Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwuczęściowy parciany to wg mnie kiepski pomysł, ale jeśli większość uczestników projektu chce obejrzeć sampel to oczywiście 5 zł nie robi róźnicy. Jednak dalej uważam, że to pasek typu nato powinien być w komplecie z zegarkiem. Nawet pomimo faktu, że zalatuje mi troche bazarowo (opinia na podstawie zdjęć, ufam QV, że jest przeciwnie). Całość zostanie w ten sposób utrzymana w początkowo zakładanym klimacie. A zakupy rally, mataraców i innych pasków pozostawmy do indywidualnego popisu bo to i tak nieodłączny element naszego skrzywienia.

 

PS. QV nawet dostosował tryb życia do czasu pracy chińskich producentów - 100% poświęcenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwuczęściowy parciany to wg mnie kiepski pomysł, ale jeśli większość uczestników projektu chce obejrzeć sampel to oczywiście 5 zł nie robi róźnicy. Jednak dalej uważam, że to pasek typu nato powinien być w komplecie z zegarkiem. Nawet pomimo faktu, że zalatuje mi troche bazarowo (opinia na podstawie zdjęć, ufam QV, że jest przeciwnie). Całość zostanie w ten sposób utrzymana w początkowo zakładanym klimacie. A zakupy rally, mataraców i innych pasków pozostawmy do indywidualnego popisu bo to i tak nieodłączny element naszego skrzywienia.

 

PS. QV nawet dostosował tryb życia do czasu pracy chińskich producentów - 100% poświęcenia ;)

Popieram kolegę, ten NATO nadaje mu smaku. A i tak pewnie każdy z nas z czasem kupi sobie inny do kompletu. Więc po co widziwiać.

Ps. Jakby co to dostosuje się do większości.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)

 

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sampel paska raczej nie ma sensu skoro dokladnie wiemy czego sie spodziewać. Czy bedzie Nato czy dzielony nie robi mi roznicy, a wolalbym, zeby cena juz nie rosla. Skorzanych paskow od Chińczyków też nie chce, bo z jakoscia może być słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni przychylam się do opinii głoszących wyższość klasycznego NATO nad dwuczęściowymi "podróbkami" ;)

Ja również obawiam się, iż w przypadku dzielonego paska nieco utraci się klimat naszego "klubowca".

A jak ktoś się uprze - to za pomocą igły i nitki z NATO "wydzierga" sobie samemu dwuczęściowy pasek! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dwu częściowy będzie najlepszym rozwiązaniem.

Nato, gumę skórę, materac czy mesch można sobie dokupić. A dwuczęściowych jest bardzo mało i nie w takiej kolorystyce.

Można chyba w ciemno zamówić taki, skoro nato jest porządny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, nie jest źle, zostawmy to nato. 

 

 

Też jestem za :)

Lepsze jest wrogiem dobrego...

Już się zaczynają kombinacje.

Cieńsze nato, może zulu, a może dwuczęściowy, a może rally...

Coś było ustalone, nie ma tragedii z tym co jest, po co to psuć ?


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii z tym co jest,

Z tymże jak dla kogo nie? Dla mnie każde nato to tragedia, nie pojmuję po prostu tej kokardki z jednej strony łapy - ni w ząb. Ani to symetryczne, ani fajne, ani nie wiem co jeszcze. Jestem za rozwiązaniem kompromisowym czyli Zulu (nato bez przeplotu) Zwolennicy dostaną opcję kokardkową i wygodę, przeciwnikom nie będzie odstawać i będzie można to normalnie zapiąć. W Tudorze też jest szmaciak, ale bez kokardek.

 

tudor-heritage-chrono-blue-23.jpg


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, ze pasek oczojebny jest :)

a zegar i tak najlepiej wygląda na bransie. ale to inne koszty.

najwazniejsze, ze jest MOC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej "kokardce" cały urok właśnie.

PC-Andre-from-Helsinki-Finland.jpg

 

DSC03978.jpg

 

832913d1348782192-pic-request-show-me-yo

 

Nato-strap-phoenix-rolex.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie pasek NATO wogóle nie przemawia.

