Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę oryginalny - małe wskazówki powinny być nieco subtelniejsze a duża sekunda jak w projekcie (choć ta też jest ładna) i będzie superaśnie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze uwagi na szczęście są zbieżne z moimi oczekiwaniami więc już wiem co trzeba poprawić. Nowe wskazówki to niestety aż 25 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki na totalizatorach zbyt masywne. Te z projektu byly ok.

Ja trzymalbym sie projektu jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nowe wskazówki to niestety aż 25 dni :/

:blink:  masakra.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  masakra.

No nie ma lekko :blink:  ale jest szansa że na świeta będzie można założyć na łapsko... Wielkanocne oczywiście ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wygląda świetnie, jedyne co mi tak naprawdę przeszkadza to wielkość wskazówek totalizatorów.

 

Ale jeśli można jeszcze coś zmienić to: 

- wskazówki totalizatorów do dochodzenia 

- wskazówki minutowa i godzinowa + ogonki, wypełnienie lumą jak na samplu

- sekundowa w takiej wersja też jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wygląda świetnie, jedyne co mi tak naprawdę przeszkadza to wielkość wskazówek totalizatorów.

 

Ale jeśli można jeszcze coś zmienić to: 

- wskazówki totalizatorów do dochodzenia 

- wskazówki minutowa i godzinowa + ogonki, wypełnienie lumą jak na samplu

- sekundowa w takiej wersja też jest OK

 

+1 . Widzę, że większość myśli podobnie. Sampel bomba  :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma lekko :blink:  ale jest szansa że na świeta będzie można założyć na łapsko... Wielkanocne oczywiście ;)

 

Spokojnie, Panowie. To nie wyścig.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się jeszcze wskazówkom totalizatorów i poza odchudzeniem skróciłbym je tak jak jest na projekcie, wskazówka styka się z podziałką totalizatora ale jej nie zasłania i ma za długi ogonek przysłania za dużo tarczy.

 

Co do sekundowej zastanowiłbym się czy gra jest warta świeczki, co będzie jak nie uda im się zrobić wskazówki jak na projekcie (wyjdzie za gruba, masywna jak wskazówki totalizatorów)? Moim zdaniem ta z sampla jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Wato spróbować zrobić wskazówkę taką, jak w projekcie. Gdyby się okazało, że jest gorsza od tej, która jest teraz zamontowana, to chyba możemy skorzystać z tej w samplu, prawda? Z drugiej strony, jest szansa, że uda się im zrobić dokładnie taką, jaką chcieliśmy.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko przekazałem producentowi. Wskazówki totalizatorów są po prostu za długie w tej grubszej części. Krawędź ta grubsza powinna się kończyć tam gdzie zaczynają się znaczniki 40 i 20. Będzie poprawione :-)

 

Duża sekunda, nich spróbują z trójkątną, zobaczymy jak im wyjdzie. Jak coś to zawsze można wrócić do tej która jest obecnie w samplu.

 

Wskazówki główne ( godzina i minuta) przekazałem że groty jak te z sampla ( luma nie dochodzi do końca ) + przedłużone końce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no łoczyk zaczyna robić wrażenie i myślę że takie ciut grubsze wskazówki totalizatorów są  oky

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no łoczyk zaczyna robić wrażenie i myślę że takie ciut grubsze wskazówki totalizatorów są  oky

 

One wcale nie są grubsze niż na projekcie, one są po prostu za długie :-) . Są mimo wszytko trochę za ciężkie w stosunku do drobnej podziałki.

Zostaną skrócone o jakieś 1,5mm w tej grubszej części i jednocześnie optycznie będzie się wydawało, że się odchudziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze najprostsze rozwiązania. Czyli czekamy na info w połowie listopada, rozumiem? Bedą Ci jeszcze przesyłać zdjecia, czy juz zegarek?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze najprostsze rozwiązania. Czyli czekamy na info w połowie listopada, rozumiem? Bedą Ci jeszcze przesyłać zdjecia, czy juz zegarek?

 

Wcześniej bo za ok tydzień będzie nowa tarcza z poprawionym oknem. Reszta tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Panowie. To nie wyścig.

Pewnie że nie... lepiej poczekać chwile dłużej niż coś pochopnie zrobić a potem żałować - o tych świętach to tak bardziej humorystycznie wspomnialem... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się swietny zegar za jeszcze lepsze pieniądze ;)

Mam nadzieję, że uda mi sie na nim położyć moje niecne paluchy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie chwilę w tym temacie, a tu takie fajerwerki :D

Zgadzam się z opinią większości. Małe wskazówki do odchudzenia. Zdecydowanie, bo te są przytłaczające. Po zamontowaniu właściwych wskazówek powinno być super. Zresztą już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej bo za ok tydzień będzie nowa tarcza z poprawionym oknem. Reszta tak jak piszesz.

QV jest szansa żeby do tej nowej tarczy zrobili też skrócone wskazówki totalizatorów?

Dobrze byłoby zobaczyć całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jest znacznie lepiej. Jakis czas temu na którejś ze stron tego wątku pogrubiałeś je john.doe :) Teraz jest odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było wiele stron temu :)

teraz je tylko przyciąłem, jak widać QV miał rację :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.