wszystko ogarnąć. Zegarek drogi nie jest więc myślę, że można się spiąć w sobie i podjąć męską decyzję wchodzę w to lub nie wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taką uwagę lingwistyczną dotyczącą nazwy: mianowicie "Vratislavia conceptum" to dwa rzeczowniki. Przymiotnik od Vratislavia to chyba Vratislaviensis. Trochę to długi wyraz, ale językowo byłoby bardziej poprawnie.

Nie próbuję siać zamęntu, wiem, że to drobny szczegół, ale chyba jeszcze byłby czas, żeby to ewentualnie modyfikować. QV - do Twojej decyzji.

 

Wiem o tym :-) Ale nazwę nie nalezy traktować jako "Wrocławska koncepcja/pomysł" ale jako "Koncpecja Wrocław"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym :-) Ale nazwę nie nalezy traktować jako "Wrocławska koncepcja/pomysł" ale jako "Koncpecja Wrocław"

A, jak tak, to spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zrobić wskazówki chrono w kształcie ostrosłupów białe lub stalowe.

 

 

koncowyjstal.jpg

 

 

koncowyjbiale.jpg

 

 

wizbiale.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i super :-) Nic bym już nie zmienił. Jest kozak :-) z białymi wskazówkami lepiej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te deltoidowe wskazówki nie pasują za bardzo. Wcześniejsze były dużo lepsze, tylko zmienić ich kolor na białe. Albo wzorem z Autavii białe z tępym zakończeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. tez sie podobaja ale nawet gdyby nie to może czas juz zakończyc te w sumie kosmetyczne zmiany? Beda nowe i zaraz znów pojawią sie głosy, że nie takie, że inne i w ten sposób mozna dłuuuuugo jeszcze debatować nad pierdołami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak by to wyglądało z białymi, tępymi wskazówkami:

 

l5VM7ZJ.jpg

 

 

Myślę, że mogą być odrobinę węższe, ale to już za dużo zabawy dla mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda nowe i zaraz znów pojawią sie głosy, że nie takie, że inne i w ten sposób mozna dłuuuuugo jeszcze debatować nad pierdołami :)

 

Właśnie te pierdoły - jak to określasz - tworzą zegarki. Pokazane przez john.doe wskazówki to nie to. Chodzi o wskazówki takie, jak sekundnik. Pierdoła, która nada spójności.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sirkozi

Aaaaa!!! To może w ogóle półokrągłe co??? Albo z grotem w odwrotną stronę???


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee?

 

Generalnie kształt nie jest jakiś super istotny dla mnie, ale myślę, że z białymi wskazówkami wygląda to dużo lepiej, niż w metalicznym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.