Równie dobrze, mozna sznurówke nałożyc na zegarek, efekt taki sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zwiększać kosztów proponuję zostawić nato jak było uzgodnione od początku, a i tak z czasem każdy założy co mu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie nielimitki : "B" ędzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku nato był planowany.

Ludziska oglądali, myśleli, zdecydowali...

I teraz Marcin wtrącił ale i nagle się okazało, że nikt nie chciał nato :)

I wszystkim przeszkadza...

To może zróbmy inne totalizatory, albo wskazówki, albo tarczę B)

Bo komuś coś....Nigdy wszyscy nie będą zadowolenie, taki laif :rolleyes:

Ja się nie dam zabić za pasek. Ale jak ma być dwuczęściowy badziew, do kupienia u bateryjkarza na rogu, to ja chcę nato z sampla :P

 

lks1984 , zulu może być :)

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Ci przeszkadza, ze bedzie mniej o 2mm?

Dla mnie to akurat zaleta, po co dodatkowe 2mm?

 

Poza tym, jesli dobrze pamietam, 14mm to chyba bylo liczone wraz z lukiem jaki ma koperta, od koncowek uszu.

 

Mam duży i gruby nadgarstek i dla mnie robi to różnicę. Ciekawi mnie też skąd taka różnoca, względem promejektu, w wykonaniu przez braci mniejszych. Tyle.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujmy już z paskiem, niech będzie nato taki jaki był planowany.

Jeśli ktoś będzie chciał sobie zmienić, to już we własnym zakresie.

 

p.s. QV na kiedy planujesz wpłatę zaliczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,Sizar dobrze gada.

Dziwię się osobom które się teraz odzywają,że NATO jest złe ale deklaracja chęci zakupu zegarka na NATO z ich strony była.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wszystko jedno jaki (jednak).

Jeśli większość będzie chciała sampla paska dwuczęściowego mogę dopłacić do ceny finalnej te 5 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że deklaracja była z każdym paskiem, bo przede wszystkim chodziło o zegar. Teraz, jak jest możliwość - to dobierzmy taki pasek jak trzeba - czyli 2-częściowe nato! :) Zwykłe - każdy sam sobie może kupić, a 2-częściowe nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży i gruby nadgarstek i dla mnie robi to różnicę. Ciekawi mnie też skąd taka różnoca, względem promejektu, w wykonaniu przez braci mniejszych. Tyle.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

Była mowa od początku aby było mniej niż 13 mm. Tak, że nikt nie zmienił projektu.

Nie limitka wersja B


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak m.in. pisał Cezar. Z tym nato jest ok a i tak większość zmieni pasek. Po cholerę kombinować? W założeniach miał być nato i tak niech pozostanie. Żadem tam dwuczęściowy, który zwyczajnie spieprzy cały komplet. 

 

No i także nie ruszałbym nic w kolorach! 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 


Natomiast zmianie ulegną kolory bezela i tarczy. Będą jaśniejsze bo ja co prawda zdjęcia robię dobre, wiecie jakie ale w realu kolory nie są tak wibrujące. Będą poprawki.

 

 

Tu jednak bym polemizował. Według mnie wszystko jest w porządku i nie trzeba już kombinował. Nikt nie podnosił zbyt małej jaskrawości cyferblatu.

 

Co do paska, to najlepszym rozwiązaniem będzie Nato z Tudora lub podobny pasek dwuczęściowy. 

Marzy mi się granatowa skóra rally :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a ile w końcu wyszło L2L tego zegarka ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dwuczęściowy odpada! A czemu nie NASA? Ile ludzi tyle opinii, w dodatku zmiennych. Zostańmy przy tym co jest.

Nie przychylę się również do propozycji płatnego sampla paska. Nie chcę by cena wzrosła. Wiemy już jaki jest materiał, więc po co? Można sobie wyobrazić go w innej opcji a jeśli nie to czemu by nie uciąć tego i chałupniczo zrobić dwuczęściowy? Oszczędzi to i czas i pieniądze. A sam pasek się ułoży z czasem pod kopertę i będzie mniej odstawał. Poza tym klasyka to klasyka ;)


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.