Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A co z dlugoscia uszu- zostawiamy czy skracamy

Też byłbym za tym żeby zostawić tak jak jest...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info ze dostawca bezela pomylił się w grafikach i zrobił po prostu według nie tego wzoru który został dostarczony. Nowy bezel będzie po 8mym października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z dlugoscia uszu- zostawiamy czy skracamy

 

IMHO, uszy ok.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta wyszła  genialnie.

karbowany bezel, co by nie zapomnieli lepiej wykończyć, widać ślady po obróbce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam info ze dostawca bezela pomylił się w grafikach i zrobił po prostu według nie tego wzoru który został dostarczony. Nowy bezel będzie po 8mym października.

To by się zgadzało, bo jest spora różnica względem projektu. Reszta spoko - jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin upoważnił moją skromną osobę, do dzielenia się z Wami, informacjami o postępach w pracy żółtych rączek.

 

Kilka fot koperty po obróbce:

 

 

yybcjo38qan4.jpg

 

 

 

Czy to wina fotki, czy dobrze widzę, że szlif idący ukosem (powierzchnia między górą, a bokiem koperty) jest strasznie krzywy? Krzywy w sensie, że rozjeżdża się jego szerokość. Szczególnie między koronką, a przyciskiem u góry i nad przyciskiem u góry. Na fotce drugiego boku koperty wszystko wygląda ok pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina fotki, czy dobrze widzę, że szlif idący ukosem (powierzchnia między górą, a bokiem koperty) jest strasznie krzywy? Krzywy w sensie, że rozjeżdża się jego szerokość. Szczególnie między koronką, a przyciskiem u góry i nad przyciskiem u góry. Na fotce drugiego boku koperty wszystko wygląda ok pod tym względem.

 

Ta koperta jako prototyp jest wykończona ręcznie. W produkcji masowej pewne szliwy będą juz wyprowadzone przez maszynę.

 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem wyżej w wykończenie podcięcia koronki. Takie będzie?

 

Bez_nazwy_1_kopia.jpg


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy koronce z obu stron jest tak samo.światło odbija się po prostu w taki sposób. Mam inne foto gdzie nie ma koronki z innej perspektywy i jest równo. Spokojnie nie cierpią tam na całkowitą ślepotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie extra! Znając gust Marcina krzywe polerki i rozmazane indeksy na pewno nie przejdą. :)

Koperta bardzo mi się podoba.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się ten zegarek zaczyna podobać, że z trudem będzie się czekało na realizację. Z wszelkimi poślizgami, realny termin przewidujecie na kiedy?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiosna 2014.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta bardzo ładna, kropeczki na bezelu do poprawy, jak na prototyp to efekt bardzo udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

O kurka! Fajnie wyszło! Czekam na dalsze postepy i już nie mogę się doczekać ;) Będzie fajny zegar! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć tylko cierpliwość teraz .... :)

Ładnie się prezentuje.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiły niestety pewne komplikacje z dostawcą wskazówek. Ehh czy doczekamy czasów kiedy jakiś projekt będzie bez komplikacji ? :D

Kolejne wskazówki za 25 dni. Tymczasem w przyszłym tygodniu powinna być tarcza i tymczasowe wskazówki.

 

Acha i dekielek wygrawerowany też w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę!!! Dajcie znać kiedy bedzie gotowy i na jakim mechanizmie bedzie tykał

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje masz w wątku - 1. post.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę!!! Dajcie znać kiedy bedzie gotowy i na jakim mechanizmie bedzie tykał

 

Pozdro

A nie jesteś na liście? No to się możesz zapisać ..... ale na rezerwową, zegareczki już dawno przydzielone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jesteś na liście? No to się możesz zapisać ..... ale na rezerwową, zegareczki już dawno przydzielone :)

Jaką rezerwową? Trzeba dodać do produkcjii!! Gdzie się zapisać?? Kto potwierdzi moje zgłoszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy, więc uprzejmie informuję Cię po raz drugi: zamiast zaśmiecać wątek, przeczytaj go, co nie będzie problemem, skoro tak Ci się spodobał projekt, a będziesz wiedział wszystko, w tym poznasz praktykę prowadzenia tego typu projektów na tym forum (także w zakresie limitacji i zapisów).


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy, więc uprzejmie informuję Cię po raz drugi: zamiast zaśmiecać wątek, przeczytaj go, co nie będzie problemem, skoro tak Ci się spodobał projekt, a będziesz wiedział wszystko, w tym poznasz praktykę prowadzenia tego typu projektów na tym forum (także w zakresie limitacji i zapisów).

Przepraszam już wysłałem swoje zgłoszenie wg. instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ok :) Teraz troche cierpliwości, a moze uda Ci sie dostać na główna listę, co - uwzględniając znaczna ilośc zegarkow, ktore maja powstać, jest bardzo prawdopodobne.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.